kleria - Přečtené (234)Buď se mnou
květen - září 2015
Buď se mnou 2014, J. Lynn (pseudonym)


Bezpečný přístav
? - srpen 2015
Bezpečný přístav 2012, N. Sparks

Za mě je to slabší kniha od Sparkse, ale i tak je to velmi hezký příběh.. :) Nic náročného, a všem můžu knihu jenom doporučit :).


Dítě číslo 44
? - srpen 2015
Dítě číslo 44 2009, T. R. Smith

Tak nakonec se mi to hodně líbilo :). Především konec byl vážně skvělý a překvapující a proto jsem knize i musela dát nakonec 5 hvězdiček. VŠEM KNIHU MŮŽU JENOM DOPORUČIT!! :)


Dublin Street
? - srpen 2015
Dublin Street 2013, S. Young


Život jedna báseň
únor - srpen 2015
Život jedna báseň 2014, C. Hoover

Došla mi slova.. DOKONALOST. :) Tohle bude rozhodně jedna z nejlepších knih co jsem letos přečetla!! :) Možná je to tím, že jsem jí četla teď kdy bych se měla podobným knihám spíš vyhýbat, ale je to vážně skvělá kniha, která dokáže i překvapit. PŘEČTĚTE SI TO ! :)


Temné šílenství
červenec 2015 (25.-31.)
Temné šílenství 2014, W. Dorn

Tak tohle byla vážně bomba!! :) Opravdu jsem nečekala, že se mi to bude až tak moc líbit, přeci jen tenhle typ knížek já moc nečtu, ale aspoň jsem byla mile překvapena. :) Byly chvíli kdy jsem se i opravdu bála.. Nikdy jsem nevěděla co můžu od knížky čekat a až dokonce jsem neměla ponětí jak to můžu vlastně celé skončit a dopadnout. Všem kdo máte rádi thrilery můžu knížku jenom DOPORUČIT!!! :)


Vzkaz v láhvi
červenec 2015 (20.-26.)
Vzkaz v láhvi 1999, N. Sparks

Úžasná kniha. Já už někdy nemám ani slov. :) Sparks je prostě užasný spisovatel a jeho knihy jsou prostě pro mě jedny z nejlepších co jsem kdy četla. Všem knihu vřele doporučuji!!! :)


Nejtemnější hodina
duben - červenec 2015
Nejtemnější hodina 2014, B. Erskine

Dokonalá kniha!! :) Pokud máte příběhy z druhé světové války, napínavé příběhy s originálním nápadem, tak tahle kniha bude přímo pro Vás :). Strašně moc se mi to líbilo.. Knížka byla čtivá, autorčin styl psaní jsem si přímo zamilovala a ke konci se mi chtělo i brečet. Za poslední dobu jsem poznala trochu jak může být život nespravedlivý někdy a tahle kniha mě o tom bohužel přesvědčla ještě víc. Na knihu Měděný jezdec to u mě zdaleka nemá, ale pokud i vy jste tu knihu četli tak si rozhodně přečtěte i tuto :)). Určitě se bude řadit mezi nejlepší knihy za tento rok. Moc DOPORUČUJI!! :)


Ostrov Lhářů
? - červenec 2015
Ostrov Lhářů 2015, E. Lockhart (pseudonym)


Zmizelá
červen - červenec 2015
Zmizelá 2013, G. Flynn


Tím všechno začíná
červenec 2015 (01.-09.)
Tím všechno začíná 2014, R. Schneider


Hledání Aljašky
květen - červen 2015
Hledání Aljašky 2013, J. Green


Nejdelší jízda
květen - červen 2015
Nejdelší jízda 2014, N. Sparks


S láskou Rosie
? - duben 2015
S láskou Rosie 2014, C. Ahern

Opravdu skvělý náměť.. Už jen kvůli tomu se mi knížka dost líbila, jen jí musím vytknout bohužel to, že mě styl psaní moc nesedl a měla jsem s tím trošku problém, ale příběh to celé vyrovnal a proto knížce musím dát aspoň 4 hvězdičky. Jinak film jsem již taky viděla a v tomto případě mi sednul o trošku víc:). Kdo máte rádi romantické knížky, můžu tuto knihu jenom doporučit, jen asi opravdu nesedne každému :)).


