Kskaja Kskaja komentáře u knih

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Opravdu jsem se bála, že mě knížka nebude bavit a opravdu mě bavila. Přečetla jsem si ji díky čtenářské výzvě. Krátké a svižné kapitoly. Žádný zdlouhavý popis osob nebo prostředí. Zápletka super. Spokojenost.

26.01.2022 5 z 5

Strom života Strom života Susan Wiggs

Bohužel mě tato knížka nebavila. Nemohla jsem se do knížky zacist, na čtení jsem se netešila a posledních 50 stránek jsem přelitla očima. Příběh ma potenciál, ale bylo to takové utahane, nudné.

25.01.2022 2 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tohle byla bomba. Hned od první stránky čtivé. Dlouho jsem přemýšlela, zda si knizku přečíst, bala jsem se, že bude moc drsná. Ale bylo to akorát. ;) Doporučuji k přečtení.

20.01.2022 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Nenadchne / neurazí. Fajn čtení.

16.01.2022 3 z 5

Jednou snad Jednou snad Debbie Johnson

Knížka by si rozhodně zasloužila více než 304 stran. Líbilo by se mi více rozvinout hledání Joea. Dojemný, smutný, nadějný a místy i vtipný příběh. Obálka je krásná. Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4* , ale pro Gracie dávám tu 4*.

11.01.2022 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velice čtivé. Děj ubíhá rychle. Bavilo mě to, i když to bylo dost předvídatelné. Psychotrillery mám ráda.

06.01.2022 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Od začátku mi byly postavy nesympaticke a ubihajicim dějem se to nezměnilo. Ally mě vyloženě štvala. Jinak se to četlo rychle. Žhavý to bylo. Fajn. Ubrala bych pár stran.

04.01.2022 3 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Z této knížky jsem nadšená. Na čtení jsem se těšila a užívala si ho. Super napínavé a oddechové.

29.12.2021 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Po 50 stránkách jsem to vzdala...to se nedalo dočíst. Vyjadřování katastrofa. Popis erotických scén...to jako vážně? Stokrát ohrane.. Děj nuda. Ani ten humor mě nebavil. Je mi líto. :/

26.12.2021 1 z 5

Za dveřmi tma Za dveřmi tma Anna Bailey

Prvních pár stránek jsem si myslela, že tu knížku nedám. Nemohla jsem si zvyknout na styl psaní. Moc nesympatickych postav, moc řečí o Bohu....moc problémů... Druhá půlka knihy se mi začala líbit. Z knížky jde velice neprijemna atmosféra, tak jsem ráda, ze jsem ji konečně dočetla.

21.12.2021 3 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Nenáročná, zábavná kniha. Mě to bavilo. Vubec mi nevadil charakter Anny a dost jsem se i nasmála, prostě pohoda. Obálka se mi líbí ;).

18.12.2021 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Když se dostanete přes cca prvních 80 stran, tak už budete chtít vědět, jak to dopadne. Čtivé a napínavé. Zároveň ohrane charaktery postav. A ten kriminální tým.. co to bylo? Závěr se mi nelíbil.

13.12.2021 3 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Kniha je velice poutavá, čtivá. Po skončení prvního dílu, jsem se vrhla na druhý.. A musím se přiznat, že jsem kolikrát přeskakovala odstavce..jen abych už věděla jak to skončí... což mě vede k myšlence, ze tam bylo spousta nepodstatné omáčky.. a vlastně jsem o nic zásadního nepřišla. Jednička byla lepší. Trochu mi i vadilo, že se to znovu zdlouhave motá o sblizovani Sage a Luca. Závěr se mi líbil.

11.12.2021 4 z 5

V jabloňovém sadu V jabloňovém sadu Susan Wiggs

Moc hezké čtení. Obalka je nadherna.

08.12.2021 5 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Ve finale zjistuji, ze me to ani moc nebavilo..

25.11.2021 2 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Výborná kniha. Jsem nadšená. Čtivé, žádná hluchá mista. Super.

21.11.2021 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Trochu natahování pribehu, kniha mohla být kratší. Téma zajímavé.

26.10.2021 3 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Knihy od L.Moriarty mam rada. Nejvic me baví, jak dokaze mistrovsky rozebrat pocity postav. Tato knizka pro me nejslabší od L.M.

13.10.2021 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Nez jsem se poradne do knizky ponorila byl konec :) takova rychla jednohubka. Nebylo
to špatne..jen tomu neco chybelo..

24.09.2021 3 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Kniha je ctiva, napinava. Par připomínek bych měla, ale drobnosti. Příběh se odehrává ve městě, kde cely život ziji.

20.09.2021 4 z 5