Katka2382 Katka2382 komentáře u knih

Sága rodu Forsytů 1-3 Sága rodu Forsytů 1-3 John Galsworthy

Krasná,čtivá sága rozvětvené rodiny.Viděla jsem i seriál,oboje pěkné a povedené.

Dům uprostřed města Dům uprostřed města Karel Ptáčník

Mě se tahle kniha líbí moc.Zkrátka vyprávění o obyčejných lidech.

01.05.2020 5 z 5

Nejostřejší pokrmy tatarské kuchyně Nejostřejší pokrmy tatarské kuchyně Alina Bronsky

Teda asi nikdy mi nebyla hlavní hrdinka tak strasně nesympaticka jako tady.To byl prostě výplod dokonalosti,nikdo nebyl tak krasný,mladistvi,okouzlující a neuměl tak dobře vařit jako ONA.Velmi jsem litovala její dceru a nedivím se že se neustále snažila před matkou utéct.

01.05.2020 3 z 5

Bůh v troskách Bůh v troskách Kate Atkinson

Pro mě malinko zklamání,čekala jsem že to bude víc podobné prvnimu dilu "Život za životem".Viola mi lezla příšerně na nervy, tento druh matek fakt nemusím.Toda mi bylo upřímně líto a ten konec no nevim co si o tom myslet.

01.05.2020 2 z 5

Život za životem Život za životem Kate Atkinson

Mě se to mooc líbilo,knížka se mi dobře četla.Netradiční vypravění mi vůbec nevadilo,spíše naopak posunulo čtenářský zážitek zase trochu jinam.

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Skvělá kniha,přečetla jsem ji jedním dechem za večer.Jen bych si přála aby všichni tihle Otové se navždy smažili v pekle.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Také mě ležela tato krásná kniha v knihovně několik let,už ani nevim proč jsem její přečtení odkládala.Je to skvěle napsaný příběh.I v Německu žili za války obyčejní lidé,jejichž smyslem života nebylo položit život za vůdce.Vyprávění z pohledu smrti je sice neobvyklé,ale velmi zajímavé.Rozhodně doporučuji k přečtení.

Matky Matky Jan Koubek

Zrovna jsem ji dočetla,krásná a čtivá kniha.Život každé ženy ovlivňují děti,ať už je má anebo nemá.Těším se na další knihy od tohoto spisovatele.

29.04.2020 5 z 5

A bůh byl hluchý A bůh byl hluchý Vladimír Klevis

Tuhle knížku mám moc ráda,hlavně vyprávění malého Jakuba. A vůbec celkově je to krásně napsané a velmi čtivé.

29.04.2020 5 z 5

Peníze od Hitlera Peníze od Hitlera Radka Denemarková

Tak teda!To byla síla.Ze začátku jsem se do toho nemohla nějak začíst,přeci jen je tato knížka psaná kapku jinak než jsme zvyklí. A pokud tak jako já přeskakujete řádky a věty tak tady na to zapomeňte,tady to fakt nejde páč pak se ztratíte.Prostě vás to donutí si přečíst vše do posledního slova.A co se týče příběhu tak to bylo opravdu drsné.Gita musi být setsakra silná osobnost aby vše ustála.Ale doporučuji k prečtení je to v mnoha ohledech velmi poučné.No a teď si asi dám nějakou oddechovku,třeba Heidi děvčatko z hor:D.

22.04.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Jednoduše-nááadhera.Kniha vás prostě vtáhne a nepustí do poslední stranky.Přečetla jsem ji jedním dechem za den.Už teď se nemůže dočkat pokračování.

30.03.2020 5 z 5

Útěk z Čečny Útěk z Čečny Zdeněk Novák

Především bych chtěla poděkovat autorovi,že tuto knihu napsal.Je to opravdu úžasný příběh a ten šťastný konec si fakt zasloužila.Pokaždé si uvědomím v jaké bavlnce tady v Čechách žijeme,takový či podobný příběh by si měl přečíst každý kdo nadává-na politiky,na peníze,na doktory,na dobu a vůbec na cokoliv.Knihu jsem přečetla za dvě odpoledne,chytne vás a nepustí až do poslední stránky.

31.01.2020 5 z 5

Na Řece Na Řece Josef Hejzlar

Krásné a čtivé.Nádherně napsaná kniha.

27.12.2019 5 z 5

Stín banyánu Stín banyánu Vaddey Ratner

Je to úžasná a čtivá kniha.Jedna z nejlepších které jsem četla o Kambodži za hrůzovlády Rudých Khmerů.Krásný a silný příběh.

27.12.2019 5 z 5

Legenda o jazyku Legenda o jazyku Pavol Rankov

Krásná,čtivá kniha.Zhltla jsem ji za jeden den.Jen teda ten konec,to jsem nečekala.

16.06.2019 5 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

Přečetla jsem ji včera za jeden den,velmi pěkné a čtivé.

16.06.2019 5 z 5

Pokřtěni křížem Pokřtěni křížem Eduard Kočergin

Skvělá a opravdu čtivá kniha.Jeden opět žasne co vše dokáže dítě prožít a přežít.

27.02.2019 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Také jsem měla ze začátku potíže se do této knihy začíst,ale pak mě příběh chytil a nepustil.Úžasná atmosféra se táhne celou knihou.Není to zrovna klasické válečné drama,ale myslím že asi nikoho nezklame.

27.02.2019 5 z 5

Tak tuhle knížku jsem zhltla za jeden den(neděle).A u každé stránky jsem si říkala že ta holka je opravdu blááázen.Já to fakt obdivuji vydat se SAMA na takovoudle výpravu to jako fakt klobouk dolů.

01.10.2018 5 z 5

Skvělá a čtivá kniha.Obdivuji všechny lidi na misích,musí to být velký zápřah.

01.10.2018 5 z 5