kacaaba kacaaba komentáře u knih

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Když jsem uviděla obálku, myslela jsem si "další takové odpočinkové porno s příběhem". Ale žo to bude taková srdcovka a půlku knížky probrečím, tak to jsem tedy nečekala. Jasně, možná trochu fantasy, ale napsaný je to tak, že příběh chytil za srdíčko.

04.05.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Tak tento díl byl zase síla. Jak už jsem jednou psala Joona Linna je takový švédský Chuck Norris, Jackie Chan a Brad Pitt dohromady :D Ale rozhodně se to dobře čte a moc mě to baví. A ten závěr... už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

31.12.2020 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Tak tento díl byl taky síla. Ty příběhy jsou pekelně promyšlený. Célá série je skvělá.

15.10.2020 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další úžasný díl. Líbí se mi Kim čím dál víc, už se těším na další díly.

01.10.2020 5 z 5

Gabrielův slib Gabrielův slib Sylvain Reynard

Takové dokreslení postav a jejich života. Jen je tam hodně otevřených záverů, tak doufám, že bude ještě nějaké pokračování.

23.09.2020 5 z 5

Oko za oko, manžel za manžela Oko za oko, manžel za manžela Alena Jakoubková

Mě se kniha líbila. Knihy od této autorky beru jako takové odreagování, nehledám v tom žádný strhující román. Je příjemné si číst o ženách, které se postaví na vlastní nohy a vybudují si nový život. Tak nějak to u mě k téhle autorce patří a proto si jí ráda přečtu.

17.09.2020 5 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Dlouho jsem se do této série odhodlávala a teď mě mrzí, že jsem nezačala dřív. Kniha se mi líbila, je to takové typické fantasy upíři psané s humorem. Už se těším na další díl.

30.08.2020 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Vtipný příběhy o kočkách a milovnících koček, u některých příběků mě mrzelo, že je víc autorka nerozvinula:-(.

26.08.2020 3 z 5

Přišla třetí blondýna Přišla třetí blondýna Alena Jakoubková

Další skvělá kniha od této autorky. Přečteno jedním dechem. Doufám, že bude další díl o Gábině a Kláře, určitě se tam musí ještě něco vyřešit :)

23.08.2020 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Další skvělý díl z této série. Kniha měla spád, nenudila jsem se, jen ten záver byl na mě možná moc krátký, mrzí mě, že se víc nenakouklo do rodiny "vraha" a jak to ve vesničce, kde si vidí do talíře, vzali a jak dopali určité situace, které se jen nakousli.
Někde jsem četla, že dojde ke sfimování této série, už se na to moc těším.

19.08.2020 5 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Další série o Lovcích stínů... pro mě asi zatím nejslabší.

06.08.2020 4 z 5

Rudé svitky magie Rudé svitky magie Cassandra Clare (p)

Kniha se mi moc líbila. Zvlášť když vím co se dělo potom. Bylo fajn poznat tyto postavy víc, v nástrojích hrály vedleší role a mě to někdy až mrzelo. Nemohu se doškat pokračování.

02.08.2020 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Takové dokreslení příběhu, ale kdybych to nečetla, nic se mi nestane.

28.07.2020 2 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další čtivé pokračování této série. Líbí se mi, jak se Kim otevírá, doufám, že se v dalších dílech o ní dozvím víc. Co se týče příběhu, nepínavé a dost děsité. Thriller jak má být, ale dobro vždy vyhraje :D pro mě úžasný.

17.07.2020 5 z 5

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

Další úžasný díl od této autorky. Jen mě mrzí ty dlouhé pauzy, musela jsem hodně přemýšlet, abych si vzpoměla na detaily z předchozího dílu. Už se nemohu dočkat dalšího dílu. Píše na mě moc pomalu :D

25.06.2020 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Série je díl od dílu lepší. Kniha se mi moc líbila, mělo to spád, vůbec jsem se nenudila.

16.06.2020 5 z 5

V hlavní roli V hlavní roli Danielle Steel

Kniha se mi líbila. Takové pohodové čtení, u kterého člověk nemusí moc přemýšlet. Dojenmé scény u kterých jsem si poplakala.

10.06.2020 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Další úžasná kniha od této autorky. Nemohu se dočkat další série. Její knihy mám přečtené vždycky hrozně rychle.

30.05.2020 5 z 5

Na hraně Na hraně Amanda Quick (p)

Tak tenhle díl se mi z celé série líbil nejvíc. Prostě Jonesovi jedou :D

18.05.2020 5 z 5

Dáma na útěku Dáma na útěku Amanda Quick (p)

Tak asi třicátá léta nejsou můj šálek kávy. Ani první díl mě nijak nezaujal a tohle není o moc lepší.

17.05.2020 3 z 5