kacaaba kacaaba komentáře u knih

Jeho lordstvo Jeho lordstvo Suzanne Enoch

Pro mě nejslabší díl. Sice zajímavá zápletka, ale dost zvláštní závěr. Nejvíc se mi líbil druhý a třetí díl. První a poslední dost slabota.

02.07.2019 3 z 5

Ďábelský vévoda Ďábelský vévoda Suzanne Enoch

Tak zatím nejlepší díl z celé série. Doufám, že se objeví v posledním díle, abych věděla, jak se k tomu staví ostatní.

25.06.2019 5 z 5

Zkrocení rebela Zkrocení rebela Suzanne Enoch

Tak tento díl byl mnohem lepší než první, tady jsem se i nasmála. Moc se mi líbí Sophia, tak se těším na další díl.

23.06.2019 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Suzanne Enoch

Tak pro mě asi nejslabší kniha od této autorky. Nebyla špatná, příběh zajímavý, trochu něco jiného, ale prostě to nebylo to, na co jsem zvyklá z prvních sérií.

19.06.2019 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další skvělá kniha, doufám, že autor brzy vydá další díl.

02.06.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Pro mě tento díl nejslabší. Ne že by byl vyloženě špatný, Erika byla jako vždy skvělá, ale hrozně mě ničilo, jak se ta mladá holka nechala takhle oblnout a dělala, co chlap chce... bylo mi z toho zle, tohle prostě nesnáším, proto mi asi tato kniha k srdci nepřirostla.

01.06.2019 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Tak zase úžasná kniha. Moc se mi líbí, že se začíná víc rozvíjet osobní život hlavních hrdinů, že je čtenář víc poznává.

30.05.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Další úžasný díl. Bála jsem se je číst hned za sebou, že mi to zevšední. Jsem ale hrozně mile překvapená, jak je každá kniha úplně jiná. Hlavní hrdinka vyšetřuje pokaždé úplně jinak, takže neuvěřitelně napínavé příběhy. Ani hvězdičky mi nestačí.

28.05.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Tak tento díl se mi líbil ještě víc. Skvěle se to čte, má to spád, žádná mrtvá místa. Jen mě hrozně vytáčí, jak Erice házejí klacky pod nohy... :D

26.05.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha byla hodně čtivá. Začetla jsem se a najednou byl konec. Líbilo se mi to. Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah, jak to má být.

21.05.2019 5 z 5

Léto divokých květin Léto divokých květin Kathryn Taylor

Od této knihy jsem se nemohla odtrhnout. Četla jsem až do rána. Další krásný romantický příběh.

18.03.2019 5 z 5

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

Takové krásné dokreslení prvních dvou dílů. Mohlo toho být klidně víc. :D

17.03.2019 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Další úžasná knížka od této autorky. Bylo to tedy trochu jiné, než jsem u ní zviklá, bylo tam míň sexu a víc vedlejších zápletek, ale to na tom bylo to nejlepší. Příběh jejího bratra mě chytil za srdce mnohem víc než hlavních hrdinů, proto jsem v knize neměla ani kousek mrtvého místa. Prostě skvělé.

17.03.2019 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Za mě úplně nejslabší kniha od těchto autorek. Jo něco vtipného se tam objevilo, ale víc mi to přišlo postavené na hlavu a dost jsem se nudila. Přečetla jsem spíše kvůli nostalgii ze série Božský a Vášnivý. Holt nasadily vysokou laťku a není lehké se tam udržet. Snad další knihy budou lepší.

05.03.2019 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Mě se to líbilo. Bylo to vtipné a nenucené. Taková odpočinková kniha.

03.03.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Zajímavý závěr, jsem zvědavá, jestli bude pokračování, ráda bych věděla, jak to bude s hlavníma postavama dál.

01.03.2019 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Tak tento díl byl masakr. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Zase další napínavý díl.

01.03.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak tento díl jsem přečetla jedním dechem a dost mě poznamenal. Ještě dlouho budu reagovat na různé zavrzání a zvláštní zvuky :D Překvapil mě detektiv Linna, že konečně ukázal, že je taky jen člověk na ne jen něco mezi Jamesem Bondem a Chuckem Norrisem, i když se do kondice dostal hrooozně rychle. Jsem zvědavá na pokračování.

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Jsem spokojená, moc se mi kniha líbila a dobře se četla. Líbilo se mi nahlížení do minulosti, že jsem se konečně dozvěděla, jak to bylo. Za mě další super díl.

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Kniha se mi líbila. Dlouho jsem se do této série odhodlávala jít, ale teď se nemůžu odtrhnout. Sice mi všechno přijde přitažené za vlasy, ale proč ne, je to jen příběh, který má pobavit a to rozhodně splnil.