kleria kleria komentáře u knih

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Bože bože to bylo skvělý. Druhého dílu jsem se trochu bála, že už to nebude ono. Ano je to jiný než Měděný jezdec, ale i tak je to prostě užasná kniha. Zabývá se především Alexandra a jeho minulosti.. Někomu to možná může přijít nudné, ale mě ne, já jsem ráda že jsem se o něm mohla dozvědět víc. Jako první díl je to velmi emotivní, silný a krásný příběh, který nejde skoro vůbec odložit!!! I zde se mi drali do očí slzy a já tuhle knihu miluju. Konec tu zde byl pro mě krásný a příběh mi přišel dost uzavřený, takže u teď mám pocit, že ten třetí díl bude asi trochu zbytečný, ale moc ráda si ho přečtu.. Vřele doporučuji všem, přečtěte si to!! :)

23.07.2014 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Došla mi slova.. DOKONALOST. :) Tohle bude rozhodně jedna z nejlepších knih co jsem letos přečetla!! :)
Možná je to tím, že jsem jí četla teď kdy bych se měla podobným knihám spíš vyhýbat, ale je to vážně skvělá kniha, která dokáže i překvapit. PŘEČTĚTE SI TO ! :)

02.08.2015 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Detektivky moc nečtu, ale tato mě mile překvapila. Čtivá od začátku do konce, celou dobu netušíte kdo to mohl být, napínavé, chvílemi i fakt děsivé čtení, ale konec mě trošku zklamal, až moc rychle vyřešený případ, škoda... proto hvězdička dolů...
Ale moc ráda si přečtu od autorky její další knihy.

22.09.2021 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Bože já chci pokračování! :D Tahle knížka byla úžasná. Je sice pravda, že plno podobných je na světě už spousta, a všechny jsou si svým způsobem podobné, ale i tak je pořád čteme, protože nás tyhle příběhy baví a tak to platí i u mě, pro tyhle knihu budu mít asi vždy slabost. Když jsem si poprvé četla anotaci, věděla jsem že se mi to bude líbit a vůbec jsem neřešila, že je to jen další romantický příběh.
Já mám poslední dobou trochu problém s přečtením jakékoliv knížky a tahle mě po dlouhé době vtáhla tolik, že jsem ji přečetla ani ne za dva dny. Opravdu jsem si tuhle knihu oblíbila a všem jí jen kdo mají tenhle žánr doporučuji!!! :)

21.02.2015 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

I když jsem si myslela, že tahle knížka už nebude moc pro mě, tak jsem se velice zmýlila. Pro mě je to jedna z nejlepších knih, kterou jsem držela v rukách. Ano je to pohádka, hodně věcí je sice nepravděpodobné, že by se tak stali, ale samotný příběh?
Prostě wau a podle mě je úplně jedno jak je to nereálné. Kniha se četla jedním dechem a knížku jsem přečetla během jednoho dne. Příběh mě upoutal natolik, že jsem pomalu zapomněla na realitu a to se mi skoro vůbec nestavá.
Knížku vřele doporučuju. Je to skvělá oddechová knížka.
Už se nemůžu dočkat až si přečtu druhý díl ♥.

30.05.2018 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Za mě je to slabší kniha od Sparkse, ale i tak je to velmi hezký příběh.. :) Nic náročného, a všem můžu knihu jenom doporučit :).

22.08.2015 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Když vemu že knížka měla tolik stránek, tak jsem si myslela že se tam stane toho víc, myslím tím třeba víc napínavější nebo tak :). Ale i tak tato knížka měla něco do sebe a mě se strašně líbila. Ještě pořád nad ní musím přemýšlet a změnila mi trošku pohled na tu dobu. Opravdu obdivuju autora, nějak totiž nemůžu pochopit jak to mohl napsat Australan, ale fakt super je to :). Konec jsem špatně rozdýchávala, ale autor se to pak závěrem snažil uzavřít dobře. Takže já jsem toho názoru že jsem ráda tak jak to skončila.. ale i tak se to ze začátku hůř rozdýchává. :) Knížku strašně moc doporučuji!! :)

04.01.2014 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Tohle byla prostě dokonalá knížka.. nemám slov :). Doporučuju!!!!

01.12.2013 5 z 5

Stmívání: grafický román. Díl 2 Stmívání: grafický román. Díl 2 Stephenie Meyer

Hodně povedený :), mohly by vyjít i ostatní díly ;).

