knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Tohle bylo velmi milé překvapení. Vtipná oddechovka, určená především pro ženy, při které jsem se skvěle bavila a někdy se i smála nahlas. Bohužel, jednou i v ranním přeplněném vlaku. A protože jsem kategorie 55+, vzbudila jsem značný rozruch :) Ale zase několik přítomných dam, včetně paní průvodčí, projevily o knížku zájem. Tak aspoň tak :) Každopádně autorčinu Bokovku si velmi ráda přečtu.

11.12.2020 5 z 5

Agnetino dědictví Agnetino dědictví Corina Bomann

Moc pěkná knížka, i když lehce předvídatelná. Těším se na další díl.

03.12.2020 4 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Trochu pomalý rozjezd a popis stavebních prací mě moc nebavil, ale příběh se pěkně rozjel a v poslední třetině jsem knížku odkládala jen velmi nerada. Jaký osud asi potká Olive ?

15.11.2020 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Hodně dobrá detektivka. Skvěle vykreslené postavy, napětí až do samotného konce. Jen mi vadily, jak je zmíněno i v příspěvcích níže, ty přezdívky. Sandy mi tam prostě nepasovala. Určitě doporučuji k přečtení.

02.11.2020 4 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Tohle bylo vážné dobré !

22.10.2020 5 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Překombinované, místy hodně nereálné, na konci vše podstatné plus minus vyřešeno. Ale bavilo mě to.

10.10.2020 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Drsné, temné, plné zvratů, pěkně zamotané. Ale ten konec? To jako vážně ? Příběh mě úplně nepohltil, prostě mi tam něco vadilo, takže jsem se na chvilky s knížkou vlastně ani moc netěšila.

01.10.2020 3 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Opět výborná kniha. A vyřešení budoucnosti malé Tansy mě vážně dostalo. I když původně jsem měla stejný dojem jako Callanach :) Těším se na další díl.

20.09.2020 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Skvělá kniha od skvělé autorky.

12.09.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Četla se dobře, ale za mě zklamání. Tak možná pro kategorii 12+.

30.08.2020 3 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Skvělý příběh. Pravda, první polovina se celkem vlekla, větší množství postav, takže náročnější na pozornost, ale ten konec mě teda dostal !

25.08.2020 4 z 5

Kde končí řeka Kde končí řeka Nora Roberts

Není to detektivka v pravém slova smyslu. Vrah byl znám od začátku, což na čtivosti neubralo a navíc svádělo k otázce, co vlastně viděla nebo neviděla Livvy? Krásné popisy přírody, konec překvapil, jen ubírám hvězdičku za romantickou linku Olivie a Noaha. Nějak by se mi to víc líbilo v rovině kamarádství.

14.08.2020 4 z 5

Běhej, dokud můžeš Běhej, dokud můžeš René Kujan

Velký obdiv a super motivace nejen pro běžce.

14.08.2020 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Hooodně dobrá detektivka, která se nedala odložit. Jdu se vrhnout na další díl.

05.08.2020 5 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Nenáročná četba na jedno odpoledne. Krátké kapitoly, minimum napětí, prostě trochu nuda.

02.08.2020 2 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Opět výborná kniha od mé oblíbené autorky. Napínavé, dramatické, strhující, žádná hluchá místa. Beatrice je mi velmi sympatická a baví mě nahlédnutí do jejího soukromého života a zde i do minulosti. A dokonce mi vyšel i tip na pachatele. Prostě skvělé čtení !

26.07.2020 5 z 5

Krvavé sudoku Krvavé sudoku Shelley Freydont

Knížka mě moc nezaujala. Četla se sice dobře, ale chtělo by to větší spád a napětí.

22.07.2020 2 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Tak jsem myslela, že Skryté karty hned tak něco nepřekoná, ale tohle bylo ještě mnohem lepší !!! Autorka prostě umí rozehrát příběh od začátku až do konce. A když je konec, tak hned začnete netrpělivě vyhlížet další její knížku.

08.07.2020 5 z 5

Pohřbeni zaživa Pohřbeni zaživa Dominik Dán

Není co dodat. 5/5

16.06.2020 5 z 5

Falešná kočička Falešná kočička Naďa Horáková

Od knížky jsem nic moc neočekávala. Obecně povídky nejsou mým oblíbeným formátem, ale bylo to celkem příjemné překvapení. Takové milé a české.

13.06.2020 4 z 5