Sleduje tě přehled

Sleduje tě
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446893/bmid_sleduje-te-qCA-446893.jpg 4 235 235

Maddie Ivesová série

1. díl >

V kontejneru na odlehlém místě leží tělo mladé ženy. Vrah ji pozoruje přes kameru. Rád obdivuje své dílo. Sleduje její umírání. Jenže ona není mrtvá. Pachatel se tedy vrátí, aby svou práci dokončil. Ale musí být opatrný. Nesmí pospíchat. Spěch je špatný rádce. Seržantka Maddie Ivesová právě nastoupila u policie. Dostane oznámení o pohřešované alkoholičce, která byla už patnáctkrát nezvěstná. Zdá se to jako ztráta času, Maddie se ovšem na tom zmizení něco nezdá. Inspektora Harryho Blakera přivolají ke zdánlivě banálnímu případu: na lesní cestě kdosi srazil staršího muže a ujel. Chybí motiv a vypadá to jako tragická dopravní nehoda. Harry však pracuje na oddělení závažné trestné činnosti dost dlouho, aby poznal, že tu něco nesedí. Detektivové zjišťují, že oba případy spolu souvisí. Nesmí však otálet. Dívce v kontejneru dochází čas a vrah už si vyhlédl další oběť… Sleduje tě je první knihou z nové detektivní série s mladou ambiciózní vyšetřovatelkou Maddie Ivesovou a věčně nabručeným inspektorem Harrym Blakerem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr
Originální název:

He is Watching You , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sleduje tě. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (78)

Kami33
21.03.2024 4 z 5

Oddechová detektivka, která neurazí.

SilvieSisinka
05.03.2024 4 z 5

Velice spokojená, těším se na pokračování.


Ivka14
12.11.2023 3 z 5

Vrah vezme mladé ženy, umístí je na odlehlá místa s kamerou, která na ně shlíží a sleduje, jak se pomalu rozkládají. Maddy Ivesová, zbavená své tajné práce poté, co prolomila své krytí, aby zachránila něčí život, a zdánlivě nepřátelský Harry Blaker, se mu ocitli na stopě. V knize není nic, co by vynikalo, ale psaní je solidní, detektivní tým vypadá, že funguje, a příběh je dostatečně zajímavý.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (41. týden)

04.10.2020


Citáty z knihy (3)

Součástí závislosti na něčem je neschopnost nadhledu.


Štěstí je jen stav mysli, řekla Lisa. Je to jediná věc, na které jsme závislí všichni. Každý chce být šťastný - bažíme po tom. Je to ale jen výsledný produkt. Existuje víc cest, jak se k němu dopracovat.


Naše závislost připomíná zdi, mezi kterými jsme uvěznění. Ty zdi nás nejen vězní, ale taky nám brání ve výhledu.


Kniha Sleduje tě v seznamech

v Právě čtených7x
v Přečtených284x
ve Čtenářské výzvě14x
v Doporučených9x
v Knihotéce246x
v Chystám se číst235x
v Chci si koupit57x
v dalších seznamech2x

Autorovy další knížky

2020  85%Sleduje tě
2021  85%Zabije tě