kofola33 kofola33 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak moje seznameni s Robertem a Carlosem probehlo uspesne, mela jsem velka ocekavani po vsech tech doporucenich na Chrise Cartera a nebyla jsem zklamana ani trosku! Hunter je neskutecny sympatak a bazant Garcia jakbysmet, ma to spad, napeti nuti cist porad dal a dal a na konci nas ceka prekvapeni, me teda spadla brada a ze uz jsem se neco "navysetrovala vrazd" :-)) Nastesti me ceka 10 dalsich dilu, tak jdu na to.

12.03.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tak jsem si myslela, ze predchozi dil byl naprosty mazec....ne, nebyl.
Psychologicky souboj supermozku v tehle knize me naprosto dostal. Hunter a jeho byvaly kamarad jako policajt a neuveritelne vykonny seriovy vrah bez jakychkoliv vycitek svedomi nebo soucitu plny brutality a prosty normalniho clovecenstvi. Misty jsem si rikala, jestli je to opravdu mozne a nejhorsi na tom je, ze autor cerpal ze skutecnych pripadu ze sve praxe. Az by se jeden bal, kolik takovych Hannibalu chodi kolem nas...
Libi se mi, ze tenhle dil je stavbou jiny nez predchozi, dozvedeli jsme se konecne vice o Hunterove smutne minulosti.
Je to ctive, napinave, mrazive, brutalni a me to hrozne bavi i kdyz vim, ze doma zas nic neudelam, kdyz zacnu cist...jdu na sedmicku.

14.04.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velice silny a emotivni pribeh o tom jak muze spatne rozhodnuti ovlivnit tolik lidi a zivotu.

19.04.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Tak ted jsem docetla vicemene na jeden zatah treti knizku o Hunterovi, vlastne Lovci, na vsechny ty seriove uchylaky co se motaji kolem LA a musim rict, ze jo, porad skvele cteni. Moc jsem toho teda nenaspala, protoze kazda kapitola je ukoncena stylem "jeste kousek, prece to ted nezabalim", ale stalo to za to. Naprosto originalni, napinave, brutalni, Hunter a jeho particka me proste bavi.
Jedine, co bych vytkla, ale to, predpokladam, je prekladem, je pouzivani archaicke spojky "anžto", tak to me dostalo do kolen. Really??
Jdu na 4.dil.:-)

15.03.2021 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

To si tak ctu, pribeh pekne odsypa, uplne to vidim jako film pred ocima a....a pak najednou zjistim, ze jsem nekde uplne jinde, uplne mimo a ze je to skvele! Brian nezklamal, knizky o Frostovi jsou vyborne a tahle, ac uplne jina, vas urcite nadchne taky tak jako me.

13.02.2021 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Za me urcite ano! Sympaticky Frost, pribeh plny napeti, silene sebevrazdy a vymyvani mozku psychologem, presne tak me to bavi. Uz se tesim na dalsi Frostuv pripad.

09.11.2020 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Dost dobra knizka. Pribeh o psychologovi Cyrusovi a Evie, ktera neni Evie, umi poznat kdo lze a ma problematickou zahadnou minulost a o vysetrovani vrazdy mlade divky...ktera z nich je ta hodna a ktera zlobiva holka?
4* davam jen proto, ze jsem predcasne odhadla, kdo vrazdil. A moc se tesim na dalsi dil.

22.02.2021 4 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Tak to byl mazec. Jeden by neveril, jak se clovek muze nechat zmanipulovat a kam az to muze dojit. Rozhodne doporucuji!

08.08.2021 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Pri cteni tehle knihy jsem vedela, ze veci nebudou tak jak se zdaji byt na prvni pohled a bylo to docela zamotane a plne zvratu, nemohla jsem se od cteni odtrhnout, bylo to napinave a dobre se to cetlo. Konec me dostal, tohle by me nenapadlo. Doporucuji.

08.08.2021 5 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Opet plny pocet. Tahle serie me mi libi cim dal tim vic. Je to detektivka, u ktere se i zasmejete a to me vazne bavi. Marvin nema chybu.
Patrani po dalsim seriovem vrahovi vyreseno, ovsem osobni zalezitost s Rodem Gloverem vyresena neni. Nemuzu se dockat dalsiho dilu!

12.06.2021 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak to byla teda jizda! Jak jsem zacla, nechtela jsem ani skoncit, tak to bylo napinave! Kdybych si kousala nehty, tak uz asi zadne nemam :-) Proste absolutni bomba, knizka nema chybu od zacatku do konce. Denik byl napinavy jak ksandy a ten konec...pro me prekvapko. Uz jsem se zacetla do dalsiho dilu....muzu dat 10 hvezdicek?

