knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Napínavé čtení s trochou tajemna. Pěkné.

10.03.2019 5 z 5

Mitfordské vraždy Mitfordské vraždy Jessica Fellowes

Rozhodně bych autorku nesrovnávala s Agathou Christie, do té má příběh ještě daleko. Nemohla jsem se nějak začíst i když hlavní hrdinka mi byla sympatická, prostředí, které mám ráda a i konec byl celkem překvapivý. Přesto hodnotím jako průměr.

23.02.2019 3 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Dobrá, ale Zimní lidé mě bavila víc.

11.02.2019 4 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Předvídatelné, ale celkem příjemné. Poměrně hodně postav, ve kterých jsem se ze začátku trochu ztrácela, ale mám ráda příběhy, kde se prolíná minulost se současností. Za přečteni určitě stojí.

05.02.2019 4 z 5

Červená Kobra Červená Kobra Rob Sinclair

Jo ! Tak tohle bylo hodně dobrý. Pokračování si určitě přečtu.

01.02.2019 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Skvělý thriller. Víc psát netřeba.

14.01.2019 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Super příběh ! Mysteriozní, mrazivé, napínavé a velmi čtivé. A skoro jako vždy se mi více líbila linka z minulosti.

03.01.2019 5 z 5

Se mnou jsi v bezpečí Se mnou jsi v bezpečí K. L. Slater

Pro mne zklamání. Knížka je sice čtivá, ale čekala jsem trochu víc. Všechny osoby více méně vyšinuté. Podruhé ji číst rozhodně nebudu.

29.12.2018 3 z 5

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Po knížce jsem sáhla v knihovně omylem. Nejsem cílová skupina, nebavila mě, nebudu hodnotit.

19.12.2018

Déšť Déšť Sára Saudková

Sáru Saudkovou obecně moc nemusím, ale na knížku jsem byla zvědavá. Nakonec detektivka docela slušná. Oldřiška je velká sympaťačka i když pěkně drsná a s ničím se moc nemaže. Pokud bude pokračování, určitě si ráda přečtu.

18.12.2018 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak tohle byl mazec ! Už si ani nepamatuji, kdy jsem vydržela číst do tří do rána, jen abych se dozvěděla, jak to celé dopadne. Za mne určitě letos nejlepší thriller. A už netrpělivě čekám na další díl.

14.12.2018 5 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Jo ! Tak tohle bylo hodně dobrý. Uvěřitelný, čtivý, napínavý od začátku až do konce. Hlavní hrdina sice alkoholik a tak trochu Superman, ale velký sympaťák a ještě k tomu knihkupec :) Na českou detektivku prostě pecka. Doufám, že i vzhledem k věku autora, se dočkáme dalších příběhů s Matějem Mlynářem.

08.12.2018 4 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Nenáročná četba na dovolenou. Linka Harryho a George se mi moc líbila. Příběh Lucy a Nicka mě až tak nezaujal. Naprosto předvídatelné. I když do tohoto žánru to prostě patří :)

06.12.2018 3 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Knížku jsem si přečetla na základě zdejších komentářů a výborně jsem se bavila. Inspektor Prévit je prostě borec. I když spíše omylem :) :)

02.12.2018 4 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Po severských detektivkách moc příjemná změna. Žádní superhrdinové, potoky krve a mrtvoly za každým rohem. Uvěřitelný příběh, sympatičtí vyšetřovatelé s osobitým humorem. Je vidět, že autor opravdu ví "o čem mluví". Určitě si přečtu i další jeho knížky.

30.11.2018 4 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Tak tohle bylo hodně dobré ! Mám ráda, když se v příběhu prolínají dvě dějové linky, ale tato knížka předčila všechna moje očekávání. Napínavé od začátku až do konce.

27.11.2018 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Knížka se mi dostala poprvé do ruky v 16 letech, kdy mi ji přinesla přítelkyně mého bratra s tím, že to si prostě MUSÍM přečíst. Přesto, že J.M.Simmel je můj oblíbený autor, myslím, že tato kniha je rozhodně jeho nejlepší a ráda se k ní čas od času vracím.

27.11.2018 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Nooo, tak to byl mazec. Na můj vkus příliš mnoho mrtvol a trochu moc překombinované. Ale Keplerovci to prostě umí !

24.11.2018 4 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Brutální, drsné, napínavé. Nic pro slabé povahy.

22.11.2018 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Úžasná knížka. A to nejen obsahem, ale i vzhledem. Krásné ilustrace a tkaná záložka !! To ke knížce prostě patří, ale bohužel se dneska již moc často nevidí. Ale nakonec jsem ji vůbec nepotřebovala. Přečteno na jeden zátah. Příběh psaný srdíčkem. Chvílemi se směji, chvílemi se kutálí slzičky :) A tak to mám ráda :)

17.11.2018 5 z 5