Koupit knihy

Neal Shusterman

americká, 1962


Nahrávám...

Nová kniha

Zvon

Zvon - Neal Shusterman

Ve světě smrtek je všechno jinak. Citra a Rowan zmizeli. Plovoucí město Trvalka je pryč. Zdá se, že už nezbývá nic, co by mohlo smrtkovi Goddardovi zabránit, aby uchvátil... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 6 knih

Komentáře (9)

mysik612
01.07.2021

Naprosto nádherně umí vykreslit možnou budoucnost, ačkoli z toho občas člověku běhá mráz po zádech

Fortuna7
18.04.2021

Naprosto skvělý autor. Série Smrtka je skvělá, Sucho je úžasně děsivé a Bez šance (i když se mi jinak moc nelíbila) má velice propracovaný svět. Těším se na další jeho knihy a jsem zvědavá, co vymyslí.

fromywindows
17.04.2021

Neal Shusterman je jeden z mých oblíbených spisovatelů ! jeho knihy by si měl určitě přečíst každý. Všechny jeho knihy jsou úžasné ! :)
Nevíte někdo jestli někdy vyjdou další díly Bez šance ? : )

Katania
30.06.2020

Mohu jen doporučit a to YA žánr moc nečtu! Nevíte, kdy vychází poslední díl česky?

TaLu
05.05.2020

Ještě nikdy jsem nepřidávala autora do oblíbených, aniž bych měla dočtenou první knihu. Jsem zhruba v polovině Smrtky a klidně autora přidávám. Nebo neklidně, protože svými slovy dokáže vyvolat trochu rozbouřené myšlenky. Kniha je cílená na mladé dospělé, ale během vyprávěného příběhu na to vůbec nemyslím. Společnost kde neexistuje smrt, ale existují Smrtky. Společnost, kde bychom se nemuseli obávat nemocí, bolesti, stárnutí a smrt by byla opravdu vzácným jevem. Co by nám zbylo ? Náhled do psychiky lidí mi připomíná Den Trifidů. Prostě si nedovedu představit, že by něco tak skvěle rozpracovaného autor "zazdil" , proto netradiční zařazení mezi oblíbené.

nadenka13
25.04.2020

úžasné čtení doporučuji

dominika2585
09.12.2019

Od autora jsem četla knihu Smrtka a její pokračování Nimbus. Musím říct, že mě autorovi knihy bavily od začátku až do konce. Zamilovala jsem si hlavní postavy, především Rowana, a také svět, který autor vytvořil. Jeho pojetí budoucího světa je velmi reálné a uvěřitelné, i přesto, že se jedná o fantaskní dílo. Těším na další díl Smrtky a v knihovně na mě již čeká kniha Sucho.

Petra17
19.10.2019

Jeho knihy jsou fantasticke, futuristicke, plne akce a napeti. Myslim ze pan autor hodne premysli jak by mohl nas svet vypadat v budoucnosti.

1