Kde končí řeka

Dcera zlatého hollywoodského páru Olivia zažila jako dítě děsivou noc, kdy ji přízrak s tváří otce připravil o matku. Na přání příbuzných pak vyrůstala ukrytá před zraky veřejnosti, uprostřed přírody na severozápadním pobřeží Pacifiku. Po letech se za pomoci mladého spisovatele pokouší osudnou noc zrekonstruovat, ale přízrak jí je opět v patách......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2448/big_kde-konci-reka-0kF-2448.jpg 4.3235

Vydáno: , Alpress

River’s End, 1999

Kniha Kde končí řeka

pegasek

Kniha mě úplně strhla od prvních řádků.nemohla jsem se od odtrhnout a když jsem nečetla,tak jsem ji měla pořád v hlavě.cely dej byl napínavý a nečekaný.byl to spíš thriller.jedine co mi vadilo byl příliš ukončeny závěr.

moudivlacek
31.10.2022

Tato autorka je pro mne sázka na jistotu, záruka dobrého čtení, zábavy i poučení, a vůbec mi nevadí, po jakém žánru zrovna sáhnu. Toto je romantika s prvky detektivky. A to Noře Roberts opravdu jde skvěle.
Malá holčička je svědkem na místě činu vraždy své matky, za tento čin je zatčen a později odsouzen otec holčičky. Rodina holčičku ukryje a tam vyrůstá. Syn policisty, stejně jako jeho otec tehdy hlavní vyšetřovatel, na tento čin nikdy nezapomene. Syn se stane spisovatelem a rozhodne se napsat o tom knihu.
A jak sami tušíte, nic nebude snadné, "netvor" vystrkuje drápy. A aby potíží nebylo málo syn policisty se zamiluje, jeho láska ovšem dlouho se brání a odolává. Otázkou je, kdo koho potřebuje zachránit a kdo zná skutečnou pravdu.
Jedním slovem - SKVĚLÉ!!!

Monike
28.10.2022

Hltala jsem kazdou vetu. A musela jsem, co nejdriv precist.

Ďumbierka
06.05.2021

Úžasná kniha.
Úžasné čítanie.

Stará kniha a pre mňa o to vzácnejší skvost.

Už sakra dlho ma žiadna kniha nedržala tak dlho v napätí. Naozaj, reálne až do posledných stránok.

Ach, som spokojná. Aj slzy som uronila, aj sa bála aj sa usmievala od ucha k uchu.

Čítanie tejto knihy bol dokonalý relax a ja som sa premiestnila do prírody na Olympijskom polostrove.

Kniha mala všetko.

Od lásky, po nádhernú prírodu, zver, skvelo vykreslené postavy, ku ktorým si zaručene vytvoríte puto a budete im chcieť vidieť až pod kožu.
Zločin, chorá myseľ, žiarlivosť, strach, nádej ale aj obavy a únik, útočisko v lone prírody. Mrazenie, rôzne teórie, ako to bolo a mohlo byť. Budete chcieť informácie ;)

Rozhodne odporúčam prečítať si ju.

P.S. Samozrejme, budeme tu mať aj vzťahy a lásku a ja to v týchto thrilleroch od N. Roberts zbožňujem :)

jinbr
08.11.2020

Tento román připomíná hodně Sandru Brown, a přeci je docela jiný. Hlavní vražda se stane hned na začátku a až do konce knihy nás Nora nechává přemýšlet, zda vrah je skutečný nebo jen domnělý. A když si myslíte, že to víte, tak vás znovu uvede do nejistoty a tím osobou vraha opět překvapí. Moc pěkná kniha.

Kudík
27.08.2020

Opět parádní nástup, podobné jako v "Povolené ztráty", i když ty byly ještě mnohem lepší. Zde jsem si živě představila 4letého andílka v šoku, který je zaskládaný v plyšákách. :( Vraha jsem tušila cca od 40str. a relativně hned mi bylo jasné, kdo bude ten mladý spisovatel z anotace. Co mě celkově mrzelo byl osud rodičů Livvy/Olivie, a následně i zbylé rodiny. Velké plus a zaokrouhlení nahoru je za popis fauny a flóry.

knihomolkadorfa
14.08.2020

Není to detektivka v pravém slova smyslu. Vrah byl znám od začátku, což na čtivosti neubralo a navíc svádělo k otázce, co vlastně viděla nebo neviděla Livvy? Krásné popisy přírody, konec překvapil, jen ubírám hvězdičku za romantickou linku Olivie a Noaha. Nějak by se mi to víc líbilo v rovině kamarádství.

Luciska13
21.07.2020

Napínavé od začátku do konce, skvělý smutný a dechberoucí příběh, který vás nenechá spát. Ačkoliv jsem už na začátku pojala podezření, jak se kniha bude vyvíjet a jak dopadne, četla jsem jedním dechem až do samotného konce.