Přišla třetí blondýna

Na malém městě, jako jsou Vlčice, ví skoro každý, kde se co šustne, ale sestry, dvojčata Klára a Gábina, to vědí do puntíku. A strašně rády do všeho strkají nos, což nelibě nese soukromé očko David Holzman, který si v nedalekém okresním městě založil výnosnou detektivní kancelář. Všetečné sestry tentokrát znepokojí záhadná blondýna, která se jednoho dne objeví ve Vlčicích. Je jí okolo třicítky, nastěhuje se do staré, dávno opuštěné chaty u rybníka a pokouší zdejší mužské. Odkud se tu najednou vzala? A podaří se konečně usvědčit starostku z krádeže peněz?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444529/prisla-treti-blondyna-HDY-444529.jpg 4.128

Kniha Přišla třetí blondýna

Tak tohle byl úplně jiný level. Tady musím zase chválit. Svižné, čtivé, okořeněné kapkou detektivní zápletky. Bylo to super a těším se na třetí díl.

Honzin

No, nakonec to nebylo zas tak špatný :-).
Chtěl jsem si přečíst něco od autorky, navíc ze série Klára a Gábina, jelikož je zde avizovaná detektivní zápletka - takže nerozhodovala obálka.
Jde o pohled dvou dospělých sester Gábiny a Kláry na obyvatele menšího městečka. Detektivní zápletka je spíše na pozadí příběhu.
Určeno pro čtenářky, ale platí prvá věta.

Adelen

Hodnotím stejně jako první díl Zmizení perníkové princezny. Rychlá oddechovka, ale čekala jsem víc. Bohužel mi nebyly sympatické hlavní postavy a jejich rozhovory.

Allla9

Netušila jsem, že čtu druhý díl. Tak teď si určitě přečtu i ten první.

MartikB

Byla to má první kniha od této autorky. A moc se moc líbila. Četla se dobře a rychle. Takový příběh ze života. Při čtení jsem měla chvílemi pocit,že sedím v kavárně u Gabriely a prožívám jejich příběh s nimi. Doporučuji.

alnahu
06.11.2020

Další skvělá kniha od mé oblíbené autorky ,která mě pobavila.Příběh všetečných sester z malého městečka Vlčice .Jedna zde vlastní květinářství a druhá kavárnu,kde se odehrává všechno místní dění a tak mají o všem přehled,ale také jsou ochotné každému z městečka pomoct.V této knize autorka vystihla,jak to na malém městě chodí. I druhý díl série Klára a Gábina se mi líbil a četl dobře.

zdehan
18.10.2020

Příjemná oddechovka,

Ivuska.09
21.09.2020

Stejně dobré jako první díl. Pro někoho, kdo si nepotrpí na pořádnou dávku šmejdění a drbů, tato série nebude. Ale já jsem si odpočinula a pobavila se.

Kroky vraha
Kroky vraha