Moje kráska spí

Moje kráska spí https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22102/moje-kraska-spi-22102.jpg 4 77 11

I v tomto románu autorka plně dostála své pověsti. Ethel pronikla do světa špičkové módy jako novinářka i jako prominentní zákaznice exkluzivního módního obchodu. Je brutálně zavražděna a do vyšetřování případu vstupuje jako svědek i majitelka salonu, kde se Ethel oblékala. Odtud se rozvíjí napínavý příběh o kráse, nebezpečí a zlu.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Alpress

While My Pretty One Sleeps , 1989

čef
13.01.2023 4 z 5

Autorka dokázala propojit svět módy se zločinem. Příliš logiky bych v příběhu nehledal, všechno se zaměřuje na sukně, blůzky a kabáty. Až dlouho potom vraždy, nijak zvlášť věrohodné. Také policie zde vypadá jako sbor blbů, kterým musí pomoci prodejkyně módního odívání. Tedy lehoučké čtení bez nároku na pozornost.

laura
04.05.2021 3 z 5

Já nevím. Čtivé, napínavé, ale ... Mně to prostě neuchvátilo. Průměrný příběh, ke kterému se už určitě nevrátím...

zdenaR
22.05.2019 4 z 5

Další dobrá kniha z pera autorky.
Napínavé, čtivé, pro mě poněkud nečekaný konec.

renca5386
03.04.2019 2 z 5

Musela jsem se nutit ke čtení, překvapivý závěr.

Angelicca
06.03.2019 5 z 5

Knížka se mi líbila, takové pohodové čtení před spaním s krimi podtextem. Slaboučká, čte se dobře. Doporučuji k přečtení:)

martina.tim
01.03.2018 5 z 5

Skvělá a napínavá knížka. Která vás nenechá v klidu a vy musíte číst a číst a číst. Vřele doporučuji.

Babu23
06.06.2017 4 z 5

Já jsem vraha odhadla bohužel brzy,ale to nemění nic na tom,že je kniha čtivá a určitě​ bych ji doporučila :-)

Kubíííína
01.03.2016 5 z 5

Konec naprosto nečekaný, paní Mary opět dostála své přezdívce americká královna napětí. Už se těším na další knížku.

xxkouckaxx
21.10.2014 5 z 5

autorka opět nezklamala

rtesarova88
18.02.2014 5 z 5

Další ze skvělých knih této autorky..

Kunstábl
06.05.2011 4 z 5

Autorku nemusím, ale tohle se jí povedlo!!! Pěkná, dojemná a napínavá knížka. Doporučuji!