Papírová města
březen - duben 2015
Papírová města 2014, J. Green

Bylo to super čtení. :) Green píše skvěle a jeho knihy budou patřit mezi mé nejblíbenější. Co se týče samotného příběhu, myslím že mohlo být víc propracovanější, ale i tak se mi to strašně líbilo. Brzo se chystám na další jeho knihu tak snad se mi taky bude líbit :). Vřele doporučuji! :)


V pasti
únor - duben 2015
V pasti 2013, M. Northrop


Losing it
únor 2015 (20.-21.)
Losing it 2014, C. Carmack

Bože já chci pokračování! :D Tahle knížka byla úžasná. Je sice pravda, že plno podobných je na světě už spousta, a všechny jsou si svým způsobem podobné, ale i tak je pořád čteme, protože nás tyhle příběhy baví a tak to platí i u mě, pro tyhle knihu budu mít asi vždy slabost. Když jsem si poprvé četla anotaci, věděla jsem že se mi to bude líbit a vůbec jsem neřešila, že je to jen další romantický příběh. Já mám poslední dobou trochu problém s přečtením jakékoliv knížky a tahle mě po dlouhé době vtáhla tolik, že jsem ji přečetla ani ne za dva dny. Opravdu jsem si tuhle knihu oblíbila a všem jí jen kdo mají tenhle žánr doporučuji!!! :)


Máj
? - únor 2015
Máj 2002, K. H. Mácha


Mé sladké šestnácté století
leden - únor 2015
Mé sladké šestnácté století 2013, R. Harris


Jako led
leden 2015 (10.-11.)
Jako led 2014, J. Lynn (pseudonym)

Čekala jsem trochu víc, ale i tak se mi celkově příběh moc líbil :).


Krásná katastrofa
? - leden 2015
Krásná katastrofa 2013, J. McGuire


V ringu
listopad 2014 (15.-17.)
V ringu 2014, K. Evans

Ze začátku jsem byla nadšená, kniha mě pohltila hned a měla jsem pořád nutkání číst dál a dál :). V polovině knihy už to nebylo takový a prostě kniha mě tak trochu přestávala bavit, i když jsem se u toho nenudila, protože kniha byla stále dost čtivá. :) Co mi na knížce vadilo nejvíc bylo to že na mě byla prostě až moc romantická, prostě některé ty scény.. ne že bych to nemohla číst, ale přišlo mi to už přehnané někdy. Možná jsem taky knížku nečetla uplně ve chvíli kdybych jí číst měla. Kdybych teď neměla to blbé období, třeba bych se na celou knihu koukala jinak, kdo ví :). Rozhodně to ale není vůbec špatná kniha. Samotný náměť knihy se mi líbil a pokud vy máte rádi tyto knihy tak vám tutu můžu jenom doporučit!! Sama se popravdě těším co přinese další díl a doufám, že bude lepší :).


Selekce
listopad 2014 (14.-15.)
Selekce 2014, K. Cass

Dokonalá knížka!! :) Není to sice nic převratného, ale mě se to strašně líbilo. Posledních 14 dní mám problém se do jakékoliv knížky začíst a této se to povedlo a to už je pomalu co říct, jenom 200 stránek jsem přečetla ani ne za dopoledne. Upřímně fandím Maxonovi, protože Aspena jsem akorát na konci už skoro nesnášela :D. Už teď mi ta kniha strašně chybí, a doufám jen že druhý díl vyjde u nás co nejdřív :). Všem doporučuji!!! :))


Vždycky budeme mít léto
listopad 2014 (02.-08.)
Vždycky budeme mít léto 2013, J. Han

Nikdy jsem popravdě moc nečekala, že by mě tato série tolik oslovila. Už od prvního dílu jsem čekala takovou fajn oddechovku, nic extra, ale jsem fakt mile překvapená. Pro mě byl tento díl asi nejslabší, ale i tak vám tuto knihu můžu strašně doporučit!! Díky konci bych klidně brala pokračování, abych věděla co se dělo z hlavními hrdiny dál :)).


On
říjen - listopad 2014
On 2014, C. Heywood

Sice to bylo na mě moc romantické, strašně předvídatelné a bylo od začátku jasní jak to vlastně skončí,ale tak i tak se mi to líbilo. Asi mám prostě pro takovéto knihy někdy slabost. :) Těším se na další díl a vy pokud máte rádi takové knihy, tak vám můžu doporučit i tuto! :))


Červený vrch
říjen 2014 (24.-25.)
Červený vrch 2014, J. McGuire

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila už dřív než vyšla. Samotná anotace mě zaujala a já jsem si říkala, že tohle je kniha přesně pro mě a že si jí musím co nejdřív přečíst :). Popravdě jsem čekala trochu víc, ale i tak jsem byla spokojená a kniha se mi fakt moc líbila. Byla napínavá, akční a i tak trochu romantická :).Autorka knihu zbytečně neokecávala a hned nás hodila do hotové situace a to mám na knihách ráda. Pokud máte rádi takovéto příběhy, tak vám tuto knihu DOPORUČUJI všemi deseti :D


