Vražda v lázních Skalka

Blíží se letní prázdniny a v nedaleké Skalce před několika týdny zahájili lázeňskou sezonu. Marie to má z Kapliček jen nějakých deset kilometrů, a když z novinového článku zjistí, co všechno lázně nabízejí, nechá se zlákat k návštěvě. Vyzkouší masáže lávovými kameny i koupele ve zdejší unikátní vodě. Zalíbí se jí jak procedury, tak i klid malých venkovských lázní. Komorní prostředí působí mírumilovně, proto jako šok všechny místní zasáhne nález mrtvé ženy poblíž jednoho z léčivých pramenů. Jde o mladou ženu, cyklistku, která leží poblíž svého kola, bez helmy, s rozbitou hlavou. V první chvíli to vypadá na smrtelný úraz pádem z kola, nic však není takové, jak se na první pohled zdá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169606/vrazda-v-laznich-skalka-169606.jpg 3.552

Marie Kovandová 7.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Vražda v lázních Skalka

zdenaR

Poklidné čtení, oddechovka.
Nejedná se o žádné velké napětí, závěr je vcelku předvídatelný.
Příjemná je i audiokniha.

rafan65

Znovu jsem spokojený, pěkná kniha která je na pohodové čtení. Příběh mě zaujal a několik variant pachatelů až do konce takže super. Tuto autorku mám rád a její knihy jdou moc pěkné.

jprst
20.12.2020

Slušný průměr, taková poctivá, nepříliš složitá detektivka, kterou jsem sice se zájmem přečetl, ale vracet se k ní určitě nebudu.

alnahu
11.10.2020

Jako oddechové čtení jsem sáhla po této české detektivce a nezklamala mě.Již jsem četla některé detektivky od této autorky a určitě nebude tato poslední.Vraha sice odhalíte docela brzy ,ale i tak je kniha čtivá až do konce.

ViolettaCh.
22.08.2020

Nenáročná, jednoduchá detektivka z domácího prostředí. Docela fajn oddychové počtení na letní víkendové odpoledne.

Enehy
27.07.2020

Byla jsem příjemně překvapená. Knihu jsem si půjčila od babičky, že do ní jen nakouknu, ale prostě jsem ji musela dočíst. Trochu mi připomíná knihy od Klevisové (asi tím venkovským prostředím a vyšetřovatelem) a Agathu Christie (viz zvědavá Marie). Škoda, že obě postavy, Marie i Klenský, jsou tak málo vykreslené. Milé letní čtení.

pavel0839
07.06.2020

Me se tahle jednohubka libila. Vsichni byli vlastne podezreli, vraha jsem spravne tipnul az tesne pred koncem.

Lykke
12.05.2020

Celkem krátká a nikterak extra dramatická detektivka. Zpříjemní deštivé odpoledne, ale už jako bych tohle několikrát v různých obměnách četla a v lepší podobě. Přesto dalším dílům série dám šanci.