Jarmila Pospíšilová

česká, 1965

Nahrávám...

Nová kniha

...a naposled konvalinky

...a naposled konvalinky - Jarmila Pospíšilová

Hrdinkami románu jsou dvě ženy, dvaadevadesátiletá Magda a její mladší příbuzná – praneteř Eva. Magda je vážně nemocná a rozhodne se dobrovolně odejít ze světa. Právě Evě... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 22 knih

Komentáře (5)

Přidat komentář
jprst
20.12.2020

Autorčiny detektivní příběhy lze ohodnotit mezi současnými českými detektivkami jako slušný nadprůměr. Nejsou sice něčím, k čemu by se asi většina čtenářů někdy vracela, ale zvolit si je jako pohodovou četbu pro volný čas není chybou.

Iva745314
14.07.2018

četla jsem její detektivku V pekle ptáci nezpívají. Bohužel podobné použila do scénáře seriálu Modrava, tak jsem věděla od začátku kdo je vrah. Ale i tak čtivé. Přečteno za 2 dny. Určitě si od této autorky ještě něco přečtu.

Val
12.03.2018

Měla jsem tu čest s touto paní spisovatelkou absolvovat besedu a musím napsat, že je to velmi milá a inteligentní žena, která ví, o čem mluví a píše.

helenkan
10.05.2017

Zatím jsem přečetla její tři knihy Šaty z duhy, Peří v průvanu a Palačinky s pepřem. Všechny mě docela zaujaly a líbily se mi. Jsou to vlastně reálné příběhy ze života. A určitě budu pokračovat ve čtení dalších jejích knih.

Aleh
20.07.2016

Četla jsem její Šaty z duhy a Peří v průvanu. Obě knihy mě velmi zaujaly. V roce 2017 vyšly její Skořápky na vodě. A ty se mi líbily z jejích knížek zatím úplně nejvíc.Vyhovuje mi její styl vyprávění.Těším se na další setkání s touto autorkou. Je pro mě zatím takovou typickou "ženskou" autorkou, ale jsem zvědavá i na její detektivky.
Její Vražda v lázních Skalka byla jen potvrzením toho, co už prokázala ve své literární tvorbě především pro ženy.