Osudný příliv

Oceánografka Melis Nemidová se pouští do nebezpečných vod, které ji mohou beze stopy pohltit. Zná tajemství, pro něž už jeden oceánograf přišel o život... a to je jen část minulosti, poskvrněné zradou a násilím. Když se uchýlila na svůj ostrov v Karibském moři a ponořila se do studia chování delfínů, zdálo se jí, že všechno zlé nechala daleko za sebou. Její mír – a také život – se však náhle ocitá v ohrožení z rukou zběsilého vraha, který se stezkou smrti a zkázy blíží přímo k ní. Ať už se za jeho maskou skrývá kdokoliv, je důvěrně obeznámen s jejími nejtajnějšími děsy. Už brzy ji přinutí, aby opět prožila všechny své noční můry. Až na tu poslední... kterou přežít nemůže. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30513/osudny-priliv-30513.jpg 4.126

Fatal Tide (2003)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Columbus

bekule
13.10.2017

Napínavé, romantické, pro mě asi třetí nejlepší od autorky po Na útěku a Na stopě.

DaPo
15.07.2015

Knihu hodnotím jako průměrnou, ale je to jenom tím, že prostředí děje mi nebylo moc blízké. Děj, zápletka dobrý... ale četla jsem od této skvělé spisovatelky lepší knihy.

petka-2007
25.02.2014

Tak tohle bylo pro mne příjemné překvapení. Fajn jsem si u ní odpočinula, byla čtivá, bavila mě.

Kodetka
22.08.2013

Tato kniha mě moc nenadchla. Příběh po prvním výbuchu předvídatelný až do konce, což by nevadilo, kdyby hlavní hrdinkou nebyla příliš emancipovaná, zhrzená žena, která odmítá evidentně potřebnou pomoc mužného chlapáka, do kterého se co? Zabouchne, jak jinak... A aby tomu spisovatelka nasadila korunu, ještě se požádali o ruku a domluvili si počet dětí. To mě fakt dostalo.:-)

malen
08.08.2013

Jako detektivka mi to nepřipadalo, ale mrtvol tam bylo hodně... A samozřejmě taky láska.. Není to taková ta knížka, kterou nemůžete samým napětím nemůžete odložit, ale líbila se mi. Ale co jsem nepochopila byl název a obal knížky, vůbec to nemá souvislost s dějem.

evasamankova
23.05.2013

Klasicky romantické, napínavé a velmi čtivé. Umí to autorka jinak ?-))))

Iris Johansen

Iris Johansen