Jednou snad

Jednou snad https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436948/bmid_jednou-snad-3Hf-436948.jpg 4 72 23

Pravda obrátí její svět vzhůru nohama. Jess roky věřila, že Joe – otec jejího dítěte a jediný muž, kterého kdy milovala – ji v době, kdy prožívala největší životní krizi, zbaběle opustil. Ta myšlenka ji téměř zničila. O sedmnáct let později Jess při úklidu domu své matky najde v podkroví krabici plnou pohledů a dopisů a najde něco, co změní úplně všechno. Jess se se svými dvěma nejlepšími přáteli vydá na pozoruhodnou cestu po stopách vybledlých poštovních razítek, která je zavedou do různých koutů světa. Je Joe stále naživu? Ví, že na něj Jess nikdy nezapomněla? A co když jejich milostný příběh ještě neskončil? Možná se jednoho dne znovu najdou...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Maybe One Day , 2020

Barča21
08.02.2024 5 z 5

Krásná a dojemná knížka. Prostě život někdy není lehký. Doporučuji přečíst.

anezur33
25.09.2023 5 z 5

Zajímavá kniha.Stojí za to si ji přečíst.

absa2611
01.08.2023 5 z 5

Včera večer jsem na ni narazila v Levných knihách.
A dnes dopoledne jsem ji dočetla. Se slzami v očích, plná dojetí.
Většinou čtu naprosto jiné žánry, ale tato kniha si mě našla a já jsem za to moc moc ráda.
Kdybych mohla dát sto hvězdiček, dám je...
Debbie Johnsonovou jsem dosud neznala, ale vím naprosto přesně, že "Jednou snad" zaručeně není poslední kniha, kterou jsem od této autorky četla a budu číst.
Pokud si chcete přečíst dojemný příběh, doporučuji. (A připravte si hodně kapesníků.)

raty
06.07.2023 3 z 5

Z příběhu ženy, která se po letech dozvěděla pravdu a vyrazila se svým bratrancem a kamarádkou najít svoji životní lásku, úplně nadšená nejsem. Námět není určitě špatný, ale styl psaní mi moc nesedl. Místy dost kostrbaté, melodramatické a neuvěřitelné. Za mě celkem průměrná kniha. Přečteno, vráceno do knihovny a zapomenuto.

lucie2371
12.06.2023 5 z 5

Opravdu moc krásný, dojemný a hodně emoční příběh.
U knihy se budete usmívat ale také budete potřebovat hromady kapesníčků, tak jako já.
Vřele doporučuji!

hlavajda93
03.10.2022 5 z 5

Od této knihy jsem tolik nečekala, ale nakonec mě velmi mile překvapila a nedočkavě jsem prožívala putování Jess a jejích přátel. Její minulost byla velmi smutná a celou dobu doufáte, že ji ještě čeká něco hezkého.

Buchtičkajani
02.09.2022 3 z 5

Romantická odechovka. Hezký příběh, chvílemi smutný, ale i se zasmějete. Mě se to líbilo

Mandlevest
24.06.2022

Knihu nebudu hodnotit, protože jsem zvládla pouze 180 stran a už se nebudu trápit :-). Ke čtení tohoto romantického příběhu jsem se musela již po pár desítkách stránek přemlouvat, ale dávala jsem jí šanci, že se děj někam posune a bude zajímavější. Opak byl pravdou a strana 181 to rozsekla, protože odstavec."... a ubytovali se v jediném penzionu, kde jsme našli volné pokoje. Totiž jeden pokoj, ani ne apartmá, a majitelka vypadala, že k si snídani dává nemluvnata"... byl ten poslední, který jsem přečetla. Já nevím, nepřipadá Vám také, že to překládal pan Google? Příběh je možná dojemný, ale já se do něj vůbec nedokázala vcítit a nebavil mě . Bohužel, tahle knížka nebyla pro mě. Ale obálku má krásnou :-).

Szilvia1
08.06.2022 5 z 5

Příběh dvou lidí,který se velmi milovali,ale jedna osudná tragédie jich oddelila.Příběh byl smutný,pěkný a nedalo se knížku položit,byla jsem zvědavá,jestli Jess ještě potká svého Joea,a na konci,ho potkala,a všechno se v dobré obrátilo.

olle
05.04.2022 3 z 5

Čte se to dobře. Ale na můj vkus je v knize příliš patosu a jímavých proslovů.

mysterygirl
17.02.2022 5 z 5

Krasny příběh, akorat konec trochu useknuty.
3/4knihy ho hleda, a pak tuk a je konec.

Danago
03.02.2022 3 z 5

Velice romantický příběh. Možná na mě až příliš kladný hlavní hrdina. Kniha se četla dobře, je velice milá a dojemná. Bohužel mě ničím nepřekvapila.Pro mě fajn oddechovka.

Knižní střípky
02.02.2022 4 z 5

Velice dojemný román o tom, jak může být život někdy křehký, jak činy některých, byť myšleny v dobrém úmyslu, mohou dotyčnému zničit život. Při čtení mi bylo místy hodně smutno, to nepochopení a nedostatek komunikace v rodině Jess bylo opravdu tristní. Ale byly i pasáže, které mi vyvolaly úsměv na rtech. JEDNOU SNAD je velmi pěkný příběh, pro romantické duše jako stvořený. A věřím, že nejedné z nich i slzička ukápne.

Terez25
01.02.2022 5 z 5

Moc krásný a dojemný příběh o hledání ztracené lásky a těžkých životních ztrátách. Škoda jen toho rychle utnutého konce. Příběh Jess a Joa si zasloužil velkolepější finále.

Kskaja
11.01.2022 4 z 5

Knížka by si rozhodně zasloužila více než 304 stran. Líbilo by se mi více rozvinout hledání Joea. Dojemný, smutný, nadějný a místy i vtipný příběh. Obálka je krásná. Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4* , ale pro Gracie dávám tu 4*.

pip11
11.01.2022 5 z 5

Krásný, avšak smutný a velmi dojemný příběh plný zoufalství a samoty. Střídající se naděje a radost se smutkem při cestě po stopách z dopisů od Joea. Silný příběh, který rozhodně stojí za to si přečíst, doporučuji.

alzbeta4340
07.01.2022 5 z 5

Docela sladkobolné, ale opravdu dobře napsané. Líbilo se mi to nad očekávání. Doufám, že u nás ještě nějaká kniha od Debbie Johnson v nejbližší době vyjde.

ZiPur
06.01.2022 3 z 5

Kniha je zajímavá pro velmi dobře vystiženou atmosféru života po obrovské ztrátě a momenty truchlení.

Jenny46
31.12.2021 5 z 5

To byla emotivní jízda, nadějný příběh o lásce a ztrátě, druhých šancí...
Není to snadné čtení...ale stojí za to!

Šánka
27.12.2021 5 z 5

Ach, ty staré nalezené dopisy, ta tajemství v nich ukrytá! To vděčné téma milostných příběhů.... Krásný román a v tomto roce asi moje poslední dočtená love story, kterou jsem si moc užila od první do poslední stránky a v jejím závěru osušila slzy dojetí.
Jednou snad je dojemný, občas ale i lehounce vtipný a nadějeplný román o hledání dávno ztracené lásky o velké bolesti i smíření. A také o kamarádství i dlouhé cestě za uzdravením zlomené duše.
Za mě vřelé doporučení, ale pouze s balíčkem kapesníčků. A snad se dočkáme i dalších autorčiných románů, které u nás ještě nevyšly.