katallinka katallinka komentáře u knih

Tyhle fragmenty Tyhle fragmenty Bianca Bellová

Povídky běžně nevyhledávám, ale tady jsem se nechala nalákat na povídku ,,Samozřejmě že se podívala,, a rozhodně nelituju. Jak už to tak bývá, některé byly povedenější než jiné, ale celkově velká spokojenost, kniha mě moc bavila.

09.02.2022 4 z 5

Tokijský ghúl 9 Tokijský ghúl 9 Sui Išida (p)

Pořád mě to baví, ale začátek byl rozhodně lepší. Teď mi to připadá neustále to stejné dokola. Nicméně v tomto díle došlo k zajímavým odhalením.

07.02.2022 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Rozhodně pěkný romantický příběh. Bohužel mám hrozný problém s tím, že vše stihli za necelý den. Myslím, že kdyby se to odehrávalo třeba během týdne, tak je to víc uvěřitelné a pro mě o hvězdičku lepší. Příští zimu chci zkusit i další díl.

05.02.2022 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět napínavé čtení s velmi překvapivým rozuzlením. Oproti předchozím mě vyšetřování tolik nebavilo, ale i tak zasloužené 4,5*.

04.02.2022 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

4,5*. Velmi dobře napsaný napínavý příběh a zároveň skvělá romantická (erotická) část. Přečteno za jeden den.

31.01.2022 4 z 5

Jako bys jedla kámen Jako bys jedla kámen Wojciech Tochman

Neskutečně drsné čtení. Myslela jsem, že jsem už o podobných hrůzách četla dost, ale tohle bylo asi nejhorší. Po 10 stránkách jsem většinou musela přestat, bylo mi z toho špatně. Nicméně rozhodně čtivé a zajímavé. Jsem velmi ráda, že se ke mně kniha dostala a já se mohla dozvědět o hrůzách, které se děly v době, kdy jsem se narodila. To co Ewa dělala pro pozůstalé je hodno obdivu.

30.01.2022 5 z 5

Já, rytíř Já, rytíř František Niedl

Tentokrát asi jen 3,5*, možná jsem četla moc dílů za sebou, ale pro mě asi nejslabší díl. Celkově kniha opěvující dobré koně. Přičemž konec byl velmi dojemný.

29.01.2022 4 z 5

Skvěle sepsaná pravidla, které mě moc bavily číst. Našla jsem pár chyb, které pravidelně dělám. Snad je zase rychle nezapomenu. Knížku jsem měla z knihovny, ale určitě si ji pořídím i domů. Velké doporučení!

28.01.2022 5 z 5

Tokijský ghúl 8 Tokijský ghúl 8 Sui Išida (p)

Stejně jako 7 díl, byl tenhle poměrně zmatený a děj hrozně skákal.

23.01.2022 3 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Asi nejlepší díl série. Kniha se skvěle četla a konec byl překvapivý, i když jsem si to chvilku myslela.

22.01.2022 5 z 5

Nyxia povstává Nyxia povstává Scott Reintgen

4,5* a asi nejlepší díl! I přes pár pomalejších částí byla kniha nabitá akcí a plná zvratu. Chvilkami jsem si říkala, jestli už to není moc překombinované, ale ne, autorovi to prostě skvěle funguje. Jsem zvědavá na jeho další tvorbu.

18.01.2022 4 z 5

Lada u ledu Lada u ledu Ema Labudová

První polovina knihy byla skvělá, i když jsem si musela zvykat na styl psaní, tak mě to moc bavilo. Nicméně druhá polovina se mi nelíbila, připadalo mi jako bych četla úplně jinou knížku. Navíc konec jsem asi vůbec nepochopila.

15.01.2022 3 z 5

Pach krve Pach krve František Niedl

Zase super díl, moc mě bavil vývoj Wolframa. Konečně nebyl pouze dokonalý. Hned jdu do dalšího dílu. Tato série je skvělá!

15.01.2022 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Tak tento díl mě noc nebavil. Příliš předvídatelné a postavy se chovaly úplně nesmyslně. Navíc konec tentokrát dost useknutý. Celkově ,,červená knihovna,, úplně bez zajímavější zápletky.

14.01.2022 3 z 5

Tokijský ghúl 7 Tokijský ghúl 7 Sui Išida (p)

Děj se vyvíjí a postavy mění, samozřejmě to k příběhu tohoto typu patří, ale bohužel tentokrát mě čtení moc nebavilo.

08.01.2022 3 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Příjemný romanticky příběh. Nicméně děj mohl být v jakémkoli ročním období. Vánoc tam bylo minimálně.

06.01.2022 4 z 5

Rozervané království Rozervané království František Niedl

Tento díl mě bavil moc. Skvěle vykresleny vztahy v českém království a zároveň zajímavé zápletky mých oblíbených rytířů.

06.01.2022 5 z 5

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Tahle série je skvělá. Neustále se musím usmívat a nemůžu se rozhodnout, která dějová linka mě baví nejvíc. Tentokrát mi i slza ukápla, moc jsem si všechny postavy oblíbila. Brzy se pustím do dalších dílů.

30.12.2021 5 z 5

Buď, anebo Buď, anebo Kara McDowell

Tohle nebylo nic pro mě! Hlavní hrdinka byla hrozně otravná a neustále se litovala, což mi k ,,vánočnímu,, čtení vůbec nesedělo, v půlce jsem knihu malém odložila jako nedočtenou. Anotace zněla naprosto úžasně, ale provedení za mě NE.

29.12.2021 3 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Neskutečně čtivé vánoční čtení. Hodně milé překvapení! Myslím, že příští rok si knížku budu chtít přečíst znovu. Rozdělení na dny je geniální. Většinou bych knížky proškrtala, ale tady bych brala klidně dalších 200 stránek.

29.12.2021 5 z 5