Predátor

Predátor je dílem, v němž není nouze o překvapivé zvraty. Oscar Fiva si odpykává osmiletý trest za vraždu svého přítele Henrika Zahla. Fiva tvrdí, že je nevinný, a policie nikdy nenašla tělo. Když se Zahl zničehonic znovu objeví, autority čelí právnímu skandálu. Policie zároveň objeví tělo nedávno zavražděné oběti – případem je pověřen detektiv Anton Brekke. Do Norska mezitím přijíždí francouzský nájemný vrah s pokyny, které obdržel od již zemřelého muže. Anton je nucen bojovat se silami, jež jsou mocnější, než by si kdy dokázal představit, zatímco už se schyluje k dalšímu zabití....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458869/big_predator-Bt6-458869.jpg 4.650

Detektiv Anton Brekke 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Omega

Rovdyret, 2014

Kniha Predátor

Benny215
26.10.2022

už dlouho jsem neměl v ruce knihu ,která mi dělala problém ji odložit,přečteno na jeden zátah

Hotovson
29.08.2022

K téhle sérii jsem se dostal víceméně náhodou, když jsem za nákupy u Dobrovskýho dostal e-knihu zdarma. Trvalo mi asi rok, než jsem se do ní pustil, ale potom už nepustila mě. Zbytek dílů série jsem si vypůjčil v knihovně a teď s potěšením zjistil, že J-E Fjell má napsány další čtyři díly, co ještě nebyly přeloženy a já pevně věřim, že budou. Čim dřív, tim líp.

Ač severská krimi, tak je fajn, jak už tu psalo víc lidí, že to neni jenom o potocích krve a různejch bizarních brutalitách. Hlavní hrdina Anton Brekke mi padnul do oka hned od začátku a je sympatický, že je to v podtatě běžnej člověk, žádnej superman, se všim co k tomu patří, každej má svoje klady i zápory. Sympaťák je i jeho skoroparťák Magnus Torp, kterej věřim se v dalších dílech zase vrátí plnohodnotně do hry.

Ve všech dílech mi navíc bavilo střídání minulosti se současností, má to hlavu a patu a člověk se v tom neztrácí. Jen tak dál, série je to parádní, moc se mi líbí!

JustWomen
19.08.2022

Vůbec to nebylo špatné, trochu jsem se s knihou potrápila, ale určitě stojí za přečtení. Takové logické zápletky pro čtenáře, kteří nepotřebují šílenou brutalitu a moře krve. Jen nevím, co ten konec ...

zdendula31
11.07.2022

Jedna z nejlepších sérií co jsem četla.Každý díl je lepší a lepší.Antona prostě žeru.

lucakuca
31.05.2022

Jemná severská detektivka, existuje to vůbec??? Tadyhle Anton je toho důkazem.
Anton dobrý jako vždy, jen vtipků měl tentokráte pomálu a Torpik taky jak šafránu.
Tak zas příště.

Simstr
10.05.2022

Jediné co se mi nelíbí je přebal knihy :-) vůbec to nejde dohromady s obsahem knihy. Jak jinak výborný další díl. Anton Brekke mi nějak přirůstá k srdci jako Harry Hole :-)

šipek
23.03.2022

Tak opět kvalitní série detektivek. Dost dobrá a hlavně vymyšlená zápletka propracovaná do posledního detailu. Za ten závěr knihy jsem sundal jednu hvězdičku.

Vlaďkaa4
29.11.2021

Další díl a Antonem, knížka spád, a za chvíli jste u konce.