knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Jako duchařina mi to nepřišlo vůbec, možná trochu horror. Podle komentářů jsem čekala něco víc. Ale četla se dobře.

18.06.2019 4 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Moc hezké vyprávění. I když smutné a konec opravdu velmi mrazivý. Knížku jsem si půjčila na základě zdejších komentářů a i díky nim jsem objevila českého autora, jehož další knížky si ráda přečtu.

16.06.2019 4 z 5

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

I když je příběh fiktivní, běhá z něho mráz po zádech. Mne jako matku a babičku velmi zasáhl.

10.06.2019 5 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

První půlka knihy mě moc nezaujala, ale čím déle jsem četla, tím obsah nabíral větší a větší grády. Děsivé na tomto příběhu ovšem je, že se úplně klidně může stát i ve skutečnosti. Zajímal by mě další osud Ediho.

02.06.2019 4 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Knížku jsem si koupila hned jak vyšla, ale čtení jsem pořád odkládala. Věděla jsem, že v ní nebude můj oblíbený Miko a trochu jsem se bála, že budu zklamaná. Ovšem opak je pravdou. Škoda, že mám k dispozici pouze 5 hvězdiček, určitě bych dala víc. Goffa prostě umí !!!

30.05.2019 5 z 5

Boty do nebe Boty do nebe Jarmila Pospíšilová

Příjemná nenáročná detektivka. Vraha jsem odhalila velmi brzy, ale Marie a postavy vyšetřovatelů jsou sympatické. Na volné odpoledne dobrá četba.

21.05.2019 3 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Kdyby knížka měla o pár stran méně, asi by to vůbec nevadilo. Ovšem čím blíže ke konci, tím napínavější. Dobré čtení.

18.05.2019 4 z 5

Primární důvěra - úhel pohledu Primární důvěra - úhel pohledu Martin Goffa

Skvělé, skvělé, skvělé ! Přečteno na dva zátahy. Jen doufám, že bude ještě pokračování. Martin Goffa je podle mne jeden z nejlepších českých autorů detektivek.

13.05.2019 5 z 5

Půlnoční vrah Půlnoční vrah Veronika Černucká

1. byla jsem ráda, že je to česká detektivka, takže jsem se v množství postav dokázala zorientovat
2. Tara je mi děsně nesympatická a vlastně ani nic moc nevyšetřovala
3. byla jsem fakt zvědavá, kdo je Půlnoční vrah, pachatele a motiv jsem neodhalila
4. četlo se to dobře

12.05.2019 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Skvělá knížka od skvělé autorky. I když ... tato se mi, nevím proč, líbila asi nejméně.

09.05.2019 4 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Trochu pomalejší rozjezd, ale postupně vás příběh vtáhne a nepustí. A když už si myslíte, že všechno víte, konec vás dostane.

05.05.2019 5 z 5

Skvělééé !!! Moc se těším na pokračování.

03.05.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Pro mne trochu zklamání. Dvě předešlé knížky od tohoto autora se mi líbily mnohem víc.

25.04.2019 3 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Nechala jsem se zlákat obálkou, která je opravdu krásná. Takže jedna hvězdička za obálku, druhá za linku z minulosti. Bohužel, jinak je to nuda.

24.04.2019 2 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

Tak tohle mě bavilo. Trochu strašidelné, napínavé, čtivé. Prolog na české poměry fakt hodně drsný. Mám ráda, když se prolíná minulost se současností. Postavy obyvatel vily dobře vykreslené. Hlavní hrdinové sympatičtí a moc jsem jim fandila, i když bych je nejraději z vily vykopala, ale o čem by to pak bylo, že. Jen konec mi přišel trochu rychlý, škoda. A jako bonus krásná obálka. Určitě si přečtu i autorčinu prvotinu a případné další knížky.

13.04.2019 4 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Příběh je zbytečně protahovaný. Méně stránek by určitě postačilo, a to mám ráda tlusté knihy. Některé situace lehce přitažené za vlasy, pachatel je dost brzy předvídatelný. Na knížku jsem se těšila, ale trochu zklamání. Čekala jsem víc.

05.04.2019 3 z 5

Návrhář Návrhář Marius Gabriel

Knížka je sice velmi čtivá, ale její název je trochu zavádějící. Christian Dior je zde zmíněn pouze okrajově, ale právě o něho mi v podstatě šlo, když jsem si knihu kupovala. Takže pro mne trochu zklamání.

01.04.2019 3 z 5

Nikomu by neublížil Nikomu by neublížil Catherine Burns

Pro mne docela zklamání. Čekala jsem něco jiného. Horror to nebyl určitě, ale četlo se to dobře.

24.03.2019 3 z 5

Umírající detektiv Umírající detektiv Leif G. W. Persson

Dobrá detektivka, uvěřitelný příběh. Trochu smutné, ale to je prostě život. I když má knížka poměrně hodně stránek, četla se dobře.

21.03.2019 4 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Drsná krajina, drsný příběh, sympatický hlavní hrdina. Dobré to bylo.

15.03.2019 5 z 5