Kubíííína Kubíííína komentáře u knih

Útěky Útěky Josef Škvorecký

Musím dát nejvyšší hodnocení, od začátku do konce suprové. Kdo má rád Lídu Baarovou, určitě si přečtěte, myslím, že budete spokojeni.

10.07.2015

Viděla jsem vraždu Viděla jsem vraždu Agatha Christie

Tato kniha mě velice příjemně překvapila. Očekával jsem podle hodnocení na internetu, že tato kniha bude slabá a moc z ní mít radost nebudu. Ale byla opravdu úžasná, závěr a rozuzlení jsem fakt nečekal. Nemůžu rozhodně říct, že je nezáživná a nudná, skvěle jsem si čtení užil.

09.08.2012 5 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu Agatha Christie

Bylo to naprosto perfektní!

19.03.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Naprosto, naprosto fantastické!

27.03.2016 5 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Královna zločinu a Slečna Marplová ani tentokrát nezklamaly. Jedním slovem detektivní bomba! :-)

09.02.2016 5 z 5

Deník Deník James Patterson

Tak tohle bych od Pattersona nečekal. Je to můj milovaný spisovatel detektivek, ale tady ukázal, že umí napsat i milostný román.

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Autor mě opět nezklamal, drsné, strhující, s velice překvapivým rozuzlením. Pan Deaver thiller zkrátka napsat umí a já se už moc těším na další osudy Lincolna Rhyma a Amélie Sachsové v další knížce.

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Tak napínavou knihu už jsem dlouho nečetl. Suprové čtení od první do poslední stránky. Moc se těším na další knihy tohoto autora.

07.08.2015 5 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Pro někoho možná zajímavé, ale mě tato kniha moc nenadchla.

13.08.2014 2 z 5

Q... jako Queen Q... jako Queen Sue Grafton

Kniha mě totálně dostala, vraha jsem absolutně neodhalil, určitě doporučuju!

01.03.2014 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Dobré, ale velmi drastické čtení. O to těžší je fakt, že to není vymyšlené, ale skutečné.

19.08.2012 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Bylo to velmi suprové a já už se moc těším na další knihu s Harrym Holem.

29.05.2017 5 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Tentokrát jsem zvolil první knihu ze série s Kathryn Danceovou a hned mi přirostla k srdci. Těším se na její další případ.

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Jedna z prvních knih Královny zločinu a rozhodně naprosto skvělá, opět jsem pachatele neuhodl :-)

17.10.2016 5 z 5

Muž na balkóně Muž na balkóně Per Wahlöö

Bylo to zajímavé, příjemné, oddechové.

17.10.2016 4 z 5

Spirála zločinu Spirála zločinu James Patterson

Byl jsem velmi spokojen a napjat, jen ten konec byl velmi smutný. Už se moc těším na další knihu s Alexem Crossem!

08.04.2016 5 z 5

Moje kráska spí Moje kráska spí Mary Higgins Clark

Konec naprosto nečekaný, paní Mary opět dostála své přezdívce americká královna napětí. Už se těším na další knížku.

01.03.2016 5 z 5

Smysluplná vražda Smysluplná vražda Agatha Christie

Strhující a napínavé do poslední stránky...Detektivka jak má být. Stará dobrá lady Agatha a slečna Marplová nezklamou.

25.08.2015 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tato kniha byla třešničkou na dortu, někdy velmi drastické čtení, ale konec dobrý všechno dobré.

13.08.2014 5 z 5

Tento díl se mi v knize líbil ze všech nejvíc.

13.08.2014 5 z 5