Stmívání: grafický román. Díl 2

Stmívání: grafický román. Díl 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134936/bmid_stmivani-graficky-roman-2-dil-134936.jpg 4 132 16

Isabella Swanová se přestěhuje do pochmurného městečka Forks, kde se seznámí s tajemným, přitažlivým Edwardem Cullenem a její život se obrátí vzhůru nohama. Se svou alabastrovou pletí, zlatýma očima, nádherným hlasem a podivuhodnými schopnostmi je Edward Cullen neodolatelný, ale i nevyzpytatelný. Až doposud se mu dařilo tajit, kým doopravdy je, jenže Bella je rozhodnutá jeho temné tajemství odhalit… První komiksové ztvárnění Stmívání se stalo bestsellerem na žebříčku New York Times a překonalo rekord debutujících grafických románů. Teď se Stephenie Meyerová a Young Kim vracejí, aby dokončily tuto ilustrovanou interpretaci románu, který odstartoval mezinárodní fenomén!... celý text

Komiksy Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Twilight: The Graphic Novel. Volume 2 , 2012

Luigi1
29.06.2023 5 z 5

Toto druhé zpracování se moc povedlo

KnihoSny
29.06.2023 5 z 5

krasný grafický román:)

Booky84
19.02.2023 5 z 5

Opět nádherná grafika. Druhý díl se mi líbil ještě víc než ten první. Jsem ráda, že jsem na knihy v knihovně narazila. Škoda, že další pokračování už nevyšlo.

holkazbrooklynu
21.03.2022 3 z 5

Výborné grafické provedení. Je to skvělý způsob jak čtenáči přiblížit, jak si autorka představovala postavy ve vsé hlavě a mohla nám to předdat se vším všudy. Shoduje se s originálním příběhem.

Kate18
15.09.2020 5 z 5

Cullenovi jdou do lesa hrát baseball spolu s Bellou. Narazí tam na skupinku upírů a jeden z nich chce ulovit Bellu. Edward Bellu chrání, tím ale jen popíchne lovce. Je to stopař. Bella musí pryč z města. A Edward musí svést stopaře z její stopy.

hellena1523
03.01.2020 5 z 5

Příběh mám ráda, chtě nechtě se tahle zamilovaná dvojice a postavy okolo nějakým způsobe zapsaly do historie literatury. Myslím si, že v žánru yound adult, který se od vydání právě ságy Stmívání tak rozšířil, má své zásadní místo. Jistě, není to čtení pro třicetiletého chlapa, ale od toho je právě ono zařazení. Pro svou cílovou skupinu je to ideální kniha a já osobně ji vnímám jako ságu, která tak trochu vyšlapala cestičku těm, které vyšly po ní, ať už byly lepší nebo horší.
A jako grafický román se opravdu moc povedla. Kresby jsou velmi krásné a moc se mi líbí, jak na sebe obálky navazují.

orangerose
03.05.2017 5 z 5

opět krásná manga - super pokračování :)

popeluška
14.10.2016 4 z 5

Nádherné ilustrace.....druhý díl se četl stejně pěkně jako první:-)

Adele02
11.05.2016 3 z 5

Stejně jak předchozí díl, 3,5*. Kresby jsou prostě pastva pro oči, co dodat - zvlášť posledních pár barevných stránek. Ale pořád to je Edward a Bella a ty ráda nemám...

Annie23
20.03.2016 5 z 5

Úžasné !
První část se mi hrozně líbila, ale druhá část je ještě lepší !
Krásné obrázky, jen škoda, že nebude Nový měsíc v komiksovém zpracování.
Když jsem četla Stmívání moc jsem si nedokázala Bellu představit, ale když jsem četla tohle tedˇ jsou moje představy na správném místě !
Určitě všem doporučuji !

stetty
27.06.2015 5 z 5

Miluji tuto knížku a doporučuji všem malým i velkým. Obrázky jsou nádherné. Přála bych si tak kreslit. Škoda že tak neumím :-(

Hoshi
17.03.2015 5 z 5

Dokonalé, stejně, jako první část! Tento grafický román mohou vzít do rukou i ti, kteří příliš neholdují tlustým knihám a nebudou přitom ochuzeni o většinu z toho, co se v románu. doufám, že se brzy dočkáme dalších dílů :)

Anna 13
02.10.2014 5 z 5

Dokonalá kniha! Začíná v pokoji Belly, když se s Edwardem vrátí z louky a končí stužkovací slavností! Já ji miluji!!! Tato kniha ukáže všem nový pohled na svět Stmívání. Nemohu se dočkat Nového měsíce.

kleria
07.07.2013 4 z 5

Hodně povedený :), mohly by vyjít i ostatní díly ;).

YuukiMichiCross
12.05.2013 5 z 5

Super .. :) přečetla jsem ji za jeden večere .. ale vážně se mi líbila :)

EWanda99
26.02.2013

Pěkná kniha. Doufám že takhle budou provedeny i další díly :)

upíři

Stephenie Meyer
americká, 1973
2005  77%Stmívání
2009  88%Hostitel
2009  78%Rozbřesk
2008  72%Nový měsíc
2009  87%Twilight sága (box)

Kniha Stmívání: grafický román. Díl 2 je v