knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Moje první knížka od autora a bavila mě od začátku až do konce. Napětí, žádná hluchá místa, sympatická a lidská vyšetřovatelka. Jo, a fandila jsem vrahovi.

27.08.2021 5 z 5

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Originální temná detektivka. Sice trochu nereálná, ale velmi čtivá a překvapivá. Za mě spokojenost. Určitě si přečtu další díl se svéráznou, drsnou, ale i empatickou Teresou.

15.08.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Šikmý kostel jsem dlouho odkládala, aniž bych vlastně věděla proč. Smekám, paní Lednická !

10.08.2021 5 z 5

Predátor Predátor Jan-Erik Fjell

Moje první knížka od autora a jsem moooc spokojená. Uvěřitelný, dobře promyšlení příběh, sympatický detektiv a vlastně i hlavní "záporná" postava. Netřeba potoků krve, aby si čtenář užil napětí a požitek z četby. Určitě doporučuji.

10.08.2021 5 z 5

Zvěrolékař na blatech Zvěrolékař na blatech James Herriot (p)

Příjemná, vtipná oddechovka.

09.08.2021 4 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Napínavé, dojemné a velmi čtivé. Doporučuji.

06.08.2021 5 z 5

Super jednoduše Super jednoduše Zdeněk Pohlreich

Zdeňka Pohlreicha mám ráda a tuto kuchařku jsou si koupila zde na Bazaru. Krásné zpracování, na první pohled je jasné, které suroviny budeme potřebovat a recepty jsou vážně rychlé a skvělé. Kuchařka, která není jen na prohlížení, ale podle které je radost vařit.

01.08.2021 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Na prvotinu zdařilé. Trochu náročnější na orientaci, ovšem ten konec ... to bylo velké překvapení.

18.07.2021 4 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Z autorčiny předchozí knížky V kleci jsem moc nadšená nebyla. Ale zde jsem dala na vysoké hodnocení a opět jsem zklamaná. Ztotožňuji se s příspěvky soukroma a Pavel... Další knihu si asi nechám ujít.

09.07.2021 2 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Knížka se mi hodila do čtenářské výzvy. A příjemně překvapila. I když ... s Tinou jsem měla trochu problém. Nejraději bych s ní zaklepala, ať už se konečně probere ...

09.07.2021 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Perfektní čtení.

26.06.2021 5 z 5

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Podle názvu bych si tuhle knížku určitě nevybrala. Dala jsem na hodnocení na DK a dobře jsem udělala. Zvláštní, ale moc milá knížka.

20.06.2021 4 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Opět skvělý thriller. Chybělo mi víc prostoru pro Tilly. I když ... Loutkové divadlo se mi líbilo trochu víc.

08.06.2021 5 z 5

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

Joooo, tak tohle bylo vážně skvělé !!! Ponuré, napínavé a místy nic pro slabší povahy. Vraha jsem si sice tipla správně, přesto mě poslední stránky totálně dostaly. Škoda, že nejsou přeloženy i další knihy od tohoto skvělého autora.

06.06.2021 5 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Dobrá detektivka, místy dost nechutná, takže nic pro slabší povahy. Je vidět, že autor ví, o čem píše. Stárnoucí a bručounský Harry mi byl hodně sympatický, ambiciozní a přeaktivní Maddie mi dost lezla na nervy. Další díl si ale určitě přečtu.

13.05.2021 4 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Smutný a velmi zvláštní příběh. Zhruba od poloviny knížky mě napadlo, jak to asi ve skutečnosti je, přesto jsem vydržela být napnutá až do poslední stránky. Hodně dobré to bylo.

05.05.2021 5 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Kdysi jsem měla možnost poměrně zblízka sledovat rodiče, kteří se snažili dostat svého syna z drogové pasti. Nezapomenu na jejich zoufalství, bezmoc a věčné otázky bez odpovědi - proč ? Jednání Walta nelze schvalovat, ale pochopit ? Tak to ano.

20.04.2021 5 z 5

Moje první knížka od Jany Poncarové. Alžběta mi byla hodně sympatická a historická linka mě bavila. Nina - taková nemastná neslaná. Ale knížka se četla moc hezky, líbila se mi a určitě si přečtu i další knížky od této mladé a talentované autorky.

18.04.2021 4 z 5

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

Tak tohle bylo vážně skvělé !!!

17.04.2021 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Tento díl trochu slabší, ale pořád skvělé čtení !

16.04.2021 4 z 5