Kskaja Kskaja komentáře u knih

Vzpomínky na zítřek Vzpomínky na zítřek Cecelia Ahern

Trochu pomalejší rozjezd a rozuzlení zápletky za mě zvláštní, ae příběh se mi líbil. Bylo to čtivé, napínavé a Tamara se mi líbila, její slovní obraty super.

03.01.2024 4 z 5

Zničená Zničená Touria Tiouli

Pribeh jen tak letmo okrajově.. mohlo to být popsané více zajímavě.

27.12.2023 2 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Když jsem si knížku půjčovala, čekala jsem úplně jiný příběh. Po zjištění, že je to psáno vtipně jsem měla radost...bohužel vtip po půli knížky přešel v popis nudných situaci. Vůbec tu není rozvinut vztah s manželem. Psáno hodně jednoduše. Ale jooo věřím, že někomu se to bude líbit. Špatné to nebylo.

26.12.2023 3 z 5

Než zjistíš pravdu Než zjistíš pravdu Elena Minářová

Max 3*
Dej ohrany, pořád jsem čekala, co kniha nabídne více..ale nic. Konec nelogicky.
Bylo to ae čtivé. A aspoň, že to mělo jen 230 stran, tak to člověku nelezlo krkem.

19.12.2023 3 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Tento díl se mi líbil nejvíce. Super změna číst drsné, vtipné řeči. Povedená trilogie. Odpočinkové čtení.

15.12.2023 5 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

První díl se mi líbil více. Nutila jsem se udržet pozornost. Žhavých scén málo.
Čtivé.

12.12.2023 3 z 5

Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Gabriella Santos de Lima

Dve hvězdy za obálku. Po 30 stránkách jsem ti vzdala. Toto není můj styl

09.12.2023 2 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Slovní přestřelky mezi hlavními postavami mě fakt bavily. Děj zábavný. Četlo se to jedna báseň.

09.12.2023 5 z 5

Kdekoliv Kdekoliv Sarah Sprinz

Čtivé. Řekla bych spíš pro cílovou skupinu 15-20 let. Pro mě celkem ploché. Moc jsem to s hrdiny neprozivala.
Obálka je povedená

07.12.2023 3 z 5

Hvězdy nad statkem Falkensee Hvězdy nad statkem Falkensee Luisa von Kamecke

První díl se mi líbil více. Ae jako oddechovka dobrý.

29.11.2023 3 z 5

Ženy ze statku Falkensee Ženy ze statku Falkensee Luisa von Kamecke

Čtivé, milé. Sice jsem chtěla, aby to skončilo celé jinak...ale nedá se nic dělat:D

28.11.2023 5 z 5

Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora Matthew Perry

První polovina knihy byla skvělá a nedalo se přestat číst. Druhá polovina už nebyla tak svižná a celkově se už Perry opakoval. Je mi líto, že nebyl v životě šťastnější.
Čtivé a zajímavé.

17.11.2023 4 z 5

Skřivánek zpívá dál Skřivánek zpívá dál Fiona Valpy

Pribeh by to mohl být krásný. Na můj vkus se v knize nic nedělo.

13.11.2023 2 z 5

Znič to jméno Znič to jméno Jana Jašová

Začátek slabší. Hlavně označení kapitol pojmenováním rusalka, sudicka,nymfa atd... hodně dlouho jsem nevěděla, kdo tady kapitolu vypráví.. po cca 50 stranách si zvyknete a pak začíná prava knihomolska jizda. Super thriller.

09.11.2023 4 z 5

Můžete mi prosím vymazat paměť, at si to můžu přečíst znovu?

Skvělý zážitek.

06.11.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

No poslední prectena kniha od Colleen a teď mám cist co? ..
Kniha byla skvela, svižná, čtiva, dojemna
Tleskám .

04.11.2023 5 z 5

Anonymní dívka Anonymní dívka Sarah Pekkanen

Docela fajn, čtivé.

01.11.2023 4 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Líbilo se mi to. Čtivé, hezké, romantické, nenáročné

28.10.2023 4 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Této knize jsem chtěla od začátku dát 5*.. nevím, co se najednou stalo..ale od poloviny mě přestala úplně bavit. Ze začátku mi přišla originální, vtipná, zajímavá, ale jak se rozvinula ,,detektivní zápletka ,, tak se ni kniha prestavala líbit. Odkryvani povah ostatních postav, nechapala jsem to.. kolikrát jsem se snažila si i stránku přečíst vícekrát, abych si to v hlavě srovnala.. ale i přesto jsem si říkala, o co že vlastně jde ?

26.10.2023 3 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Dialogy hrůza, předvídatelné, jednoduché...

19.10.2023 1 z 5