Kskaja Kskaja komentáře u knih

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Čtivé, napínavé, závěr se mi líbil.
Ale není to hezké čtení..negativní.

18.10.2023 5 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Pro tak strašný charachkter hlavní postavy nedocteno. Jinak věřím, že by kniha mohla být fajn. Ale už na zacatku se mi Matylda zprotivila. Ani nemám ráda tento ,,humor,,. Obálka je KrásnA. Škoda

11.10.2023 2 z 5

Rudé orchideje ze Šanghaje Rudé orchideje ze Šanghaje Juliette Morillot

Silné čtení. Ještě dlouho budu vzpomínat.

26.07.2023 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Začátek se mi vcelku líbil.. poté už jen nuda.. :(
Postava Elly se mi líbila.

21.06.2023 2 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Toto se povedlo. Bavilo mě to. Na čtení jsem se tesila :)

04.06.2023 5 z 5

Ztraceni v divočině Ztraceni v divočině Sandra Brown

Mohla to být tak skvělá knížka, kdyby se autorka více ponořila do vyprávění o pobytu v přírodě než o objevování kniru v posteli.

04.06.2023 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tuto knížku jsem chtěla mít rychle za sebou. Hlavně z důvodu, že jsem si tady tím kolotočem neplodnosti sama prosla a všem těm pocitům jsem rozuměla, nechtěla jsem je znovu zažívat. Naštěstí to u nás dopadlo dobře:) .

Kniha se čte sama, poutavá. Dej není zdlouhavý. Kapitoly z minulosti už mě ke konci nebavilo, proto jedna hvězda dolů.

04.06.2023 4 z 5

Svět se zbláznil, když nás dva dal dohromady Svět se zbláznil, když nás dva dal dohromady Denisa Hoffer

Nevím jakým zázrakem jsem to dočetla, asi něco mě na tom bavilo, ale pořád nevím co..

Nenáročné, vcelku čtivé... nic svetoborneho.

24.05.2023 2 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Po 130 stranách jsem ti vzdala. Na čtení jsem se netesila. Příběh mě nezaujal.

30.04.2023

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Knížka mě bavila. Odpocinula sem si u ni a na čtení se těšila. Velice čtivé.
Mafiánské prostředí berte s rezervou, moc tam toho není. Ale příjemné zpestření.
Trochu moc fnukani po Nicolasovi, to mi přišlo příliš.

26.04.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Top! Bylo to skvělé. Od knížky se nedalo odtrhnout.

23.04.2023 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Super knížka. Čtivé, napínavé.

12.04.2023 4 z 5

Olivovník Olivovník Lucinda Riley

Dej se trochu táhl. Kniha by snesla i méně stran. Ale vcelku se mi to líbilo. Pěkně napsaná kniha

02.04.2023 3 z 5

Když jsme ještě věřily na mořské víly Když jsme ještě věřily na mořské víly Barbara O'Neal (p)

Libilo se mi jak je kniha napsaná, prolínání Minulosti/ přítomnosti. Vyprávění obou sester. Příběh velice zajímavý. Bohužel jsem se místy nudila..

26.03.2023 3 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Čtivé a napínavé. Taková rychlá jednohubka

16.03.2023 3 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Prvních 200 stran se četlo samo, kniha se mi velmi líbila. Poté mi to přišlo natahování děje a konec až moc sladky. Ale přesto doporučuji. Co oceňuji je skvěle popsané pocity postav.

13.03.2023 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Příběh se mi líbil. Vykreslení doby, žádné kruté příběhy. Fajn, odpočinkové a čtivé

08.03.2023 5 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Nebylo to špatné.. cetla se rychle. Je to taková ta kniha u které si brzo nebudete pamatovat o čem byla.

04.03.2023 3 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Kniha se mi líbila. Místy natahování děje. PARIS ma skvělé knizky. Moje top autorka, jestli někdo má tip na stejně dobré autory, napište.

Ještě plus za výběr jmen, Livie a Adam se jmenuji moje děti :)

22.02.2023 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Bomba, pecka, bomba, pecka. Tohle se povedlo. Jemné brnkani strachu, velké napětí. Super

16.02.2023 5 z 5