Návrat
říjen 2014 (18.-19.)
Návrat 2013, S. Jordan

Skvělé ukončení série :). Poslednímu dílu nechyběla akce a bylo to napínavé od začátku do konce. Konce jsem se až pomalu bála jak to skončí :), ale skončilo to krásně, až bych klidně brala pokračování, které by asi trochu bylo už o ničem, ale i tak bych si ho ráda přečetla. Strašně moc jsem si tuto série oblíbila a všem ji můžu jenom doporučit :).


Útěk
říjen 2014 (15.-18.)
Útěk 2012, S. Jordan

Další díl této série se mi rozhodně líbil, ale jsem z něho i tak trochu zmatená. Četlo se to velmi rychle, bylo to napínavé a akční po celou dobu. Od začátku jsem fandila Willovi, ale najednou bych spíš chtěla aby si vybrala Cassiana, kterého jsem ze začátku vůbec nemusela. Jsem opravdu zvědavá koho si nakonec vybere. Konec byl dost otevřený, takže jsem ráda, že se hned můžu pustit do dalšího dílu. Všem tuhle sérii doporučuji!! :)


To nejlepší z nás
říjen 2014 (13.-15.)
To nejlepší z nás 2013, N. Sparks

Nemám slov, vážně. Ten Sparks mě taky jednou zabije :D. Některé jeho knihy přečtu v pohodě a některé mě doslova dostanou jako je tahle a řadí se asi k těm nejvíce. Nádherný příběh a opravdu bych taky tak dokonale chtěla umět psát. Prostě skvělá kniha a ten konec mě naprosto dostal, i když jsem v závěru malinko tušila co se nejspíš stane, ale nechtěla jsem tomu věřit. Už ani nevím co psát, dochází už i mi ta slova :D. Všem tuhle knihu doporučuji, přečtěte si to!!! :)


Zloděj blesku
říjen 2014 (10.-13.)
Zloděj blesku 2009, R. Riordan

Jedna z nejlepších knih co jsem letos přečetla :) a teď už můžu konečně říct, že je to daleko lepší než film, který tak trochu i pokazily a bohužel jsem ho i dříve viděla, ale když film vyšel, tak jsem vůbec nevěděla, že nějaká knížka existovala :D. Ze začátku jsem si myslela, že budu mít problém s věkem Percyho, ale nějak jsem to po celou dobu vůbec nevnímala :) a nechápu proč jsem si to sakra už nepřečetla dřív :D. Byl to krásný pohádkový příběh, sice asi spíše pro mladší čtenáře, ale i tak se mi to fakt strašně moc líbilo a já se nemůžu dočkat až si přečtu další díly. Rick Riordan je prostě skvělý spisovatel a já jsem ráda, že už aspoň vím proč je tolik oblíbený. Všem tuhle knížku můžu jenom doporučit!!! :)


Grace - Kněžna monacká
říjen 2014 (01.-11.)
Grace - Kněžna monacká 2014, J. Robinson

Měla jsem trochu obavy jestli mi taková kniha sedne, ale bála jsem se zbytečně, protože mě mile překvapilo jak mě tato kniha chytla, především ta druhá půlka. O Grace jsem toho dřív moc nevěděla a díky této knížce jsem se o ní a její rodině dozvěděla více. Velmi se mi líbil autorův styl psaní, takže jsem se u knížky ani chvilku nenudila, po celou dobu byla čtivá a můžu ji vám jenom doporučit. :)


Esej o tragédii
říjen 2014 (04.-07.)
Esej o tragédii 2014, E. LaBan

Nádherný příběh!! : Tohle bylo vážně skvělé a i když jsem z toho nebyla tolik nadšená jako ostatní, tak i tak jsem této knize musela dát pět hvězdiček, protože tahle kniha si to prostě zaslouží :)). Mělo to velmi originální nápad a myšlenku a myslím, že tuhle knihu si musí zamilovat skoro každý milovník knížek. Konec jsem čekala trochu jiný, ale i tak jsem s koncem byla tak trochu spokojená a myslím, že i díky němu je tato kniha tak dobrá. Za mě všem můžu jenom doporučit!! :)


Poslední čarodějka – Mlžné kameny
září 2014 (28.-30.)
Poslední čarodějka – Mlžné kameny 2014, C. Marzi

Včera jsem dočetla další díl a co o něm říct. Ze začátku to vypadalo nadějně a myslela jsem si, že tenhle díl by mohlo být ještě lepší. Jenže bylo to naopak, tenhle díl byl podle mě trošku horší a to tím, že mi přišlo že se tam skoro nic nedělo a myslím, že to mohlo být lepší. Rozhodně to není špatná série, ale asi by se mi víc líbila kdybych byla mladší. Další díl si určitě přečtu a doufám, že když je to poslední díl, že to bude aspoň mít strhující závěr :)).


