Pohřbená pravda ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Šestý temný detektivní příběh z pera Angely Marsonsové, jejíž prvotina Němý křik, úvodní díl série, se v angličtině prodala už v milionu výtisků. Nález starých kosterních ostatků na pomezí dvou policejních okrsků postaví inspektorku Kim Stoneovou nejen před nový případ, ale také před neobvyklou výzvu – spolupracovat s bývalým parťákem, s nímž se nerozešla právě v dobrém. Podrobný průzkum hrobu odhalí, že těl tu leží víc a že nezemřeli přirozenou smrtí. Kim stojí před nelehkým případem. A taky nelehkou situací - jak se obejde bez svého týmu, ale také jak se její tým obejde bez ní. Protože pravdu, až doteď pohřbenou a právě vykopanou, už nelze skrýt…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401376/big_pohrbena-pravda-EmT-401376.jpeg 4.5950
Série:

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 6.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: (ekniha), Kalibr
Originální název:

Dead Souls, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (283)

Kniha Pohřbená pravda

hana4834
předevčírem

Zatím nejlepší díl konečně tam nebyla Alex a víc se zapojili i další postavy

March
26. září

I nadále spokojenost s knihami od autorky, hlavní hrdinka Kim mě baví, její tým také a ty její příběhy nemají chybu, napětí a zápletky, no paráda. U většiny knih šest dílů za sebou nedávám, ale autorka to skvěle míchá, že jdu na sedmý, zatím nejsem prekimiovana:)


astroweb
22. srpna

Autorka, která mě doposud nezklamala.

Nunynka
21. srpna

Knihy od této autorky vždy čtu s nadšením. Je to jako když stavíte puzzle. Nejdříve z mnoha dílků postavíte okraj a máte radost,že už tam jde trošičku něco vidět. Pak vidíte opět hromadu dílků,které zatím nikam nepasuji,ale víte,že je tam někam nakonec musíte dát. No a na konci jich zbývá už jen pár a vy máte ohromnou radost,že už jste u cíle. No a pak zbývá ten poslední dílek,který do všeho zapadne a vy máte úžasný pocit,že jste to zvládli. Tak takhle si vždy připadám s Kim. A ten konec u ní vždy stojí za to!

boruf
01. srpna

Tak to byla jízda. Zatím asi nejlepší díl. Mělo to děj, spád i napětí. Rozdělení na tři "samostatné" linky bylo super. Dodalo to příběhu tu správnou šťávu. Nemohl jsem se od toho odtrhnout.

postrach
12. července

Ozehave temata:Rasismus,sourozenecka rivalita,boj o preziti..predchozi dily me bavily vic...

Kami33
02. července

Napínavé, příjemné čtení.

Adél784
25. června

Tento díl je lehce jiný oproti předešlým, ale zároveň není o nic horší než předchozí autorčiny knihy.
Kim tentokrát bude vyšetřovat bez svého týmu a je donucena spolupracovat s bývalým parťákem, se kterým se nerozešla v dobrém. Obejde se Kim bez svého týmu? A co její tým, zvládne pracovat bez šéfky?
Pachatele jsem neodhadla:)

Celou sérii s inspektorkou Kim Stoneovou doporučuji. Autorka píše čtivě a kniha má krátké kapitoly, které téměř vždy končí nějakým zvratem:)

1 ...