Kodetka Kodetka komentáře u knih

Jošt Jošt Zdeněk Grmolec

Řekla bych, že to bylo celkem dobré čtení. Žádné zbytečné popisování, celkem stručně popsaný příběh markraběte, o kterém jsem do teď nevěděla a ráda jsem se dozvěděla něco nového o naší historii.

27.02.2024 4 z 5

Štvanice Štvanice James Rollins (p)

Dávám 5 hvězdiček, ale první kniha se mi líbila více. Jak je do akčního příběhu zamotaná romantika, ztrácí to šmrnc. Jinak pejsek je skvělý hrdina, ten se mi v této sérii líbí nejvíce.

04.01.2024 5 z 5

Počátek zkázy Počátek zkázy James Rollins (p)

Velmi dobře zpracovaný příběh plný akce, a narozdíl od příběhů se sigmou ne tak přeplácaný. Hezky propracované pouto mezi člověkem a psem. Kain se mi moc libil. Určitě zabrousím k dalšímu dílu.

02.11.2023 5 z 5

Ďáblova kolonie Ďáblova kolonie James Rollins (p)

Jedno z těch děl, které je opravdu povedené. Zajímavé téma, akce a napětí od začátku do konce a žádné nudné rozebírání vztahů. Bylo mi líto Grayovi matky, jinak se mi začíná líbit postava Kowalského, autor mu dal v této knize více prostoru. :-)

16.08.2023 5 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Kniha opět zajímavá a neméně akční než autorovi jiné knihy. Ale nenadchla mne na 5 hvězdiček. Rollins se umí lépe a hlouběji ponořit do daného témata. A moc mě nebavil vztah mezi Piersem a Rachel. Jsem naopak zvědavá kdy se to rozsekne mezi ním a Seichan.

26.07.2023 4 z 5

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Celý příběh je velmi napínavý a čtivý. Líbila se mi ale více první část knihy, kdy se hrdinka probojovaávala soudními spory, pak se mi to zdálo moc dramatické a drastické. A žádný dobrý konec to nebyl tedy..

22.05.2023 4 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Kniha jako vždy výborná. Když se člověk povznese nad tím, jak to Rollins vše přehání, tak ho to pak hodně baví.

20.04.2023 4 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Příběh jako vždy napínavý, celkem mě zaujalo i téma kvantové fyziky a vůbec vše kolem toho, ale trochu mě zklamal konec. Fascinuje mě, jak dlouho spisovatel umí napínat čtenáře a závěr, vysvětlení na pár stránek..

17.01.2023 4 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

První ze série SIGMY a musím říct, že moc povedená kniha. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla víc o Crowovi, že v sobě má to, co jeho tým v pokračování..

26.09.2022 5 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Třetí příběh je stejně zajímavý, akční a napínavý jako předchozí dva. Potěšilo mě, že se postavy podívali do Prahy. Ale co mě trochu zklamalo, byl konec celé trilogie. Ten autoři na můj vkus dosti uspěchali a tak nějak odbyli.

26.02.2022 4 z 5

Nevinná krev Nevinná krev James Rollins (p)

Jako je to celkem "přitažené za vlasy", ale i tak se těším na poslední díl. Napětí a akce je v knize dostatek a postavy si člověk oblíbí ať chce nebo ne.:-)

05.02.2022 4 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Opět pan Rollins překvapil. Jedná se spíše o takové dobrodružně-historické fantasy, ale mě to prostě bavilo. Určitě vyhledám pokračování.

10.01.2022 4 z 5

Ve stínu sfingy Ve stínu sfingy James Rollins (p)

Opět mě to bavilo a mrzí mě, že nenapsal další pokračování.

17.12.2021 5 z 5

Stín krále lebek Stín krále lebek James Rollins (p)

Trochu jiný druh dobrodružství, než jsem u Rollinse zvyklá, nicméně mě bavilo úplně stejně. Jen ten konec byl nějak urychlený. Na druhou stranu, fajn, že byl prostor pro pokračování, na kt. se těším.

04.11.2021 5 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

Rollins opět nezklamal. Kniha je jako vždy napínavá a čte se jedním dechem.

08.10.2021 5 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Trochu jsem se obávala tohoto volného pokračování, ale ukázalo se, že zbytečně. I když jde též o romantiku, není ji tolik, jak u prvního příběhu, dokonce nechybělo ani napětí a akce.

21.09.2021 4 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Taková trochu červená knihovna. Romantika jak prase, všechno dokonalé, hlavní aktér bez chybičky a hrdinku, tu seslalo samo nebe. :-) I přes to všechno se mi příběh líbil, mělo to šmrnc i zápletku a erotiky tolik, až jsem se červenala. Taková oddychovka.

10.08.2021 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Bomba! Kniha mě vtáhla do děje od samého začátku. Napínavé a nepředvídatelné, závěr strhující.

27.10.2019 5 z 5

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Kdyby kniha neměla pokračování, řekla bych, že minimálně polovina je o ničem, ale vyprávění o králi a jeho rádcích bude mít jistě v dalším díle opodstatnění. Jinak závěr příběhu měl celkem švih a spád.

25.02.2018 3 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Opět skvělá knížka. Přítomnost i minulost děje je napínavý, finální zápletka absolutně nečekaná. Moc se mi kniha líbila.

01.05.2017 5 z 5