Hřích andělů

Hřích andělů https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122955/hrich-andelu-122955.jpg 3 49 17

Janet Beerbaumová by pro své syny udělala úplně všechno. Kvůli dvojčatům Maximilianovi a Mariovi se před lety dokonce vzdala velké lásky. Ale jednoho dne neočekávaná katastrofa otřese životem všech členů rodiny a Janet si musí přiznat, že ji ještě pořád pronásledují stíny minulosti. Po velkolepém úspěchu trilogie Bouřlivý čas předkládá mladá autorka bestsellerů Charlotte Link velice napínavý a rafinovaný pschologický thiller Hřích andělů, který zfilmovala ZDF.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Sünde der Engel , 1995

vyvodka
27.03.2020 3 z 5

Mám Ch. Linkovou ráda. Knížka byla čtivá, ale tentokrát taková nějaká obyčejná. Asi nejslabší z toho, co jsem od této autorky dosud četla. Hřích andělů: neurazí - nenadchne.

Pechule
27.07.2019 4 z 5

Přečteno za dva dny, zaujala mě.

Pepina19
15.05.2019 2 z 5

trošku zklamání....

Prateri
30.09.2018 3 z 5

Sloh této knihy se mi zdál pokulhávající za zajímavým příběhem. Umí to lépe Charlottka:)
Jeden odstavec mě ale zaujal:" Ať děláme nebo neděláme cokoli, může nastat situace, kdy nejsme zodpovědní za to, co se stane. Nemůžeme za to. Život se řídí protikladnými zákony a my jsme proti tomu bezmocní." I když myslím, že v tomto případě protikladným zákonům podávala většina zúčastněných pomocnou ruku:-( .

knihomolkadorfa
20.09.2018 2 z 5

Tak nevím. Autorku mám ráda, ale u této knížky mi nějak nesedl styl psaní. Spíš mi to připomínalo slohovku ze střední školy.

Pauline23
12.06.2018 odpad!

První kniha od této autorky a těžce mě od začátku nebavila. Donutila jsem se číst dál a díky dvojčatům zápletka jasná...no nic moc. Již se ke knize nevrátím. Stokrát lepší je Šmírák.

durinka
04.12.2017 3 z 5

Velice silný a zajímavý psycho příběh. Kniha se čte jedním dechem. Bohužel mám pocit, že po přečtení zanechává zbytečně moc velkou "depresivní" stopu. Navíc se mi zdá, že její konec je z části předvídatelný.

intelektuálka
07.11.2017 4 z 5

Tak nevím.... Provence je pro mě romantickým místem a přesto se tam odehraje drama. Angličanka Janet by se ráda vrátila ke své lásce z mládí a spálila mosty, ale podcenila své děti - dvojčata Maria a Maxmiliana. A ti dokáží pěkně zamíchat jejími kartami... Pro milovníky psycha zajímavé.

kika 13
08.06.2017 4 z 5

Super příběh doporučuji se někam schovat,a v klidu číst.

alnahu
03.10.2016 2 z 5

Za mě též kniha příliš depresivní.

Ivana11
17.06.2015 4 z 5

Zajímavé, tak trochu psycho, ale bylo to dobré.

minirock
17.01.2015 3 z 5

Tak depresivní knížku jsem už dlouho nečetl. Snad všechny postavy mají nějaké větší či menší trauma. Samotná zápletka není nejhorší ale mě příběh nijak zvlášť nezaujal. Možná je to spíše kniha pro ženy.

Nadík
05.10.2014 5 z 5

Zajímavá zápletka:-)))

bookcase
11.04.2014 3 z 5

Trošku zklamání, autorčiny knihy jsou fajn, tahle mi přišla spíchlá horkou jehlou.

Poutnice
08.10.2013 3 z 5

příběh dobrej, neotřelej, ale pro mě tak špatně napsanej, že jsem byla otrávená už na druhý stránce a knihu dočetla jen proto, abych se dozvěděla, co tak strašně strašnýho se stalo, že na to nemůžou ani pomyslet. Takže tři hvězdičky dávám za příběh, zpracování bylo tak na půlku hvězdičky. Chytla jsem se už podruhý, před lety jsem četla ještě jednu její knihu a bylo to to samý v bleděmodrým: skvělej nápad na příběh, zpracování nic moc. Zbytečný tajnosti i před sebou samým... Vážně? Je to nutný?

jasmína
16.09.2012 5 z 5

Skvělá kniha, začátek se rozjíždí nenápadně, ale přečteno za jeden večer, jak to bylo napínavé, nečekané a mělo to spád.

pihinka
31.07.2012

Teď jsem tuto knížku dočetla a musím říct, že stojí za přečtení, i když to zpočátku vypadá spíše na románek, tak se děj pomalu rozjíždí a za chvíli je to docela psycho, u této spisovatelky se mi líbí, že nepíše vše na jedno brdo, dovede psát jak historické romány tak i romány ze současnosti.