Marek Dvořák: Mezi nebem a pacientem přehled

Marek Dvořák: Mezi nebem a pacientem
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522247/bmid_marek-dvorak-mezi-nebem-a-pacientem-658c43ba648a3.png 5 826 826

Při jeho práci jde o vteřiny. Během nich se musí rozhodnout, vytěsnit emoce a často si i sáhnout na dno. Lékař letecké záchranky Marek Dvořák takové situace zažívá denně a teď i vás vezme do světa, o kterém snil už jako malý kluk. Jak vypadá práce doktora ve vrtulníku? Na které vzlety nikdy nezapomene? Kdy měl při zásahu strach a co už by ve službě nechtěl zažít? Je to vyprávění, při kterém se občas tají dech. Chvílemi je dojemné a jindy vás naopak rozesměje. Taky vás naučí, že při první pomoci se není čeho bát, a možná i přiměje víc přemýšlet nad tím, co v životě děláte. Dvořák je mezi českými doktory svéráz. A to nejen kvůli mnoha tetováním, která má po těle. Pro kontroverzní názor nejde daleko, má osobitý smysl pro humor, ale zároveň je na každé jeho větě znát, jak moc medicínou žije. Když vypráví o pacientce, která ho po několika měsících od těžkého úrazu překvapila návštěvou a u které si myslel, že nemohla přežít, dojde i na slzy.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Marek Dvořák: Mezi nebem a pacientem. Přihlašte se a napište ho.

Le Chat
dnes 5 z 5

Opravdu zajímává kniha, která si podle mne 5 hvězdiček rozhodně zaslouží. A vůbec se nedivím, že získala cenu Magnesia Litera!!!

Lenndy
08.06.2024 5 z 5

Poslouchala jsem jako audioknihu.Byl to opravdu zajímavý a místama i zábavný poslech.A jako zdravotníka mě to bavilo o to víc.

Lenndy
08.06.2024 5 z 5

Poslouchala jsem audioknihu

všechny komentáře

Související novinky (3)

10 nejprodávanějších knih z naučné literatury v roce 2023

02.02.2024

10 nejčtenějších knih (listopad)

15.11.2023

10 nejprodávanějších knih (42. týden)

25.10.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Ocenění knihy (1)

2023 - Český bestseller (Biografie)

Kniha Marek Dvořák: Mezi nebem a pacientem v seznamech

v Přečtených1 127x