knihomolkadorfa

ŠifraŠifraIsabella Maldonado

Tak tohle bylo hodně dobré ! Je znát, že autorka ví, o čem píše. Rozhodně si další díl se sympatickou Ninou nenechám ujít.

StvůraStvůraKristýna Trpková

Parádní česká detektivka. Jen mě dost štval Beneš, a vlastně ani nevím proč :)

Bez vinyBez vinyCharlotte Link

Autorku mám ráda. A tohle je, dle mého názoru, její nejlepší počin. Promyšlené a napínavé. Doporučuji.

Dětské dušeDětské dušeAngela Marsons

Opět naprosto skvělá četba. Zajímavé téma i prostředí, vraha jsem neodhadla ani náhodou.

UpálenéUpálenéC. J. Tudor

Tohle se mi vážně líbilo. Promyšlené, napínavé, trochu strašidelné a k tomu krátké kapitoly... Doporučuji !

V mysli vrahaV mysli vrahaMike Omer

Skvělá kniha, skvělý autor. Vážně povedený počin. A děda Marvin je prostě borec ! Doporučuji !

Matčin hrobMatčin hrobLisa Regan

Skvěle napsaný a promyšlený příběh. Doporučuji !!!

SanatoriumSanatoriumSarah Pearse

Představovala jsem si trochu něco jiného. Děj se poměrně vlekl, hlavní hrdinka mě nezaujala, po polovině se to sice rozjelo, ale žádné velké nadšení se nekonalo.

Ostrov šedých mnichůOstrov šedých mnichůMichaela Klevisová

Další skvělý příběh od Michaely Klevisové. Sice mi ze začátku Josef Bergman chyběl, ale nakonec vše vyřešil tak, jak to umí jen on. Perfektní vykreslení postav, situací, drsná a ponurá atmosféra ostrova, to vše přispělo k tomu, že knížku nebylo možno odložit.

Mráz pod kůžíMráz pod kůžíAllie Reynolds

Napínavý příběh, skvěle vykreslené postavy a v neposlední řadě i zajímavé nahlédnutí do prostředí tréninku a závodů profi sportovců. No, a troufám si tvrdit, že konec odhadne jen málokdo.

Ženská na odstřelŽenská na odstřelMartin Goffa

Důkaz, že i na pouhých 200 stranách se dá vytvořit zajímavý, napínavý a strhující příběh. A to vše bez potoků krve, překombinovaných a těžko uvěřitelných situací. Pan Goffa prostě umí a moc dobře ví, o čem píše. Skvělé !

Sleduj měSleduj měKathleen Barber

I když se v knížce vlastně nic moc neděje, je velmi čtivá a ukazuje, jak nebezpečné může být sdílení vlastního života s "celým světem". Můj tip na stalkera vyšel a konec překvapil.

Beze svědkůBeze svědkůLisa Jewell

Trochu neuvěřitelné, ale velmi čtivé.

Hřích náš každodenníHřích náš každodenníDominik Dán

Hodně smutný a drsný příběh. První Dánovka, kterou jsem četla v češtině. U dalších se vrátím zase k originálu, prostě mi to k tomu pasuje líp.

ŘetězŘetězAdrian McKinty

Skvělý thriller, který nutí k zamyšlení. Jen to vzalo zbytečně rychlý konec.

KurátorKurátorM.W. Craven

Tento díl trochu méně povedený, ale přesto skvělý.

Dokonalá smrtDokonalá smrtHelen Fields

Audio. Super načtené Janem Šťastným. Přesto mi tento díl přišel nejslabší.

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

Audiokniha skvěle načtená Terezou Vilišovou. Napínavé od začátku až do konce. Jen na thriller trochu moc sexuálních scén. No a konec ? Pravda nebo lež ...

17.12.2021

KlíčKlíčKathryn Hughes

Od autorky jsem četla i Dopis, ale Klíč se mi líbil ještě trochu víc. Doporučuji.

15.12.2021

TchyněTchyněSally Hepworth

Dobré čtení. A konec tedy hodně překvapil.

05.12.2021

Takový hněvTakový hněvCara Hunter

Na knížku jsem se hodně těšila, ale nedokázala jsem se do ní úplně ponořit a četla jsem ji docela dlouho. Na můj vkus se děj trochu vlekl. Ale ... nic nebylo tak, jak jsem předpokládala. O to víc překvapivý a děsivý byl závěr. Pokračování si určitě přečtu.

05.12.2021

Sochař smrtiSochař smrtiChris Carter

Audiokniha a opět naprosto skvělý Carter !

19.11.2021

LovecLovecJack Heath

Tak občas se mi dělalo špatně, ale nešlo přestat číst a Timotyho si prostě nezamilovat. Ještě pár knížek s tímto sympatickým konzultantem, a je ze mne vegetarián.

16.11.2021

Moře vzpomínekMoře vzpomínekFiona Valpy

Romány pro ženy moc často nečtu, ale potřebovala jsem změnu po všech těch drsných thrillerech. A udělala jsem dobře. Dojemná knížka plná lásky, odvahy, přátelství a vzpomínek. I slzička ukápla. Hezké čtení.

02.11.2021

Bílé kostiBílé kostiGraham Masterton

Audiokniha. Kruté, zvrácené, nechutné a velmi napínavé. Dávám plný počet a jdu se odreagovat nějakou romantikou.

24.10.2021

Mlčící ženaMlčící ženaKarin Slaughter

Tak nebylo to úplně špatné, ale zbytečně natahované. Mám ráda tlusté knihy, ale tady by stačilo o 100 stránek méně a nic by se nestalo. Vraha jsem jsem tipovala. A trefila se.

24.10.2021

Nebezpečná místaNebezpečná místaPatricia Gibney

Paráda. Ze všech dílů ten nejlepší !

30.09.2021

Stará tajemstvíStará tajemstvíPatricia Gibney

Tento díl se mi zdál slabší než dva předchozí. Trochu moc překombinované a chaotické. Nicméně tu věčně uhoněnou a tak trochu šílenou Lottii mám ráda, takže se vrhám na další příběh.

23.09.2021

Červená lucernaČervená lucernaGraham Masterton

Moje první knížka od autora a bavila mě od začátku až do konce. Napětí, žádná hluchá místa, sympatická a lidská vyšetřovatelka. Jo, a fandila jsem vrahovi.

27.08.2021

Květy nad peklemKvěty nad peklemIlaria Tuti

Originální temná detektivka. Sice trochu nereálná, ale velmi čtivá a překvapivá. Za mě spokojenost. Určitě si přečtu další díl se svéráznou, drsnou, ale i empatickou Teresou.

15.08.2021