Sleduje tě

V kontejneru na odlehlém místě leží tělo mladé ženy. Vrah ji pozoruje přes kameru. Rád obdivuje své dílo. Sleduje její umírání. Jenže ona není mrtvá. Pachatel se tedy vrátí, aby svou práci dokončil. Ale musí být opatrný. Nesmí pospíchat. Spěch je špatný rádce. Seržantka Maddie Ivesová právě nastoupila u policie. Dostane oznámení o pohřešované alkoholičce, která byla už patnáctkrát nezvěstná. Zdá se to jako ztráta času, Maddie se ovšem na tom zmizení něco nezdá. Inspektora Harryho Blakera přivolají ke zdánlivě banálnímu případu: na lesní cestě kdosi srazil staršího muže a ujel. Chybí motiv a vypadá to jako tragická dopravní nehoda. Harry však pracuje na oddělení závažné trestné činnosti dost dlouho, aby poznal, že tu něco nesedí. Detektivové zjišťují, že oba případy spolu souvisí. Nesmí však otálet. Dívce v kontejneru dochází čas a vrah už si vyhlédl další oběť… Sleduje tě je první knihou z nové detektivní série s mladou ambiciózní vyšetřovatelkou Maddie Ivesovou a věčně nabručeným inspektorem Harrym Blakerem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446893/big_sleduje-te-qCA-446893.jpg 4.3136

Maddie Ivesová 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

He is Watching You, 2019

Kniha Sleduje tě

hana4834

Čtivé,sice malo napínavé ale dobře

Johanka1956
20.12.2021

Skvělé. Napínavé, čtivé, jednoznačně je vidět, že autor je profesionál . Ambiciozní Meddi a neustále nabručený Harry je skvělá detektivní dvojka. Vřele doporučuji!!!

vera4669
08.12.2021

Další pro mě nová série a musím říct se mi líbila, ovšem konec mi přišel takový rychlý a klidně bych něco přidala .. ale jako prvotina slušných 4/5 a ráda se pustím do dalšího dílu

Pája699
08.11.2021

Nebylo to špatné, ale i žádný waw efekt se taky nekonal. Za měš lepší průměr. Mohlo tam být méně té omáčky kolem. Postavu Harryho jsem i oblíbila hned, s Medie to bylo horší, ale věřím, že překvapí v dalším díle, kterému dám určitě šanci .-) Zdendas5 to vystihl přesně, mluví mi z duše.

dencazrnu
31.10.2021

Tak tohle byla sakra neskutečná knížka! Po dlouhé době musím říci, že jsem si doslova sedla na zadek. Tak skvěle promyšlený a propracovaný příběh. Autorovi jsem věřila úplně všechno a i když se pachatele dovíme celkem brzy, bylo mi to jedno. I kdybych věděla od první stránky, kdo je vrah, stejně bych tu knihu milovala. Bylo to opravdu skvěle napsané, místy trošku nechutné, konec poměrně bláznivý, ale i tak dávám plný počet hvězd. Myslím, že se tady rýsuje další skvělá série. PS: Hlavní postavy mi neskutečně sedly.

petula22
30.09.2021

Velmi vydařený začátek nové detektivní série. Kniha měla poutavý děj, postava Harryho a Maddie mi sedla. Těším se na další díl série, který věřím, že bude ještě lepší.

jarmila7388
23.09.2021

Na začatku nic moc potom se to rozjelo, když serźantku Ivesovou prevelili jinam.Kniha z troškou napětí z přidavkem hororu opisu mrtvých žen.Dobře se to čte. Těším se na druhý díl.

Nikusha
16.09.2021

Trošičku bych ubrala té omáčky, ale určitě napínavé a poutavé krimi čtení.