KiyomiAsuka KiyomiAsuka komentáře u knih

To To Stephen King

Kniha mě pohltila do sebe. Byli noci, kdy jsem nemohla spát s očekáváním co se v příštích stránkách bude dít. Líbilo se mi především prolínání časových rovin mezi dětstvím a dospělostí hlavních hrdinů. King se opět mistrně předvedl, že označení Mistr nemá jen tak ze srandy. Kniha stojí za to přečíst. Po pár stránkách vás vtáhne do děje a nepustí vás z něj dokud ji nedočtete až do úplného konce :). Nyní sbírám dostatečnou odvahu se podívat i na filmové zpracování. Doufám, že bude alespoň z poloviny tak dobre jako je kniha.

02.04.2014 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Kniha, co rozesměje i rozpláče. Výborně napsaná kniha! :)

04.08.2015 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Na to, ze ji moje sestra mela prectenou za tyden a nemohla si knihu vynachvalit, u me zanechla uplne opacny dojem. Hlavni hrdinka me neskutecne vytacela a cim vic neschopnejsi byla tim vic se ji jeji profesor nemohl nabazit. Doted nedokazu posoudit, co na ty knize sestra tak zabavneho a uzasneho videla.

08.06.2016 1 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Kniha se mi líbila. Měla svižný rychlý děj a prostředí Lunaparku bylo zajímavé.

02.01.2016 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kniha velice mile překvapila. Hrdinka knihy Elizabeth je jednou z nejlepších ženských hrdinek vůbec :) Celé dílo mě přimělo se podívat i na filmové zpracování, které je o něco slabší.

12.05.2015 5 z 5

Pegas Pegas Danielle Steel

Moje první Steelová a za mě spokojenost :) moc krásný příběh :). Kniha mě nezklamala ba naopak příjemně potěšila.

31.05.2018 5 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Za mě nejlepší první dva díly : Květy z půdy a Lístky ve větru (i když ty taky pokulhávaly pomalu) ... tento díl je pro mě nejslabší ze všech čtyř. Neuvěřitelně mě tam štval Chris, který šel úplně do pozadí, práce, práce a neřekne nic, jakoby mu bylo všechno jedno už. Uvídíme co přinese Zahrada stínů... doufám, že nebude takovým zklamáním jako poslední díl ... prostě jsem od toho čekala něco drobátko víc.

09.04.2018 3 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Wow, docela silný kafe. Ne, tak hororový, ale ty zvraty. Super počtení pro zimní večery.

23.01.2017 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Čtivé, originální a masakr :). Oba dva díly stály za to :)

07.08.2016 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Kniha mě překvapila svým nápadem. Krom Cinder jsem si oblíbila Iko.

28.03.2016 5 z 5

Zajímavá knížka a velice vtipná začínaje otcem Holgerům konče u samotného krále. Moc hezká knížka. :)

29.06.2015 4 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Na jednu stranu je kniha strašně na začátku zdlouhavá, ale když se příběh rozjede počínaje malou Abrou, tak jsem měla problém se od ní odpoutat. Nejvíc se mi líbila Abra s Kloboukovou Rose. Příběhově se o trošku víc liší Osvícení, ale samotný King nezklamal :)

26.04.2015 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nepochopím, co je na knížce tak úžasného. Dá se považovat za lehkou oddechovku... nebyla špatná, ale taky ne nejúžasnější. Kniha mě spíš zklamala tím spíš když o ní všichni tak vemhetně básnili.

02.04.2014

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Pěkné, milé a zajímavé ... nehledejte za touhle knihou, ale film :)

15.05.2018 4 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Paráda, skvělé... stejně tak jako první díl i tento nezklamal.

17.04.2018 5 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Napínavé do posledních stránek. Opravdu jsem si knihu užila. Je hezky napsaná. Děj je strhující. Hannibal je tu jen párkrát, což trošku zamrzelo, ale vynahradily to jiné pasáže. Spokojenost :)

02.10.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Hezká oddechovka :)

13.08.2016 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Výborná kniha, stejně jako ostatní Měsíční kroniky, co jsem četla. Ale tohle byl díl, u kterého jsem chvilkama i vybuchovala smíchy a to se stane u málo které :)... zajímá mě o čem bude Winter a jak se Cinder bude vést na Měsíci. Za mě plný počet hvězdiček a spokojenost! :)

09.04.2016 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Celá série mě vlastně překvapila jak je hezky napsaná. Oblíbila jsem si Nica a Thalii. Plánuji si i přečíst Bohy Olympu.

24.03.2016 4 z 5

Hlas nože Hlas nože Patrick Ness

Kniha je napínavá, ale pořád o utíkání před nepřáteli, ale konec byl rozhodně nečekaný! :)

30.08.2015 4 z 5