Kodetka Kodetka komentáře u knih

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Výborná kniha, zajímavá zápletka, velmi dobré rozuzlení.

15.06.2014 5 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Opět výborná kniha. Pokud chcete na chvíli opustit realitu, rozhodně sahněte po této knize. Jde o typickou Kingovku plnou tajemna a nadpřirozena.

30.05.2014 5 z 5

Hluboké rány Hluboké rány Nele Neuhaus

Super kniha, skvěle vymyšlený napínavý příběh, vše dotažené do konce. Spisovatelka si dala velkou práci, určitě stojí za přečtení. Doporučuji!

02.05.2014 5 z 5

Vražedná hra Vražedná hra Colleen McCullough

Napínavý příběh, nabytý děj, co také nechybělo bylo rozsáhlé rozuzlení případu. 2 věci mi však na knize vadily: 1. sem tam spisovatelka zbytečně nudně zabředla v popisu osob a míst, zvláště v oblasti obřího podniku Cornucopia a 2. často nečekaně přeskakovala v různých dějových oblastech v rámci neukončené kapitoli či odstavce.

18.04.2014 4 z 5

Hviezdy Marmalonu Hviezdy Marmalonu Charlotte Link

Neskutečně úžasná kniha. Příběh mě zcela pohltil, nadchl a dojal. Je to už nějaký čas, kdy jsem knihu četla, stále mi ale zůstává v paměti. Určitě doporučuji!!

16.04.2014 5 z 5

Zrození Venuše Zrození Venuše Sarah Dunant

Výborný historický román z dob vzkvétajícího florentského umění. V pozadí církevní nepokoje, vraždy a sodomie. Určitě stojí za přečtení.

21.03.2014 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Tuto knihu jsem dlouho odkládala a velmi toho lituji. Je výborná. Detektivní příběh je velmi čtivý, propletený a skvěle rozuzlený. Doporučuji.

06.03.2014 5 z 5

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Opět velmi dobrá kniha. Výborný námět, tentokrát se mi líbilo to, že autor nezacházel úplně dopodrobna, ale čtenáři zároveň nic nechybělo.

24.02.2014 5 z 5

Příběh Edgara Sawtella Příběh Edgara Sawtella David Wroblewski

Z této knihy mám takový rozpačitý pocit. Příběh je velmi dojemný a krásný, ale na můj vkus zde autor umístil příliš nešťastných náhod a nehod. Vím, že si příběh zalouží bohatý komentář, ale nějak se mi nedostává slov...

05.02.2014 4 z 5

Slepý instinkt Slepý instinkt Andreas Winkelmann

Výborná kniha od začátku do konce. Napínavé, dějově plné, zamotané. Také jsem byla ráda za konec. Po dlouhé době spisovatel, který má dobré srdce.:-)

03.01.2014 5 z 5

Tajný přítel Tajný přítel Chris Mooney

Velmi dobrá kniha. Zajímavý a napínavý příběh, nic přehnaného, dobře vyřešená zápletka i závěr.

05.12.2013 5 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

Výtečná kniha z prostředí "jiného světa". Děj Vás naprosto pohltí, že byste věřili, že ti mužíčci opravdu existují. Opět do detailu promyšlený příběh. Dávám 100% a DOPORUČUJI.

19.11.2013 5 z 5

Závan klíčovou dírkou Závan klíčovou dírkou Stephen King

Více takových příběhů. King to prostě umí, i jeho "pohádky" mají šmrnc. Výborná kniha.

24.10.2013 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

No, musím říct, že Charlotte napsala lepší knihy. Na to, že je kniha bestseller, mi připadalo, že se rozjíždí moc pomalu. V podstatě až na konci příběhu bylo napětí a akce, která čtenáře teprve vtáhne do děje. Dávám jen 3 *.

07.10.2013 3 z 5

Sváteční víkend Sváteční víkend Joyce Maynard

Kniha mě příliš nenadchla. Příběh by mohl být dobrý, kdyby nebyl napsán tak nudně a laxně. Těch pár zajímavých okamžiků je spisovatelkou hozeno do autu...

07.09.2013 2 z 5

Skandální odhalení Skandální odhalení Michael Crichton

Hlavním tématem knihy je sexuální obtěžování. Při aktu čtenář ale nemá pocit, že by "to" jedna ze stran nechtěla. Tak v čem je zakopaný pes? Příběh má větší hloubku, je napínavý a výtečně zakončený. Samozřejmě, že člověku nezbyde než fandit muži, poněvadž žena zde představuje bezpáteřní, ale geniální mrchu.:-)

28.08.2013 5 z 5

Osudný příliv Osudný příliv Iris Johansen

Tato kniha mě moc nenadchla. Příběh po prvním výbuchu předvídatelný až do konce, což by nevadilo, kdyby hlavní hrdinkou nebyla příliš emancipovaná, zhrzená žena, která odmítá evidentně potřebnou pomoc mužného chlapáka, do kterého se co? Zabouchne, jak jinak... A aby tomu spisovatelka nasadila korunu, ještě se požádali o ruku a domluvili si počet dětí. To mě fakt dostalo.:-)

22.08.2013 3 z 5

Žhavé zprávy Žhavé zprávy Jeffery Deaver

Jedna z těch průměrnějších knih, žádná tutovka. Ale díky konečné zápletce ode mě získává 4*.:-)

13.08.2013 4 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Výborná kniha. Velmi zamotaná zápletka, která je na konci knihy bravurně vyřešena. Deaver opravdu umí zmást čtenáře, tak že do poslední chvíle neví, kdo je kdo a zda ti co zemřeli, jsou opravdu mrtví... A líbí se mi, že jeho knihami se člověk vždy něco přiučí, zde např. o písmoznalectví. Knihu mohu jen doporučit.

05.08.2013 5 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Úžasná kniha plná neobyčejného dobrodružství. Jak se píše na obálce knihy, na tento příběh se nedá zapomenout.:-) Doporučuji

25.07.2013 5 z 5