Boží oko

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sigma řeší jeden z dosud nejobtížnějších případů: Zřícení vojenské výzkumné družice Spojených států do odlehlé divočiny v Mongolsku spouští výbušné pátrání po cenném nákladu, který satelit nese – datech z přísně tajného fyzikálního projektu spojeného se studiem temné energie, která je svázaná se zrodem vesmíru. Poslední rozmazaný snímek, který padající satelit pořídil, zachycuje děsivý výhled do naší budoucnosti, výhled na trosky východního pobřeží USA v plamenech. Ve Vatikánu se do rukou vedoucího papežského odboru dávných studií dostává tajemný balíček od kolegy, který před deseti lety beze stopy zmizel. Zásilka obsahuje dva podivné předměty: lebku popsanou starou aramejštinou a knihu vázanou v lidské kůži. Testy DNA odhalí, že lebka i kůže kdysi patřily Čingischánovi, osm set let mrtvému mongolskému králi, jehož dosud neobjevená hrobka údajně skrývá rozsáhlé poklady a znalosti dávno zaniklé říše. Velitel Gray Pierce a Sigma se spolu s dvojicí vatikánských historiků snaží co nejrychleji odhalit pravdu související s pádem Římské říše, se záhadou sahající k počátkům křesťanství a s dávno ukrytou zbraní, která představuje klíč k osudu lidstva....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188808/sigma-force-bozi-oko-PDA-188808.jpg 4.4266
Série

Sigma Force 9.

Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

The Eye of God, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (51)

Kniha Boží oko

Přidat komentář
Jessybelle
13. července

Tím, že čtu knihy na přeskáčku a mám mezi nimi pauzy, mi přijdou všechny skvělé. I tahle se četla velice pěkně. Prolnutí minulosti a současnosti a více dějových linek autor prostě umí.
Když si představím, jaký je to v Korei, tak jsme na tom sakra dobře...
Takže za nějaký čas další díl...

kalache
05. května

...kniha,do které se nesmíte ponořit.Jen tak lehce splývat...


zuzana1995
13. března

Další zajímavá četba, napínavé, zajímavé... Akorát konec mě zaskočil, několikrát jsem převracela strany, zda jsem pochopila správně... No uvidíme v dalším díle....

CharlesWard
05. března

V podstatě už to tu shrnuli ostatní. Příběh je takový nijaký, chybí prokreslený ďábelský záporák a celé to tak nějak vypadá, jako spíchnuté horkou jehlou.

mari.seri
17.12.2018

Další kniha ze série Sigma. Autor opět nezklamal, psáno svižně, čtivě, neodmyslitelné zvraty v ději, velmi zajímavě propojená historie se současností. Místy sice trochu přitažené za vlasy, ale přečteno jedním dechem. Těším se na další knihy :-)

ThomasRuhe
02.11.2018

Boží oko začíná vcelku lákavě. Blížící se katastrofa ve formě komety řítící se k zemi, do toho trochu mystické historie, to bylo fajn. Postupně však příběh slábne, a nakonec je z něho směsice dobrodružství Indiana Jonese a Lary Croft. Proto jen 3/5.

Metroušek
16.10.2018

Za některé veleplodné spisovatele už by mohli psát učedníci nebo počítače. Mrzí mne, že mezi ně začíná patřit i schopný spisovatel Rollins. Co je pořád žene po dráze kvantity, když by se měli soustředit na kvalitu?!

Pavlnka
02.09.2018

Opět hodně zajímavé čtení.

1

Doporučujeme

Ledové sestry
Ledové sestry
Den pro Šakala
Den pro Šakala
Podraz
Podraz
Konečná diagnóza
Konečná diagnóza