Boty do nebe

Začal podzim, dozrává ovoce a lesy jsou plné hub. Poklidná idyla v Kapličkách i okolních vesnicích je však narušena, když náhle zemře místní knihovnice a kronikářka a její kamarádka. U obou se na první pohled zdá, že příčinou smrti bylo selhání srdce.

zdroj: www.pitaval.cz

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124679/boty-do-nebe-124679.jpg 3.842

Marie Kovandová 6.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Boty do nebe

rafan65
04.11.2020

Další pěkná detektivka od paní Pospíšilové. Velmi mě tedy překvapil závěr jak jsem byl vedle že vrah byl někdo docela jiný. Není to žádné světové dílo ale tato kniha se čte dobře, a dá se říci, že obsah knihy, řešené problémy připomínají i dnešní dobu.

ElleNora
21.08.2020

Taková oddechová detektivka, vraha jsem sice odtušila hned po tom, co jsem se dozvěděla o obětech, ale stejně jsem si knihu užila - především momenty mezi Marií a Klenským. Těším se na další knihy.

Lucissia
31.07.2019

Náhoda mě dostala k této knížce a jsem za to moc ráda. Dobrá, uvěřitelná detektivka a mně zpříjemnila pár letních dní. Určitě se pustím do dalších knih autorky. :-)

knihomolkadorfa
21.05.2019

Příjemná nenáročná detektivka. Vraha jsem odhalila velmi brzy, ale Marie a postavy vyšetřovatelů jsou sympatické. Na volné odpoledne dobrá četba.

knihomolka1197
18.06.2018

dobrá detektivka, ostatně jako každá od této autorky

dagmar5477
21.02.2018

Opět skvělá knížka, která měla vše, co má detektivka mít.

helča5
10.07.2016

Dobře se četla,poznala jsem vraha docela brzy,na léto ok.

Evik30
27.11.2015

Zajímavé téma, sice jednodušší detektivka, ale i tak to mělo spád a četlo se to docela dobře. Obvykle čtu jiné detektivky, ale sem tam si dám i nějakou takovouto oddechovku!! :o))