Kodetka Kodetka komentáře u knih

Temná věž Temná věž Stephen King

Ach... Právě jsem s Rolandem doputovala k Temné věži a jsem z toho jaksi rozmrzelá. Ne proto, jak příběh skončil, podle mě má kniha bravurní konec, ale proto, že JE KONEC. Sága, která chytne za srdce. Jestli ráčíte, musím říct, že patří k nejlepším dílům, co sai King napsal.:-)

27.06.2013 5 z 5

Neúprosný Neúprosný Simon Kernick

Výtečná kniha. Od začátku až do samého konce napínavý a opravdu poutavý akční děj. Doporučuji.

26.06.2013 5 z 5

Zpěv Susannah Zpěv Susannah Stephen King

Je opravdu zajímavé jakým směrem se příběh začal ubírat. King je buď naprostej blázen, nebo dokonalej fantasta. Neuvěřitelně přirozeně se zapojil do příběhu... Fakt jsem zvědavá jak příběh vyvrcholí.

11.06.2013 5 z 5

Na útěku Na útěku Iris Johansen

Určitě knihu musím ohodnotit kladně. Milý příběh z prostředí koní. Román z příjemnou zápletkou, kde vše dopadne jak má. Lehčí čtení. :-)

29.04.2013 5 z 5

Tušení zla Tušení zla Alexander Stainforth (p)

Z této knihy jsem trochu v rozpacích. Začínala velmi slibným dějem, ale změnila se v příšerný brak. A konec mě dostal nejvíc... Čekala jsem šťastný happy end i přes zkázu, co tam ty potvory napáchaly, ale spisovatel zřejmě sám od knihy moc nečekal.

15.04.2013 2 z 5

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Tato kniha trochu slabší v porovnáním se Závějěma. Ale i tak má zajímavou zápletku a vyvrcholení.

10.04.2013 5 z 5

Krvavá královna Krvavá královna Jeanne Kalogridis

Co se týče příběhu, je opravdu poutavý, napínavý a čtiví. Problém je ale v tom, že kniha Kateřinu v podstatě očišťuje. Já sama po přečtení nevěděla, co si o celé Bartolomějské noci myslet. Prošla jsem si nějaká historická fakta a pravdou je, že za tu spoušť může opravdu ona. To co bylo kolem si může každý jen domyslet...

03.04.2013 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Tess opět nezklamala. Kniha má poutavý příběh plný napětí a zvratů. Výborná...

02.04.2013 5 z 5

Mistr a Markétka Mistr a Markétka Michail Bulgakov

Super knížka,strašně ráda na ni vzpomínám. Děj je sem tam trochu zmatený, tím jak přeskakuje z jedné postavy na druhou, ale celek je dokonalý. Určitě budu číst ještě několikrát.:-)

29.03.2013 5 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Kdo četl Tři kamarády, toto ho tolik nenadchne. Je to taková kopie.

29.03.2013 3 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Tato kniha se hodně liší od ostatních Remarqových románů. Je... fakt vostrá. V člověku rozbouří pocity tak, že vyjádřit se k ní, je hodně těžké... Člověk nenachází ta správná slova. Určitě doporučuji si ji přečíst.

29.03.2013 5 z 5

Když uvěříš Když uvěříš Jessica Inclán

Milovníci nebo spíše milovnice fantazy s nádechem lehké erotiky si určitě přijdou na své. Je to taková oddychovka pro holky.

28.03.2013 3 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Této knize jsem zpočátku vůbec nerozumněla, v podstatě, až když člověk čte pokračování, tak mu dojde v čem je jádro pudla... Rozhodně doporučuji pokračovat ve čtení temné věže, mě čeká ještě 6. a 7. díl, hrozně se na ně těším. Roland umí chytnout za srdce. :-)

26.03.2013 3 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Zatím nejvíc hororová knížka, jakou jsem kdy četla... Fakt nářez.

26.03.2013 5 z 5