Kubíííína Kubíííína komentáře u knih

Švábi Švábi Jo Nesbø

Bylo to velmi suprové a já už se moc těším na další knihu s Harrym Holem.

29.05.2017 5 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Takový nervy drásající děj se jen tak nevidí. Pana Deaveryho miluju čím dál víc!!!:-)

15.05.2017 5 z 5

Chladná zrada Chladná zrada Dick Francis (p)

Moje v pořadí druhá přečtená knížka od tohoto autora a byla naprosto úžasná!:-)

Dvě ženy Dvě ženy Martina Cole

Bylo to opět suprové, napínavé a drsné. Na konci jsem měl velkou radost, že to se Susan Dalstonovou tak dobře dopadlo:-) Zkrátka-konec dobrý-všechno dobré:-)

Deník Deník James Patterson

Tak tohle bych od Pattersona nečekal. Je to můj milovaný spisovatel detektivek, ale tady ukázal, že umí napsat i milostný román.

Toulavá kamera 9 Toulavá kamera 9 Iveta Toušlová

Nejvíc mě potěšila reportáž o Železném Brodu, kde bydlím.

Zub za zub Zub za zub Ed McBain

Vcelku velmi zajímavé, leč trochu chudé.

26.03.2017 3 z 5

Mělké hroby Mělké hroby Jeffery Deaver

Naprosto doporučuji všem milovníkům napínavého čtení! Určitě neuděláte chybu! :-)

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Tentokrát jsem zvolil první knihu ze série s Kathryn Danceovou a hned mi přirostla k srdci. Těším se na její další případ.

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Autor mě opět nezklamal, drsné, strhující, s velice překvapivým rozuzlením. Pan Deaver thiller zkrátka napsat umí a já se už moc těším na další osudy Lincolna Rhyma a Amélie Sachsové v další knížce.

Soukromý život Jaroslava Marvana Soukromý život Jaroslava Marvana Jarmila Nová

Bylo to vcelku zajímavé a zaujal mě mimo jiné také Márinčin receptář. Inu byl to dobrý herec, a některým historkám jsem se od srdce smál.

26.03.2017 4 z 5

N či M? N či M? Agatha Christie

Ze začátku sice nic moc, ale na konci se to slušně rozjelo, takže dávám 80 %.

19.03.2017 4 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu Agatha Christie

Bylo to naprosto perfektní!

19.03.2017 5 z 5

Pojistka smrti Pojistka smrti Robin Cook

Kniha velmi zajímavá z lékařského a vědeckého hlediska, neztrácela ovšem pořádnou porci napětí!

28.11.2016 4 z 5

Chuť krve Chuť krve James Patterson

James Patterson je prostě úžasný a už se moc těším až si přečtu další díl s Alexem Crossem.

28.11.2016 5 z 5

Šestý cíl Šestý cíl James Patterson

Bylo to naprosto úžasné, jen ten konec byl trochu divný... no uvidíme co mě čeká v další knížce :-)

29.10.2016 5 z 5

Podvod Podvod Carol Higgins Clark

Bylo to vcelku pěkné, ale musím konstatovat, že na svou matku rozhodně nemá.

29.10.2016 4 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Jedna z prvních knih Královny zločinu a rozhodně naprosto skvělá, opět jsem pachatele neuhodl :-)

17.10.2016 5 z 5

Muž na balkóně Muž na balkóně Per Wahlöö

Bylo to zajímavé, příjemné, oddechové.

17.10.2016 4 z 5

Pátý jezdec Pátý jezdec James Patterson

Tak takovýhle šok jsem u čtení již dlouho nezažil! Sice už od začátku to bylo výborné čtení, ale teprve poslední kapitola odhalila nemocničního vraha, no prostě totální šok!

24.09.2016 5 z 5