Vzpomínky na zítřek

Vzpomínky na zítřek https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47605/bmid_vzpominky-na-zitrek-2DI-47605.jpg 4 201 37

Kouzelný příběh, který líčí události zítřejších dní, může změnit dnešek... Tamara Goodwynová měla odmalička všechno, čeho se jí zachtělo. Narodila se v bohaté rodině, vyrůstala v honosném sídle s vlastní pláží a její šatník překypoval modely předních světových značek. Mohla si dovolit všechno, co pro jiné dívky zůstává nesplnitelným snem. Odjakživa žila přítomností a příliš ji nezajímalo, co se může stát zítra. Náhle však Tamara přichází o otce a její i matčin život se ocitá v troskách. Musí prodat majetek, aby umořily dluhy, a odstěhovat se na venkov, kde pro Tamaru začíná nový život, plný překvapení.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Book of Tomorrow , 2009

Kskaja
03.01.2024 4 z 5

Trochu pomalejší rozjezd a rozuzlení zápletky za mě zvláštní, ae příběh se mi líbil. Bylo to čtivé, napínavé a Tamara se mi líbila, její slovní obraty super.

bupilla
11.03.2022 4 z 5

Prekrásny príbeh.
Pútavý, tajomný, láskavý.
Kniha ma chytila od prvej stránky a aj keď je pomerne obsiahla a dej neplynie nijako rýchlo, stále som potrebovala čítať ďalej a ďalej.
Tamara bola skvelá - bavila ma jej úprimnosť, odvaha, hĺbavosť, zmysel pre iróniu a humor... a tiež to, ako sa dokázala na svoje správanie pozrieť so správnou dávkou sebakritiky.
To prostredie opusteného zámku, tajomná záhrada - rada som tam s Tamarou trávila čas :)
Dokonca tu máme pojazdnú knižnicu a tajomnú knihu - lahôdka pre každého knihomoľa :)
Túto knižku som náhodne našla v antikvariáte a rozhodne sa chystám aj na ďalšiu od tejto autorky.
Odporúčam ako oddychové čítanie napísanie krásnym jazykom, ktoré sa nevyhýba ani ťažším témam, ale je plné pekného tajomna a nádeje.

Evinanyklickova
17.08.2021 5 z 5

Tato kniha jevzpomínka na mých sladkých sedmnáct, kdy jsem si její čtení hodně užila, dojala se, příběh mě neskutečně bavil. Obálka byla nejkrásnější v mé knihovně, ale jak si tak čtu komentáře a začínám si detailněji vybavovat, o čem kniha byla... no nechám si ji nezkaženou ve vzpomínkách a budu na ni s láskou vzpomínat. :-)

_Michelle_
12.10.2019 2 z 5

V tomto případě byl obal knihy daleko lepší než její obsah. Pár pasáží bylo zajímavých, ale jinak plno věcí zůstalo nedotažených, a to pro mne představuje zásadní rušivý element. Překvapivé rozuzlení čeká čtenáře v závěru knížky, ale i tak mi hlavou běží závěr, že to celé byla prostě blbost. Abych byla spravedlivá musím dodat, že kdybych knihu četla třeba v šestnácti, pravděpodobně bych v ní určité kouzlo našla.

bábuška
02.08.2019 4 z 5

Zhýčkaná dívka se po smrti otce rázem ocitne v jiném světě. Je s matkou odkázána na pomoc svého strýce s jeho podivnou ženou, na irském venkově, bez přátel a bez naděje na změnu. Naráží na nezodpovězené otázky; ruiny starého tajemného hradu, přesně jak to v tom kraji má být, trochu pohádkové. Kniha má krásný přebal, odpočinková četba.

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

Senzační záhadný příběh a překvapí, mě se líbila

-markéta-
07.05.2019 5 z 5

Krásná kniha! Moc očekávání jsem od ní neměla, protože romány mě už nebaví, každopádně paráda!!!! Doopravdy jsem četla a četla a zajímalo mě, jak to celé dopadne.
Krásný děj, který nadchne a nenechá vás knihu jen tak odložit.
Od autorky jsem již jednu knihu četla a také byla super, tak asi přehodnotím své knihy, které chci číst a přidám nějakou další od Cecelie!
Rozhodně stojí za přečtení.