29.01.2020 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Dvojka Maarten S. Sneijder a Sabina mi prirostli k srdci. Skvela byla i Melanie, libila se mi jeji zapalenost pri odkryvani pravdy a ze nevahala veci popostrcit tim spravnym smerem. Thriller jak ma byt, cteni jde jen tezko odlozit.

25.07.2021 5 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Tak tohle se dost povedlo, myslim, ze mam dalsiho oblibeneho autora.
Pribeh forenzni psycholozky Zoe, ktera se dovede vcitit do mysli zlocince nebo obeti a je opravdu sva, cimz si obcas zadelava na problemy s druhyna, a federalniho agenta Tatuma, ktery je sympaticky chlapik preveleny na nove misto, ma doma silenou zrzavou kocku a nemene sileneho dedecka Marvina, coz slibuje par komickych situaci.
Spolecne vysetruji serii vrazd balzamovanych zen a dozvidame se take o Zoeine minulosti.
Moc me to bavilo, melo to spad a hlavne to ma i dalsi dil, takze jdu na nej!

11.06.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

U prvniho dilu s Kate jsem malicko vahala, ovsem s druhym dilem vim, ze budu netrpelive ocekavat dalsi dil s Kate a Tristanem. Kate mi prijde takova normalni, chytra zenska, ktera ma sve problemy a pokuseni, stejne tak Tristan, ktery si konecne prizna, cim se citi byt. Spolu tvori dobrou vysetrovaci dvojku v pripadu ztracene kolegyne z univerzity. Velice zajimava byla linka s Peterem, jsem zvedava jak to pujde dal.
Knizka byla napinava a dobre se cetla, jak je u Bryndzy dobrym zvykem. Rozhodne doporucuji.

16.05.2021 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak to byl mazec! Ctu postupne vsechny dily a musim rict, ze tenhle je fakt vyvedeny. {Ano, trochu mi uz leze na nervy v kazde knize vysvetlovani kdo Hunter je, co rad pije a kolik meri, nicmene chapu, ze pro ty, co ctou nahodne, je to proste vysvetleni a je to muj problem, ze ctu vsechny postupne a naraz...}
Napinave, sokujici, dechberouci...lide hlasuji jakym zpusobem ma nekdo byt zabit. Je to psychopat, ktery se tim jen bavi nebo je za tim neco vic? Kam az saha lidske svedomi, clovecina, souciteni s druhym? Dokaze kazdy z nas zabit, donuti-li ho k tomu podminky nebo prilezitost, byt jen zmacknutim tlacitka VINEN...??
Hunter s Garciou nemaji zadnou poradnou stopu jak na vraha prijit...a pak to prejde do osobni sfery....Precteno jednim dechem, doporucuji!!!

13.04.2021 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tak takhle jsem se u knizky asi jeste nenasmala! Zvlaste po tom, co vim, ze pani Tichou hraje ve filmu Eliska Balzerova, uplne jsem ji videla tak krasne jedovate sarkastickou a nemuzu se dockat filmu, doufam, ze nezklame. Opravdu skvele poctenicko, za me vyborna knizka.

13.05.2019 5 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Moje druha knizka od autora a muzu rict, ze jsem nadsena. Libi se mi jeho svezi styl psani, zadne zbytecne omacky, pribeh ma spad, skvele vykresleni postav a jejich psychologie a spousta zvratu. Konec me dostal.Cekam na dalsi dil! Doporucuji!

29.07.2021 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Ja jsem spokojena. Po delsi dobe jiny autor nez seversky nebo britsky a prijemne prekvapeni , mam dalsiho oblibeneho autora.
Veverka a Maarten S. Sneijder jsou skvela dvojka a ja se nemuzu dockat dalsiho dilu.

18.07.2021 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Nebylo to uplne dokonale, ale zlocin tam byl:-)
Souhlasim s ostatnima, ze dejova linka mezi Lucem a Avou dost pripominala pasaze z romantickych knih, ale me to zase az tak moc nevadilo, mam tuhle dvojku rada i kdyz je fakt, ze Ava opravdu moc nevi, co ve svem zivote chce. Snad ji to jednou dojde.
Co se tyce vrazedne linky, tak pachatele jsem odhadla docela brzy, ale prekvapilo me, jak je ujety.
Kazdopadne knizka byla ctiva, bavilo me to a davam 4.5 *.

19.04.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opet skvele propracovana kniha o Hunterovi. Garcia je mu skvelym partakem a navic dostali novou kapitanku Blakeovou, ta se mi zacina dost libit. Verim, ze tahle particka nam toho ma jeste hodne co nabidnout a neskutecne se na to tesim.

12.03.2021 5 z 5