On

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Posledních sedm let se snažila na svou první lásku zapomenout. A setkání po letech může vyvolat bolestné vzpomínky na jednu osudovou noc... Sarah Millerová nenavštívila svůj domov v rodné Atlantě už dlouhých sedm let. Nic na světě by ji nepřimělo vrátit se zpátky domů, kdyby nebylo svatby jejího milovaného staršího bratra. Mísí se v ní pocit štěstí, že znovu uvidí svou rodinu, ale zároveň i obava, aby se nesetkala s NÍM. Nikdo z její rodiny netuší, proč se tehdy bez rozloučení odstěhovala tak daleko a co ji k tomu vedlo... Ví to jen ON.... On, jehož od první chvíle celým svým srdcem milovala. On, s nímž srovnává všechny ostatní muže a jemuž nemůže nikdo konkurovat. On, kdo jí dal pocit, že nic není nemožné. On, o němž si myslela, že pro něj není dost dobrá. On, na něhož se posledních sedm let usilovně snažila zapomenout. Jediné, co musí udělat, je vrátit se na týden domů a hlavně se s NÍM nesetkat.........celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217346/big_him-on-0VY-217346.jpg 3.3399
Série:

Him (Galatea) 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Galatea
Originální název:

HIM, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (71)

Kniha On

Babu002
21. ledna

Knihu jsem přečetla rychle, takže bych řekla, že je čtivá, ale příběh mě nezaujal. Bylo to takový slabý.
Číst znovu nebudu.

Dellphi
16. ledna

Tato kniha mě nějak zvlášť neoslovila. Byla docela čtivá, ale moc mě nenadchl styl psaní. Přišlo mi to takové nějaké uspěchané... Do druhého dílu se mi opravdu nechce, ale není to tím, že by to bylo tak špatné. Jen nemám chuť číst o něčem, co už vím, jak skončí. Zkrátka mi to stačilo z jednoho pohledu. Willův pohled nechám na jindy (třeba až zapomenu na děj této knihy). A co se týše doporučení? Pokud nad knihou nechcete přemýšlet a opravdu chcete jen vypnout, tak to není špatná volba. Jen od ní moc neočekávejte...

P.S. Ta obálka je úžasná :-D


ivetapl
22.12.2020

První věc - Obálka se vůbec nehodí k obsahu. Přítomnost jsem četla jen přímou řeč, protože mě to fakt nebavilo a Sára se chovala jak kráva. Minulost byla lepší. Ovšem nechápu, jak na ni mohl Will čekat 7 let ... nedoporučuji..

Ella161
21.05.2020

Kniha mě tedy moc nenadchla. Asi jsem zvyklá na něco jiného a očekávám mnohem více. Někdy jsem se musela až smát, jak mi některá situace přišla absurdní. Mám pocit, že Will nedělal nic jiného, než se kousal do rtu. Zatím nejhorší kniha, kterou jsme přečetla.

Myška43
03.03.2020

Nic moc, vůbec se mi nechce do druhého dílu.

Jass
22.02.2020odpad!

No, tak tohle teda byla slátanina roku... Větší nelogickou příšernost jsem už dlouho nečetla... Vážně, nemám slov...
Četla jsem fanfikce, které jsou tisíckrát lepší než tohle...

Catyna
10.01.2020

Výborná

avalonek
27.09.2019

Už vím,proč jsem tuto knihu tak dlouho odkládala.Nechápu,proč je obálka tak pěkná a kniha celkem dost nuda.Ještě mě čeká další díl,ale vůbec nevím,jestli se do toho mám pouštět..

1