Careza
24.04.2019 5 z 5

Úžasně napsané, těším se na další příběhy....

pip11
26.01.2019 5 z 5

Skvělá kniha, byla poutavá, tajemná a neobvyklá. Od začátku to bylo příjemné čtení, v polovině knihy už to bylo napínavé a nebylo snadné ji odložit. Kouknu se i po dalších titulech této autorky.

Anitka.KM
29.03.2018 3 z 5

Začátek byl trošku zdlouhavý, málem jsem knížku odložila, ale pak chytla druhý dech a vše se dostalo do pohybu, nutilo mě číst dál, hltavě, rychle...Skvělá dynamika příběhu. Snadno se čte. Když to teď ale shrnu, nebyl to úplně můj šálek kávy, něco mi tam chybí, zůstala jen taková divná "pachuť". Asi nejsem úplně cílová skupina, i když mám většinu knih této autorky ráda.

hanča34
10.12.2017 3 z 5

Asi to byla kniha spíš pro náctileté, to je v pořádku, já jsem to neměla číst

SmallLucia
04.12.2017 3 z 5

Celou knihu jsem v napětí čekala, že se dozvím více o kouzelném deníku a nakonec se děj stočil někam jinam. V některých částech jsem se nudila, v jiných naopak zvědavě hltala text dál. Ovšem nebyl to pro mě úplně skvělý knižní zážitek.

verushka19
15.08.2017 3 z 5

Zajímavá kniha s naprosto nečekaným koncem.

Dani5a
23.02.2017 5 z 5

Kniha je velice poutavě napsaná, skvěle se čte a hlavně na konci jsem se od ní nemohla odtrhnout.

popeluška
15.11.2016 5 z 5

Kniha byla taková tajemná.....a čtení v tuto dobu ještě umocnilo zážitek z knihy. Líbila se mi a stojí za to dát jí šanci :-) krásné a tajemné čtení....

moonula
16.10.2016 5 z 5

Tahle kniha byla fakt pěkná.
Je tu o ní málo napsáno a proto se může zdát,že je prakticky o ničem..Ale je pěkná tajemná zvláštní,hlavně kdy se děvče hrabe v minulosti a to v troskách kdysi krásného panského domu kde kdysi žila její matka a ostatní lidé popsané v této knize.Jedni byli bohatí a druzí tam pracovali.Co se tam vlastně doopravdy stalo je fakticky zajímavý.Opravdu dobře napsaný..Dávám 5 hvězd

Safrika
18.07.2016 3 z 5

Přečteno :), musím uznat, že to pro mě bylo docela náročné, kniha nebyla špatná, ale chyběl jí prostě šmrnc...

Dani3
24.05.2016 2 z 5

Jaké by to bylo vědět, co stane zítra?
Tamara, hlavní hrdinka příběhu, to ví a může tak měnit svoje budoucí zítřky.

Kniha se zajímavým nápadem, velkým „kostlivcem ve skříni“, ale i velmi těžkopádným začátkem. První třetina byla opravdu hodně nezáživná. Dlouhé popisy událostí, pocitů a ospravedlnění, které by se daly sloučit do jedné kapitoly.
Konec se ale moc povedl, takové zakončení jsem opravdu nečekala.

precisa
17.01.2016

Trochu zdlouhavý a nicneříkající začátek, nebylo to tak, že bych se hned ponořila do příběhu. Nicméně později už jsem se do příběhu začetla a kniha splnila mé očekávání.

Vendulik
15.09.2015 5 z 5

Úžasná kniha. Krásný námět knihy. autorka vždy překvapí.

Cecelia Ahern
irská, 1981
2016  86%Vadná
2006  82%Kde končí duha
2009  76%Díky za vzpomínky
2009  78%Dárek
2020  81%Dokonalá

Kniha Vzpomínky na zítřek je v