Super jednoduše

Pár obyčejných surovin, jednoduchý postup a na stole super jídlo. O nic jiného v této kuchařce nejde. Žádná nukleární věda a žádné složitosti. Připravit si něco k jídlu díky této kuchařce zvládne kdokoliv a jídla, která v ní najdete, odrážejí způsob života, jakým žije spousta z nás. K receptům nebudete potřebovat tisíce ingrediencí ani hromadu nádobí. Omezili jsme se na minimum, aby recepty zvládl bez obtíží úplně každý a výsledek byl přitom vydatný, svěží i tradiční. Uvařit na jedničku se dá totiž i z toho, co seženete v každém supermarketu nebo ve večerce za rohem. Pokud si čas od času kladete otázku „Co zas budu dnes vařit?“, tady je odpověď s řadou nápadů a tipů, které zvládnete stejně hravě jako skládačku z Lega. Super jídlo se dá totiž připravit i super jednoduše....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453057/big_super-jednoduse-JOu-453057.jpg 4.720

Kniha Super jednoduše

Fiddis

Velmi chválím. Je to opravdu jednoduché a co jsem zatím zkusila, se povedlo a moc mi chutnalo. Můžu všem doporučit :-)

knihomolkadorfa

Zdeňka Pohlreicha mám ráda a tuto kuchařku jsou si koupila zde na Bazaru. Krásné zpracování, na první pohled je jasné, které suroviny budeme potřebovat a recepty jsou vážně rychlé a skvělé. Kuchařka, která není jen na prohlížení, ale podle které je radost vařit.

holomex

Tohle je nakonec kuchařka, podle které opravdu vaříme. Což si myslím, že je pro knihu v daném segmentu to nejvyšší ocenění a naplnění. Oceňuji také grafické pojetí, které na mě působí vzdušně a čistě.

danuska

Kniha je naozaj krásna, ale recepty ma veľmi nezaujali.

Alixon

Tohle je jedna z nejlepších českých kuchařek. Všechno co jsem uvařil, chutnalo výborně. Je to kuchařka jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé, hlavně pokud mají doma děti a řeší co udělat na večeři / oběd abysme nejedli pořád to samé

Nelička

Geniální kuchařka. Kombinace absolutně běžně dostupných surovin a fakt fakt fakt jednoduchých postupů. Poklad!

Naďa2411

Kuchařka pro každého do dnešní uspěchané doby. Je přehledná z dostupných surovin bez složitých postupů. Určitě vše vyzkouším.

katka134
27.12.2020

Skvělá kuchařka.
Recepty jednoduché, suroviny dostupné, dobře popsaný postup.
Vyzkoušené recepty nám chutnaly.
Platí tady, že v jednoduchosti je krása, ...tedy výborná chuť.