Počátek zkázy

Počátek zkázy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209460/bmid_tucker-wayne-pocatek-zkazy-TXy-209460.jpg 4 216 36

Tucker Wayne série

Nejnovější člen Sigmy kapitán Tucker Wayne dostane od ředitele Crowea za úkol, aby se svým vojensky vycvičeným psem Kainem odvezl ze Sibiře ruského farmaceutického magnáta a vědeckého génia Abrama Bukolova, který má v rukou klíč k nové biologické zbrani, jež ohrožuje život na celé planetě. Při zběsilé honičce od zamrzlých ruských stepí po žhavé jihoafrické savany, od válkou zmítaných hor Namibie po zasněžená Velká jezera ve Spojených státech, musejí Tucker s Kainem společně vyřešit odvěkou záhadu, jejíž kořeny sahají až k počátkům života na Zemi, a ještě k tomu unikat před nástrahami zkušených nájemných zabijáků a ruského generála toužícího po pomstě a moci. Pevné pouto mezi člověkem a psem bude podrobeno extrémní zatěžkávací zkoušce. Nalezení řešení a odvrácení globální apokalypsy bude vyžadovat jejich veškeré dovednosti, talent a především vzájemnou důvěru.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

The Kill Switch , 2014

Sančez
29.11.2023 5 z 5

Tož tohle byla špica. Tucker Wayne a jeho psí parťák Kaine mi přirostli k srdci. Z tohodle materiálu by byl špica film. Rollins se přiřadil k mým TOP autorům. A jdu na další pokračování.

Kodetka
02.11.2023 5 z 5

Velmi dobře zpracovaný příběh plný akce, a narozdíl od příběhů se sigmou ne tak přeplácaný. Hezky propracované pouto mezi člověkem a psem. Kain se mi moc libil. Určitě zabrousím k dalšímu dílu.

Arev122
25.10.2023 5 z 5

Pěkný dobrodružný a akční román, kde hlavní hrdina je nepřemožitelný. Hezké oddechové čtení.

Planin
08.10.2022 3 z 5

Kam se hrabe Bond a psika, co umi skoro mluvit, ufuf dalo mi to ale poradnou namahu to docist, ale nakonec :-) viktoria, ale druhy dil uz nikdy

Haduwig
31.07.2022 4 z 5

Ruku na srdce - Tucker i Kain jsou neuvěřitelně nepřemožitelní v sibiřském mrazu i v rozpálené jižní Africe a motivace hlavního padoucha mi unikla. Ale je to svižné, napínavé, místy zábavné a s dobrým koncem. Nepříliš náročné super čtení.

CharlesWard
18.06.2020 3 z 5

Mnohem lepší, než předchozích 6 sigm.

kaffa
22.11.2019 4 z 5

hodně akční a napínavé.... jen mi asi hlavní hrdina nepřirostl k srdci, tak jak by si člověk představoval.... pokud hledáte super akčňárnu a dobře napsanou, tak do toho jděte :-)

Atak
28.10.2019 5 z 5

Úžasně napsaný příběh přátelství a vzájemné pomoci člověka se psem

jirimatejka
18.03.2019 5 z 5

Skvělé, klasický Rollins, místý možná až moc přímočaré jak jim všechno vycházelo, ale nevadí. Napínavé od začátku do konce, hlavní hrdinové sympatičtí.

sorceress15
28.01.2019 5 z 5

To byla jízda. Hlavní hrdinové v podobě Tuckera a Kaina jsou sympatičtí a funguje mezi nimi harmonie, která mi čtení zpříjemňovalo. Námět knihy je zajímavý a děj má spád. Je až neuvěřitelné, jak autor dokáže napsat něco, co mě dokázalo udržet v napětí od začátku do konce.

Michaela999
29.12.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Parádní příběh, líbí se mi, že autor pracuje se skutečnými fakty, místy atd. Takže nejen že se ponořím do dobrodružného příběhu, ještě se dozvím spoustu zajímavých věcí. Takže za mě pecka!

keddie1
10.06.2018 5 z 5

kniha se mi líbila, hlavní hrdina trochu nesmrtelný, ale čte se to skvěle :)

pocitac311
15.02.2018 3 z 5

Celkom dobré oddychové čítanie, dej plynie svižne, takže napriek väčšiemu rozsahu kniha nenudí. Oceňujem autorovo rozlíšenie reality a fikcie v závere.

bukiet
13.02.2018 4 z 5

Kniha je akčnější než příběhy ze Sigmy (To lze?), což je možná způsobeno kratšími kapitolami a faktem také je, že zde není tolik vědeckého teoretizování. První část, putování Ruskem, mne moc nebavila, ale africké dobrodružství to vynahradilo. No a Waynea a Kaina jsem si oblíbil už v příběhu ze série Sigma Forces, tak s nimi ještě chvíli zůstanu.

Pore
20.01.2018

Užasný a hrozně napínavý.

jindrich7442
23.05.2017 4 z 5

Ačkoliv jsem se tak nějak nutil k tomu abych konečně knihu dočetl, přisuzuju to spíš změně v zaměstnání a počací vybízejícímu k práci na zahradě. Faktem ale je, že nejsem velký příznivce chemie a biologie, takže i téma knihy pro mě bylo trochu méně záživné. I tak se ale těším na další díl.

Pav
16.01.2017 4 z 5

Je to dobrý, ale nemůžu si pomoc, původní Sigma Force se mi líbí o něco víc (na pět hvězdiček). Taky mi přijde trochu neuvěřitelné, jak hlavní hrdina odolává třeskutému ruskému mrazu i v promočených svršcích :-) Nemůžu dát plný počet.

Patapuf
30.11.2016 4 z 5

Další z příběhů Tuckera a Kaina..... držel sem jim celou dobu palce, aby to dobře dopadlo... občas to měli nahnutý.... napínavé čtení..

derminator
27.10.2016 4 z 5

Tento autor stále prokazuje, že jeho knihy jsou velmi dobře čtivé to dokazuje i tato kniha počátek zkázy. Celou dobu co čtete knihu tak milovníci psů jako já se modlí aby to s Kainem dobře dopadlo, protože někdy to má opravdu na vlásku. Knihu mohu doporučit a Rollins stále dokazuje, že je lepším autorem než Berry. Za mě 75%.

Lenny33
30.09.2016 4 z 5

Velmi dobrá kniha. Děj je od začátku napínavý, bez dlouhých popisů, spíše úsečný s hodně dialogy. Proto děj svižně ubíhá a čtenář se od knihy nemůže odtrhnout. Kniha mi místy přišla až moc ... nereálná, například prakticky nesmrtelný hlavní hrdina.
Je to má první kniha od Rollinse a určitě mě nalákala k přečtení dalších jeho knih, především sérii Sigma Force.