A na nebi čekají hvězdy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Erika, úspěšná realitní makléřka z New Yorku, má všechno – skvělou kariéru a dvě krásné dospívající dcery. Jenže jedna z nich, Kristen, zemře při vlakové nehodě. Kromě smutku nad ztrátou dcery se trápí také výčitkami. Ten den měla obě dcery vézt do školy ona, jenže dala přednost kariéře. Annie, druhá Eričina dcera, má svoje vlastní výčitky. Neměla nechat Krissie ten den odjet. Objeví se však jiskřička naděje. Co když došlo při identifikaci k záměně a Kristen je stále naživu? Její nezvyklé chování v den, kdy zemřela, i tajemné vzkazy, které Erika začne dostávat, tomu nasvědčují. Propast mezi Erikou a Annie se rozšiřuje, a tak zatímco Erika začíná pátrat na odlehlém ostrově Mackinac, kde sama vyrostla, odjíždí Annie do Paříže, protože věří, že Kristen se skrývá právě tam. Ale je Krissie opravdu to jediné, co je dokáže znovu sblížit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407032/big_a-na-nebi-cekaji-hvezdy-Gn6-407032.jpg 4.2157
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Cosmopolis
Originální název:

Quote Me, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (62)

Kniha A na nebi čekají hvězdy

Nessie72
17. září

Tahle kniha by asi měla být o naději a nalezení sebe sama i obnově zdánlivě ztracených vztahů. Bohužel podle mého je o nulové komunikaci, nesmyslných náhodach, u kterých, kdyby se stala jedna, dvě, možná tři, tak dobře. Dala by se na tom postavit skvělá kniha. Pokud ovšem v knížce není nic, než jedna náhoda za druhou, není to, než spojování nespojitelného a místo naděje na mě dýchala spíš beznaděj, co se zase nepovede….

boeink
06. července

Potřebovala jsem nějakou milou knihu na odlehčení. Tato kniha je plná pravdy a životního moudra, příběh o hledání pravdy i sebe sama a hlavně o odpouštění. Moc se mi líbila.


JJJ007
21. června

Knihu doporučuji všem, kteří si myslí, že neví jak dál. Krásný příběh. Rodina a láska je základ knihy. Citáty v knize jsou velmi pravdivé a krásné.

Miro67
21. dubna

Příběh o hledání. Nejen dcery a sestry Kristen, ale i hledání sama sebe a cesty ke svým blízkým. Příběh o snaze porozumět své minulosti, protože toto porozumění pomáhá nasměrovat kroky k lepší budoucnosti.
A hlavně je to příběh o schopnosti odpustit,protože odpuštění osvobozuje.
Při čtení nezapomeňte mít bloček a tužku po ruce. Mnoho citátů ze zlatého a stříbrného sešitu stojí za to si zapsat i do svého sešitu.

Janca007
19. března

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Kapiloly byly kratší, napsané čtivým jazykem. Pro mě byl zajímavý ten proces smíření se s tragédií, minulostí, osudem. Mám vplánu přečíst za čas znova :)

Artemis886
02. března

Myslím že autorce se tahle kniha opravdu povedla, rozvinout celý problém o ztrátě a vyrovnávání se s ní chce pořádnou odvahu. Velice tomu prospělo i to že zde byli dva pohledy na věc, Eričin a Anniin. Až do úplného konce jsem si nebyla jistá jak to skončí, ale nebyla jsem zklamaná....

Dresia
02. ledna

Bohužel mě to vůbec neoslovilo.

Levianka
18.11.2021

Tato kniha byla skvělá - ze začátku jsme měla pocit, že se to bude točit kolem jednoho pocitu furt a furt dokola , ale ono vlastně taky, že joooo , ale kam až to dostalo hlavní postavy :) bylo skvělé, použila jsem i kapesník, ale i úsměv na tváři :) Kniha je hlavně o citech pocitech a možná, že si z ní odnesete jednu nejdůležitější věc a to je komunikace mezi námi a našich pocitech (ať už krásných nebo naopak těch smutných) ...Doporučuji

1