Lucia přehled

Lucia
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500620/bmid_lucia-g5S-500620.jpg 4 390 390

Zlo se nezastaví před ničím. Proto ho musí zastavit ona. Skupina studentů kriminologie ze španělského města Salamanca odhalí existenci vraha, který své oběti aranžuje podle renesančních obrazů. Je možné, že teď znovu udeřil? Případ brutálně ukřižovaného madridského vyšetřovatele tomu nasvědčuje. Jeho parťačka Lucia Guerrero se s pomocí studentů pouští do složitého vyšetřování. Společně budou čelit svým nejhorším obávám, vlastní minulosti – a pravdě, která je ohavnější než všechna zvěrstva z legend a mýtů. Skupina studentů kriminologie na univerzitě v Salamance odhalí existenci vraha, který už několik desetiletí uniká spravedlnosti a aranžuje své oběti podle renesančních obrazů. Vyšetřovatelka Lucia Guerrero najde v Madridu svého parťáka ukřižovaného na Kalvárii a vydá se po stopě jeho vraha. Všichni jsou konfrontováni se svou vlastní minulostí, se svými nejhlubšími hrůzami a s pravdou ohavnější než všechny legendy a mýty.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

Lucia , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lucia. Přihlašte se a napište ho.

L.R
10.06.2024 4 z 5

Martin to sice nebyl, ale i tak kniha velice čtivá. Příběh odsýpá, žádné dlouhé kapitoly. Knihu jsem dlouho odkládala ( nějak mě nelákala kniha s jiným vyšetřovatelem), ale nakonec to vůbec nebylo špatné a stojí za to si příběh přečíst.

Privilegius
02.06.2024 5 z 5

Zajímavý příběh, který odsýpal a četl se moc pěkně. Zhltnul jsem to skoro na jeden zátah.

Kami33
15.04.2024 4 z 5

Čtivý a napínavý příběh. I když za spojitost s obrazy mi přišla trochu navíc.

všechny komentáře

Související novinky (4)

10 nejprodávanějších eknih (listopad)

16.12.2022

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

14.11.2022

Kosti v srdci, Hrad ve Skotsku a další knižní novinky (46. týden)

13.11.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Lucia v seznamech

ve Čtenářské výzvě114x