Láska po francouzsku

V románu Láska po francouzsku najdete to, co chybí většině dnešních módních knih: opravdovost. Patří k těm, na které budete myslet ještě dlouho poté, co dočtete poslední stránku. Gina ztratí skvělou práci, přítele i část rodiny, a tak se rozhodne pro zbrusu nový začátek. Vymění chladnou šedivou Anglii za slunný francouzský jih, plný barev a skvělého vína. Začne žít v domě na venkově, který zdědila po své milované tetě. Zaskočí ji však různé nečekané situace, při nichž se musí spolehnout na nové přátele. S dírou ve střeše jí pomůže hezký a záhadný zedník. Jak dopadne největší faux-pas? Jdou vůbec překonat rozdíly mezi britskou a francouzskou náturou? Podaří se Gině splnit si svůj francouzský sen o lásce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297467/big_laska-po-francouzsku-XNz-297467.jpg 3.6184

Láska po francouzsku 1.

Vydáno: , Baronet

The French for Love, 2013

Kniha Láska po francouzsku

Szilvia1
10.12.2021

Příběh,který tato knížka ukrývá byl spíš romantický.Myslela jsem,že je tam ukryté nějaké větší tajemství,ale ještě zkusím druhou část.

Kskaja
25.11.2021

Ve finale zjistuji, ze me to ani moc nebavilo..

m_martina
15.10.2021

Romantiku mám moc ráda, proto se mi hezky četla i tato kniha. A dozvěděla jsem se zajímavé věci ohledně výroby vína. Jen škoda těch francouzských výrazů, protože já patřím ke generaci, která měla ve škole jenom ruštinu. Ale ještě zkusím pokračování.

bábuška
14.05.2021

Gina zdědila po tetičce dům ve vinařské oblasti Francie, kam jezdívala jako malá na prázdniny. Příběh se ponejvíce věnuje vinařství a lásce k tomuto kraji slunce, květin, zpěvu ptactva a vůní . Gina se rozhoduje, zda zůstane v kouzelném kraji, nebo zda se vrátí do chladné a šedivé Anglie. Nakonec rozhodne láska.

ElessaRiverbow
29.07.2020

Knihu jsem si zamilovala už po prvním odstavci a předčila moje očekávání. I když mi někdy vadily francouzské výrazy, jelikož francouzky neumím ani ň. Tento příběh se sympatickými postavami, francouzským venkovem a vínem doporučuji každému, kdo má rád romantiku. Pro lepší prožitek nesmí chybět nějaká ta sklenička vína, nejlépe francouzského ( Samozřejmě jen v tom případě, že už vám bylo osmnáct. Jinak si musíte vystačit jako já jen s hrozny. )

Majka1979
13.07.2020

Krásny príbeh, trošku náročnejšie písané, ale mne sa kniha veľmi páčila. A som rada, že som si ju kúpila. Už teraz sa neviem dočkať druhej knihy od autorky :)

LenkaGonn
08.07.2020

Krásná romantická kniha provoněná vínem. Romantiku moc nečtu, protože většinou je to vše takové kýčovité a moc přehnané. Tahle kniha byla jiná. Už jen tím, že jsme se dozvěděli něco o víně a trochu toho romantického kýče bylo až na konci. Je to perfektní čtení na léto a aurka umí tak skvělě popsat místo, že vám přijde, že jste tam s hlavními postavami. Mohu jen dopořučit.

kopretitinka
01.04.2020

Francouzský venkov, romance, víno, zklamání i tajemství. Vypnete mozek a přenesete se do Francie, ve které neřešíte práci, z čeho opravíte dům nebo za co si koupíte potraviny... prostě romance bez hlubšího smyslu.