knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Jooo, tak tohle mě hodně bavilo. Skvělá detektivka. A i když Sebastian je všechno možné, jen ne kladný hrdina, přesto ho mám ráda.

17.11.2018 5 z 5

Krvavé právo Krvavé právo Phillip Margolin

Zajímavá detektivka z pohledu advokáta. Amanda mi byla hodně sympatická. Tentokrát jsem v knížce nenarazila (nebo je možná přehlédla?) na žádné nelogičnosti. Vše bylo vysvětleno a vše do sebe zapadlo. Rozhodně se chystám na další knihu od tohoto autora.

14.11.2018 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Čtivé, napínavé, hlavní hrdinové mi jsou moc sympatičtí a popis života Amišů určitě zajímavý. Ale ... je to moje několikátá knížka od této autorky, takže už to není to počáteční wow. Ale za přečtení zcela určitě stojí.

29.10.2018 4 z 5

Jak prohrát maraton Jak prohrát maraton Joel Cohen

Občas vtipné, občas trapné. A to jsem také hobby běžec a také bych jednou ráda maraton. Kdybych četla knížku, byla by to ztráta času. Poslouchala jsem audio brzy ráno v autobusu, kde se nesvítilo. Tak jsem to dala. Takže asi tak ...

24.10.2018 2 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Nejprve jsem se nemohla začíst. Pak jsem sice byla zvědavá, jaké tajemství má být vlastně odhaleno, takže to bylo napínavější, ale celkově hodnotím jako průměr.

24.10.2018 3 z 5

Tíha nenávisti Tíha nenávisti John Hart

Přesto, že má kniha poměrně dost stránek, ani chvíli nenudila. A určitě stojí za přečtení.

12.10.2018 4 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Opět naprosto skvělé. Čtivé, napínavé, promyšlené, chytré. A ten konec ? To jsem tedy nečekala.

26.09.2018 5 z 5

Hřích andělů Hřích andělů Charlotte Link

Tak nevím. Autorku mám ráda, ale u této knížky mi nějak nesedl styl psaní. Spíš mi to připomínalo slohovku ze střední školy.

20.09.2018 2 z 5

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

Taková romantická oddechovka. Konec celkem překvapivý. Po všech těch detektivkách příjemná změna.

18.09.2018 3 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Drsné, napínavé, strhující. Pokud nemáte na čtení dost času, ani se do toho nepouštějte. Příběh vás zcela pohltí a nepustí ...

16.09.2018 5 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Knížku jsem si přečetla až na základě zdejších komentářů. A musím říct, že jsem dobře udělala. Napínavé psycho, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá. Autorka si se čtenáři pěkně pohrává. Super !

15.09.2018 5 z 5

Zemři se mnou, sestřičko Zemři se mnou, sestřičko Karen Sander (p)

I přesto, že byl pachatel znám celkem brzy, bylo napínavé sledovat, jak to nakonec všechno dopadne. Mně se knížka líbila.

05.09.2018 5 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Milá romantická oddechovka vhodná na volné odpoledne. Ovšem Heřmánkové údolí je jiný level, proto dávám "jen" čtyři hvězdičky.

24.08.2018 4 z 5

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

Taková pohádka pro dospělé :)

22.08.2018 3 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Wau ... Tak tohle byl mazec ! Knížka v podstatě nešla odložit. Ovšem nic pro slabé povahy.

18.08.2018 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Další super knížka od mé oblíbené autorky. Při čtení jsem si zavzpomínala i na své mládí. A ano, tak to chodilo ...

13.08.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Perfektní příběh, který má spád. I když známe pachatele skoro od začátku, knížce nechybí napětí, a to až do poslední stránky. Prostě skvělý Bryndza :)

06.08.2018 5 z 5

Sára Sára Dominik Dán

Opět úžasný Dominik Dán ! Poslouchala jsem audio a slovenštinu Mariána Geišberga prostě miluji. Super !

02.08.2018 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Acho jo, tak tohle mě ale vůbec nebavilo.

02.08.2018 1 z 5

Matčino tajemství Matčino tajemství Dilly Court

Romantické, předvídatelné, místy zbytečně zdlouhavé, ale jinak celkem milé. Jako oddychovka - proč ne :)

29.07.2018 3 z 5