knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Vlčí hora Vlčí hora Ivana Ondriová

Nooo, tak tohle bylo hodně nepravděpodobné. Hlavní hrdinka zřejmě úplně mimo, ale jinak Superman v sukních. Měla jsem problém dočíst. Další knihy od autorky vyhledávat nebudu.

26.01.2020 2 z 5

Dřevěná panenka Dřevěná panenka James Hazel

Tentokrát mi trvalo trochu déle, než jsem se začetla a zpočátku jsem se i ztrácela v množství postav. Ale od poloviny to dostalo spád a Priest je prostě miláček :)

05.01.2020 4 z 5

Příliš hořká čokoláda Příliš hořká čokoláda Zuzana Rampichová

Tato detektivka mě tedy nezaujala. Jednoduchá, rozvláčná, nulové napětí. Čekala jsem mnohem víc.

04.01.2020 3 z 5

Clařino dědictví Clařino dědictví Françoise Bourdin

Mám ráda rodinné ságy. První díl jsem četla již před delší dobou, takže mi chvilku trvalo se zorientovat ve jménech a příbuzenských vztazích. Příjemná odpočinková a nenáročná četba.

28.12.2019 3 z 5

Záměna Záměna Caro Martini

Tak nenápadná obálka a tak super obsah. Vtipné, milé a samozřejmě i trošičku dojemné. Příběh, který pohladí, vyloudí úsměv a trošku napraví i "den blbec". ..."Máš na sobě bluetooth ?" "Ne blůzu a sukni"... Doporučuji.

26.12.2019 5 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Knížka plná napětí, tajemství, kdy do poslední chvíle vlastně nevíte, kdo je kdo. A ten konec ? Nooo... uvidíme. Ale Někdo tě vidí se mi líbila trochu víc.

24.12.2019 4 z 5

Listen To My Heart: Moje láska k životu Listen To My Heart: Moje láska k životu Helena von Zweigbergk

Hudbu Roxette miluji a provází mě od mládí až do současnosti. Marie byla skvělá zpěvačka, krásná a velmi statečná žena. Viděla jsem ji na posledním koncertu. V knížce jsem se dozvěděla spoustu věcí, které jsem o ni a o Perovi nevěděla.

15.12.2019 5 z 5

Kdo šije u Podolské? Kdo šije u Podolské? Lucie Hlavinková

Na knížku jsem byla hodně zvědavá. Děj určitě zajímavý, ovšem nějak mi nesedl styl psaní.

15.12.2019 2 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Tak tohle bylo hodně dobrý. A Marteen S. Sneijder mě faaakt bavil. Netrpělivě čekám na další autorovu knížku.

15.12.2019 5 z 5

Tváře noci Tváře noci Corrie Jackson

Nějak jsem se nemohla začíst ... hlavní hrdinka mi byla hooodně nesympatická. Myslím, že na toto téma je spousta lepších detektivek.

11.12.2019 2 z 5

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Tak útlá knížka a tak emotivní příběh.

01.12.2019

V kleci V kleci Ellison Cooper

Krátké kapitoly, dobře se četlo, atraktivní téma, ovšem místy překombinované a nereálné. Zbytečně moc stránek, postava vraha mi přišla předvídatelná. Asi jsem těch detektivek a thrillerů už přečetla moc. Takže za mě zklamání.

01.12.2019 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Velmi ponurá a depresívní kniha. Zřejmě momentálně nejsem ve správném rozpoložení na tento druh četby. Zatím nedočteno. Ale v budoucnu ji ještě dám šanci.

29.11.2019

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Napínavá, čtivá, žádná hluchá místa, zajímavý příběh. A nová hrdinka Kate je sympatická. Na knížku jsem se těšila a rozhodně mě nezklamala.

26.11.2019 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Na knížku jsem se těšila, ale velké zklamání. Nereálná slátanina. Měla jsem problém dočíst.

15.11.2019 1 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Super. Velmi čtivé od začátku až do konce. Je David opravdu nemocný nebo to na něj jen někdo hraje. Ale jaký by k tomu měl důvod? To nezjistíte, dokud si knížku nepřečtete.

13.11.2019 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Nemohu jinak. Za mne Harry za plný počet !

16.10.2019 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Z počátku trochu horror, zajímavý příběh, logické a překvapivé vysvětlení. Dobrá četba.

13.10.2019 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

Co dodat. Opět skvělý Goffa !

06.10.2019 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Skvělá, perfektně napsaná detektivka, od které se není možné odtrhnout. Napětí gradovalo, takže jsem nešla spát, dokud jsem nedočetla. Jen na konci knihy, zřejmě vinou překladu, občas záměna jmen Jason a James. Doufám, že se se sympatickou Lottie ještě někdy setkáme.

02.10.2019 5 z 5