knihomolkadorfa Online knihomolkadorfa komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Na základě zdejších komentářů jsem čekala trochu víc. I když knížka byla velice čtivá. Skvěle vykreslené postavy manželek a manželů, podezřelý byl snad úplně každý. Naproti tomu postavy vyšetřovatelů byly takové nemastné neslané a vyšetřování se ani v podstatě nekonalo. Celkově jsem se docela těšila, až bude konec.

09.06.2020 3 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Noooo. Tak to opět byla jízda ! Škoda, že už to byl poslední díl. Určitě si ještě někdy celou trilogii přečtu. A pěkně hned za sebou, aby mi žádný detail a spojitost neunikla. A budu doufat, že autor zas brzy něco napíše.

30.05.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Skvělá detektivka. I přes drsné téma se kniha četla velmi dobře. Do poslední chvíle není jasné, kdo je pachatel. inspektor Fawley je velký sympaťák a zaslouží si, aby byl už konečně opět šťastný. Těším se na další díly.

23.05.2020 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Super detektivka. Sebastian je miláček a přirovnání 3D občas s chutí využívám :)

13.05.2020 4 z 5

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Tak tuhle knížku jsem si nejprve chtěla pouze půjčit v knihovně. Ale nebavilo mě na ni dlouho čekat, tak jsem si ji koupila a rozhodně nelituji. Je v ní vše, co mám ráda. Střídání minulosti a přítomnosti, romantika, láska a hlavně svět módy, šití a krásných šatů. Přesto, že knížka má poměrně hodně stran, ani chvilku jsem se nenudila. A již teď se moc těším na autorčinu druhou knihu Skříň plná Diora :)

01.05.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Wow !!! Škoda, že nemám víc hvězdiček. Takže asi tak.

29.04.2020 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Příjemná, poklidná, česká detektivka. Perfektně vykreslené postavy i prostředí, vše do sebe logicky zapadlo. Chybělo mi jen trochu více napětí, ale byla jsem zvědavá, jak to celé dopadne. Vraha jsem neodhalila.

24.04.2020 4 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Příjemná parta vyšetřovatelů, trochu tajemna, docela dost postav i mrtvol a překvapivý konec. Od knížky jsem nic moc nečekala, ale nebyla špatná.

12.04.2020 4 z 5

Žena roku 1900 Žena roku 1900 Helena Šmahelová

Tak tuhle knížku jsem četla poprvé zhruba před 30 lety. Nyní, po připomenutí zde na DK, jsem ji znovu vytáhla z knihovny. V dnešní době plné nejrůznějších thrillerů, science fiction a co možná nejdrsnějších detektivek, tak ani po letech nezklamala. Dobré čtení.

07.04.2020 5 z 5

Noc plná lží Noc plná lží Dominik Dán

Opět skvělý pan Dán a po zásluze plný počet hvězdiček.

07.04.2020 5 z 5

Zimní sestra Zimní sestra Megan Collins

Na základě zdejšího hodnocení jsem nic moc nečekala. Ale knížka mě nakonec docela bavila.

21.03.2020 3 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Zajímavý námět, napětí po celý příběh, závěr vážně překvapivý. A Modlitba klidu mi už visí nad pracovním stolem.

13.03.2020 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

To jako že fakt ??! Tak tohle nám Stefane nedělej !

01.03.2020 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Pro mě zklamání. První polovina zajímavá, ale pak se to táhlo. Docela jsem měla problém dočíst.

29.02.2020 2 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Prostě skvělé. Víc psát netřeba.

29.02.2020 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

Po 70 stránkách odloženo. Vracet se k ní nebudu.

08.02.2020 1 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Knížku jsem měla v knihovně zamluvenou docela dlouhou dobu. A teď už vím proč :) Nesourodá a přesto skvěle se doplňující dvojice vyšetřovatelů, napětí a spád příběhu čtenáře nutí obracet jednu stránku za druhou. Jo a Tilly mě faaakt bavila.

04.02.2020 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Nechápu, že mi tento autor tak dlouho unikal. Skvělé ! Jdu si koupit jeho další knížky.

31.01.2020 4 z 5

Strach zemřít Strach zemřít Lisa Jackson

Tak tohle mě tedy nezaujalo. Do čtení jsem se musela nutit, napětí žádné, thriller ani náhodou.

27.01.2020 2 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

Skvělé čtení ! Skvělý Joe, jen trochu nechápu Julianne.

27.01.2020 5 z 5