Najít Sky
září 2014 (24.-28.)
Najít Sky 2013, J. Stirling (pseudonym)

Moc pěkná knížka, která se mi vážně líbila. Hodnotím jí ale jako takový průměr, protože přeci jen už jsem četla lepší knihy. Ze začátku jsem byla trochu zmatená a úplně jsem se do knihy nemohla vžít, ale poté už se to četlo samo a kniha byla vážně super a měla originální námět. V průběhu četby jsem zjistila, že má kniha pokračování, které se u nás zatím bohužel neplánuje vydat :/, je to myslím škoda, ale skončilo to celkem uzavřeně takže to půjde nějak přežít :)). Pokud hledáte nějakou zajímavou knihu, myslím že by tato mohla být dobrá volba ;) :)).


Šílený profesor
září 2014 (22.-24.)
Šílený profesor 2014, C. Gilman

Skvělý příběh pro mladší, kterým můžu tuto knihu jenom doporučit :). Sice už nejsem nejmladší, ale i tak jsem z knihy unešená a moc se mi příběh líbil. Je to skvělé oddechové čtení :)).


Hon
září 2014 (06.-07.)
Hon 2014, A. Fukuda

Rozhodně mě tato kniha nezklamala, ale nebyla to zas nejlepší úpířina co jsem četla. První část knihy je spíše seznamovací a moc mě to nebavilo, mělo to ale výhodu, protože i tak to bylo velmi čtivé a četlo se to rychle. Celou knihu jsem přečetla pomalu ani ne za dva dny!! Druhá část byla ale skvělá. Nečekala jsem co přijde a moc se těším na další díl, který doufám bude ještě lepší :). Všem můžu jenom doporučit! :)


Cizí slovo láska
září 2014 (01.-06.)
Cizí slovo láska 2014, E. McCahanová

Nádherná knížka :). začátek byl trochu horší co se týče toho čtení, ale pak se to více rozběhlo a já už jsem to nechtěla ani pak odložit, ale bohužel včera večer jsem musela, protože jsem byla pak už šíleně unavená :D. Kniha mě jinak velmi mile překvapila, protože jsem i tak trochu čekala něco jiného, ale ono to bylo dokonce ještě lepší :). Skvělá oddechovka, kterou vám můžu jenom doporučit! :)


Rozbřesk
srpen 2014 (29.-31.)
Rozbřesk 2009, S. Meyer

Mě se to líbilo :D a je mi jedno jaký má na tuto sérii kdo názor :D. První díl byl nejlepší to je jasný, ale i tenhle nebyl vůbec špatný a především se mi líbila druhá část. Je pravda, že je to možná trochu zbytečně zdlouhavé, ale je to čtivé takže se to čte i celkem rychle. Já mám tuto sérii ráda a to jsem ji četla až v pozdějším věku než ostatní. Doporučuji!!


Pýcha a předsudek
srpen 2014 (28.-30.)
Pýcha a předsudek 2008, J. Austen

Krásná knížka, která se mi strašně líbila. Četlo se mi to překvapivě rychle a je to ještě lepší než film, který ale taky můžu doporučit. :) Pan Darcy je prostě skvělý a i když jsem věděla jak to skončí tak jsem strašně chtěla aby se Elizabeth dal dohromady, takže jsem celý příběh prožila znovu a myslím, že ne naposledy. :) Jedna z nejlepších klasik :). Všem doporučuji!! :)


Asylum
srpen 2014 (25.-28.)
Asylum 2014, M. Roux

Já jsem asi prostě divná :D, ale mě se to líbilo moc a to jsem od knihy očekávání měla. Doslova horor to není, ale když jsem to včera v noci četla tak díky těm fotkám jsem strach vážně měla. Čtivá kniha plná napětí. Za sebe vám knihu můžu doporučit. Věřím, že je to asi spíš pro mladší, ale já knihu hodnotím 5 hvězdičkami a moc se těším na druhý díl :)).


1 2 3 4 5 6 >