Ona

Její verzi příběhu už znáte, nyní se přečtěte o jejich lásce i z jeho pohledu. „Snažit se na NI zapomenout bylo zbytečné. ONA, která odešla bez rozloučení, se mi úplně vryla pod kůži.“ Když měli v šesté třídě společně vypracovat literární projekt, neměl Will Price ani ponětí, že se právě ONA stane jeho nejlepší kamarádkou. Časem přátelství přerostlo v lásku. Znamenala pro něj vše, po čem toužil a co ve svém životě potřeboval. ONA však jedné noci bez slůvka vysvětlení zmizí. Bez NÍ Willův život ztrácí smysl, neví jak dál, tápe v nejistotě a obavách. Co prožívá a jak tráví těch dlouhých sedm let, kdy nemůže být s NÍ? A když se ONA vrátí, co udělá, aby JI získal zpět?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221097/big_him-ona-I6k-221097.jpg 3.4270

Him (Galatea) 2.

Vydáno: , Galatea

Her, 2013

Kniha Ona

petraj30
18.01.2022

Čekala jsem, že z jeho pohledu to bude o něco lepší. Možná, že ano, ale na mě to nijak nezapůsobilo. Bylo to jen shrnutí toho, co už jsme věděli z minulého dílu, jen přikrášleno jeho pohledem. A co bylo pak, bylo jasné od začátku. Myslela jsem, že si alespoň vyřídí účty, ale ani to neproběhlo. Nic, prostě nuda. Ale jsem ráda, že jsem to přečetla a vím, že po druhé se k tomu rozhodně vracet nebudu

Jita160
01.11.2021

Z pohledu může se mě příběh čte vždy mnohem líp.
Jsou to pro mě Mimoni, kterým asi nikdy neporozumím...Proto ráda čtu o tom co a jak vnímají a proč dělají co dělají.
Fajn pokračování, příjemně navazuje na první díl.

Sati
10.05.2021

Nejdříve jsem četla ON, to mě bavilo víc, asi to bude tím, že když čtete dvě stejné knihy, akorát z jiného pohledu, znáte už co se stane, nenadchne, neurazí

Niky91
30.06.2019

Přečteno za den, tento příběh mne zaujal více než knížka ON.

speciale88
06.03.2019

Oddychová četba při, které člověk nemusí nějak přemýšlet. Dopředu daný konec, jelikož takový příběh jinak nekončí.Dobré ale dvakrát si to nepřečtu.

georginaa
27.01.2019

Pokračování z pohledu Willa, jak to vše prožíval, pěkné popsání jeho emocí. Těžko se z mužů dostávají pocity, aby nám to ženám řekli. Schovávají své myšlenky pro sebe a málo komunikují a pak se stávají nesmyslné neshody. Will si svá tajná přání též nechával pro sebe a když nakonec dostal odvahu, už se nedokázal udržet. Byl to pěkně popsaný příběh z pohledu muže. Tak jako první díl se mi líbil u druhý. Klidně by mohlo být pokračování....

Lofda
06.01.2019

Druhý díl a pro mě asi zábavnější než ten první, i když jedete v podstatě stejný příběh, teď z Willova pohledu. A tam kde první kniha končila, tady nám autorka odvypráví ještě o něco víc. Je to příběh, kdy si za čas nejspíš ani nevzpomenu o čem to bylo, ale nevadí. Byla to hezká nenáročná romantika. Jen mohla autorka možná spojit obě knihy do jedné.. Kdybych nečetla první díl, asi bych se v příběhu víc motala. A upřímně, proč čekali 7 let než si to vyříkali, to nechápu pořád ;-)

dyger
04.08.2018

Jedním dechem, bezmyšlenkovitě, prostě super relax.