07.07.2013 4 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Pro mě byl tenhle díl mnohem lepší než první. Ze začátku jsem byla trošku šokovaná změnou hlavních postav, ale časem jsem si na to zvykla a příběh mě uchvátil. Taky jsem byla ráda, že tam není tolik sprostých slov jako v předešlé knize a nebylo tam tolik toho smutku :). Druhý díl můžu jenom doporučit ;).

06.06.2013 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Moje nejoblíbenější kniha(y) a i když jí budu číst po pátý tak mě asi nikdy nezklame :).

07.01.2013 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Tak nakonec se mi to hodně líbilo :). Především konec byl vážně skvělý a překvapující a proto jsem knize i musela dát nakonec 5 hvězdiček. VŠEM KNIHU MŮŽU JENOM DOPORUČIT!! :)

17.08.2015 5 z 5

On On Carey Heywood

Sice to bylo na mě moc romantické, strašně předvídatelné a bylo od začátku jasní jak to vlastně skončí,ale tak i tak se mi to líbilo. Asi mám prostě pro takovéto knihy někdy slabost. :) Těším se na další díl a vy pokud máte rádi takové knihy, tak vám můžu doporučit i tuto! :))

02.11.2014 4 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Nemám slov, vážně. Ten Sparks mě taky jednou zabije :D. Některé jeho knihy přečtu v pohodě a některé mě doslova dostanou jako je tahle a řadí se asi k těm nejvíce. Nádherný příběh a opravdu bych taky tak dokonale chtěla umět psát. Prostě skvělá kniha a ten konec mě naprosto dostal, i když jsem v závěru malinko tušila co se nejspíš stane, ale nechtěla jsem tomu věřit. Už ani nevím co psát, dochází už i mi ta slova :D. Všem tuhle knihu doporučuji, přečtěte si to!!! :)

15.10.2014 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Krásná knížka, která se mi strašně líbila. Četlo se mi to překvapivě rychle a je to ještě lepší než film, který ale taky můžu doporučit. :) Pan Darcy je prostě skvělý a i když jsem věděla jak to skončí tak jsem strašně chtěla aby se Elizabeth dal dohromady, takže jsem celý příběh prožila znovu a myslím, že ne naposledy. :) Jedna z nejlepších klasik :). Všem doporučuji!! :)

31.08.2014 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Já jsem asi prostě divná :D, ale mě se to líbilo moc a to jsem od knihy očekávání měla. Doslova horor to není, ale když jsem to včera v noci četla tak díky těm fotkám jsem strach vážně měla. Čtivá kniha plná napětí. Za sebe vám knihu můžu doporučit. Věřím, že je to asi spíš pro mladší, ale já knihu hodnotím 5 hvězdičkami a moc se těším na druhý díl :)).

28.08.2014 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Skvělá, krásná knížka která stojí za přečtení. Jen ten konec mě naštval, protože potřebuju druhý díl!! :D

22.06.2014 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nemám slov... Kniha mě dostala a je to jedna z nejlepších knih co jsem letos přečetla (nečetla jsem ji ani den), tohle by jsi měl podle mě přečíst každý, všem ji doporučuji!!

15.06.2014 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Moc pěkná knížka :). Čekala jsem teda třeba u téhle knížky trošku víc složitější děj, ale byla to spíš oddechovka na dvě odpoledne :)), tím se taky dosvědčuje to že i přesto že to není nejtenčí kniha tak se četla neuvěřitelně rychle. Na knížce mě rozčiloval, jako asi skoro každého věk Eleny, v tomhle věku prostě nemohla dělat to co dělala, další věc co mi trochu vadila byla ta, že mnoha lidem to trochu připomínalo Eragona, což já jsem ho nečetla, takže mi to ani tím pádem nepřišlo podobné :D. Jinak mě se knížka moc líbila. Fantasy knížku jsem nečetla už celkem dlouho a přitom je mám ráda, díky ním úplně zapomenu to co se děje v běžném v životě a plně se vždycky soustředím jenom na knihu! :) Za sebe vám můžu jenom knížku doporučit!!! :)
PS: Nevíte někdo jestli bude mít tahle kniha pokračování????

19.04.2014 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Úžasná knížka..a i když byla místy na mě až moc romantická se mi strašně líbila a hodnotím ji 5 hvězdičkami, myslím si že si tolik možná ani nezaslouží, ale dala jsem o jednu hvězdičku navíc jenom kvůli tomu že mi dokázala strašně zvednout náladu (a to se nikomu už celkem dlouho nepovedlo, knížka pomohla :D) :). Doufám že Katka toho napíše ještě moc :), protože u jejich knížek se nejvíc pobavím a dokážou mi zvednout náladu (jak jsem už psala :D) :).

25.12.2013 5 z 5