Kamilajznik Kamilajznik komentáře u knih

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Noo tak tohle byla pecka! Normálně mě to vtáhlo a nechtělo pustit :-)
Úžasný, čtivý, napínavý a pro mě zcela nečekaně dobrý. Více takových knih.
O to víc jsem z knihy nadšená, že se jedná o prvotinu od českého mladého autora :-)

01.03.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak tohle bylo ještě lepší než první díl a já nechápu, jak to že mi tak dlouho série unikala.
Naprosto úžasný čtení, napínavý od prvního slova po to poslední, pořád jsem měla chuť číst dál a dál a nechtěla jsem přestat a při některých scénách jsem snad ani nedýchala. Za mě jedno velké ANO! :-)

10.03.2020 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nadherna kniha.
Uz pred nekolika lety jsem videla film, a moc se mi libil, a rikala jsem si, ze kniha musi byt jeste lepsi. Ke knize jsem se dostala az nyni, v ramci vyzvy a tentokrát jsem se nespletla. Bylo to o mnohem lepsi nez jsem cekala.
I kdyz to bylo misty velmi smutne a ke konci mi slzy tekly jako hrachy, mam po precteni knizky spise prijemne pocity.
Za me jedno velke doporuceni!

10.10.2019 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Robert Bryndza prostě nikdy nezklame. Napětí od začátku až do konce. Za mě prostě parádní čtení!

22.01.2023 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Tahle série je pro mě prostě objev roku. Hlavní hrdina je mi strašně sympatický a navíc styl jakým je kniha psána je nesmírně poutavý. Kniha vás prostě úplně vtáhne do děje a vy nechcete, aby to skončilo a přitom chcete, aby už byl konec a vy jste se konečně dověděli jak to dopadlo.
Ale tady se ptám...Co jako ten konec??? Proč mi to děláte? Tyhle konce nejsou nic pro moje nervy :-)

04.06.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Akorát bych se opakovala. Knihy paní Mornštajnové se mi hrozně líbí a velmi dobře se čtou. Za mě jedno velké doporučení!

02.08.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Díl od dílů je to napinavější, nervydrásající, nehty si kousající:-)
Tohle je třetí díl a jako opět mazec! Akorát si nejsem jistá, že se dostanu až k poslednímu dílu, protože už tady mi srdce, nervama, vynechávalo :-)

19.03.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tento typ knihy mam rada, misty to bylo velmi drsne az brutální, ale v tomhle podani mi to vubec nevadilo. Napeti me drzelo od zacatku do konce. Urcite autora radim mezi oblibence.

18.09.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná kniha, příběh plný emocí, smíchu, smutku, pláče...člověk se musí zamyslet, jak by se zachoval sám, kdyby byl ať už v situaci W. nebo L...těžko říct...za mě doporučuju. Mě se to moc líbilo :-)

07.05.2019 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tohle pro mě byla velice silná kniha se smutným koncem. Po přečtení jsem si i dokonce řekla, ty vole, to bylo psycho.
Nicméně, pro mě první setkání s autorkou a myslím že rozhodně ne poslední. Líbí se mi i styl psaní autorky, velice realistický a prostě mě to vtáhlo do děje po všech stránkách.

30.04.2020 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Klasika, kterou jsem si velice ráda připomněla v rámci výzvy.

30.04.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Já si pořád říkala, co všichni na té Angele mají? No asi stačí, když řeknu, že 5* je prostě málo :-)
Úžasný, napínavý, čtivý. Naprosto jsem nedokázala odhadnout, co přijde, jak to dopadne, kdo to udělal a kdo ne... Paráda! Za mě jedno velké ANO :-)

07.02.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Za me silný pribeh s dobrym koncem. Je az neskutecne, ze se dalo v tabore tak "prezivat".
Vsechny klobouky dolu za tu chut do zivota.

06.08.2019 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Další objev roku, alespoň pro mě. Je pravda, že jsem si musela ze začátku zvyknout na autorčin styl psaní, ale tohle byl velice silný a emotivní příběh, který neustále, stránku za stránkou, gradoval.
Autorku řadím mezi oblíbence a s chutí se vrhám na její další knihy.

05.03.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Jako vždy skvělý Robert B.

18.02.2021 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Tak tohle byl mazec. Kniha se mi hrozně líbila a strašně dobře se četla. Úžasné příběhy tři žen, každá jiná. Každý příběh mě svým způsobem nějak chytl a dlouho jsem nad ním přemýšlela. Kdyby šlo, dám mnohem více hvězdiček.

02.07.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Velmi pěkné napsaná kniha. Velmi citlivá a příběhy obyčejných lidí napříč generací mě hodně baví. Navíc prostředí, ve kterém se kniha odehrává, bylo pro mě zcela nové, neznámé a jsem moc ráda, že jsem mohla do něj nahlédnout.

04.06.2020 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Mohu jen říct, že je to úžasná kniha a všem ji doporučuji!

15.12.2017 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Tak tohle byla pecka. Kniha se mi líbila od začátku do konce, držela mě neustále v napětí. Za mě moc povedená série.

04.06.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak tohle byl opet mazec! Kniha me opet drzela v napeti jiz od prvni stranky.
Musim rict, ze to bylo mnohem brutalnejsi a tak nejak realnejsi nez prvni kniha ze serie o R.H., ale opet mi to nevadilo. Tak nejak to tam proste padlo :-)

21.10.2019 5 z 5